Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY -- ROZKOSZNY BAZAREK KOSMETYKÓW CZ5 do 1.11.2019 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

Dnia 28.10.2019 o 20:02, NikaEla napisał:

Jestem, cały rok zbieram prezenty (jak tylko trafi się jakaś wyprzedaż, bazarek...) i chowam w specjalnie do tego przeznaczonej  szufladzie albo w inne miejsca (tylko, że wtedy zapominam gdzie i co schowałam i znajduje po czasie )

Tak po namyśle stwierdzam, że to jest świetny pomysł. Coś się podoba, kupujemy i chowamy i zapominamy że kupiliśmy. Potem to odkrywamy i mamy drugą radość przy tej samej rzeczy. A nawet trzecią jak kogoś zdążymy obdarować. W zasadzie to jest genialny pomysł. Trzy radości zamiast trywialnej jednej :)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Proszę mnie tak wpisać że zapłaciłam bo ja Cię u siebie wpisałam właśnie ;) i jeszcze proszę 11, i 21 są super te żele, ciągle się wącham po myciu - jakkolwiek to brzmi.. noi zaintrygowało mnie ujędrnianie i wyspy mleczne pod wiatrem, biorę

Jeśli obwąchiwanie dotyczy okolic głowy, to bym powiedział że to w miarę normalne :-)
Ale jak poszłaś dalej z tym obwąchiwaniem.... no cóż :-D

Po użyciu nr 21 Twoje doznania węchowe i zachowanie mogą zostać poddane dużej próbie. :) Jak dla mnie to jest bardzo miłe acz intensywne doznanie węchowe. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2019 o 12:30, TZmestudio napisał:

Jeśli obwąchiwanie dotyczy okolic głowy, to bym powiedział że to w miarę normalne :-)
Ale jak poszłaś dalej z tym obwąchiwaniem.... no cóż :-D

Po użyciu nr 21 Twoje doznania węchowe i zachowanie mogą zostać poddane dużej próbie. :) Jak dla mnie to jest bardzo miłe acz intensywne doznanie węchowe. 

No własnie nie głowę, bo to żele;) czyli ręcę. To aż czekam na tą próbę!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2019 o 09:52, Radek napisał:

Niedługo skończy mi się bieżący żel to się przekonam:) 

Zachowujesz się jak za przeproszeniem rasowy facet. Zmysły są po to aby je pobudzać teraz już a nie wtedy gdy jedno się skończy. To trochę tak, jak z pysznym chrupiącym chlebem, co czeka aż go zjesz, ale masz jeszcze stary, który chcesz dokończyć. I wtedy ten nowy chrupiący staje się tym starym zanim go spróbujesz. 

I tak jest z mydłami: trzeba używać kilka, tak jak masz ochotę w danej chwili. Racjonalność zostaw sobie na inne chwile. :)
Zobacz jak robią to kobiety! :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...