Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY -- ROZKOSZNY BAZAREK KOSMETYKÓW CZ5 do 1.11.2019 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

A z drugiej strony niemycie się wyzwala mordercze instynkty, przynajmniej u mnie bo z chęcią udusiłabym każdego brudasa w upalny dzień w autobusie.

Lepiej kupić sobie żel i nie narażać nikogo na mordercze instynkty;) 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, NikaEla napisał:

Paczka u mnie

nawet nie ogarnęłam, że zakupiłam aż tyle kosmetyków. Cała moja rodzina będzie czyściutka ( i to długo)

Nie wiem jak liczna masz rodzine ale jest sporo świat na prezenty. 1 listopad,11 listopad, 6 grudnia 24 grudnia. O innych nie wspomne. Nie wiem czy jestes odpowiednio przygotowana :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, NikaEla napisał:

Można nim przemywać zmęczone patrzeniem w komputer oczy. Albo zaspane rano

To sporo straciłem.

8 godzin temu, TZmestudio napisał:

Pamiętam, że Radek w zeszłym roku kupował te niedobre kule z marketu dla ptaków. Liczę, że może u mnie w tym roku kupi i wtedy dołożę. Może pozbędę się do tego czasu wstydliwości :-D

Taka delikatna zachęta;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Nie wiem jak liczna masz rodzine ale jest sporo świat na prezenty. 1 listopad,11 listopad, 6 grudnia 24 grudnia. O innych nie wspomne. Nie wiem czy jestes odpowiednio przygotowana :)

Jestem, cały rok zbieram prezenty (jak tylko trafi się jakaś wyprzedaż, bazarek...) i chowam w specjalnie do tego przeznaczonej  szufladzie albo w inne miejsca (tylko, że wtedy zapominam gdzie i co schowałam i znajduje po czasie )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...