Jump to content
Dogomania

Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.


Anula

Recommended Posts

Udało mi się wejść. Tak, jak już Tola i Bogusi napisały, koniecznie trzeba pokazać Nussi dobremu lekarzowi. Ewentualne picie i  ciężar moglyby być też wynikiem podania sterydu, ale czy taki ktoś podałby jej w schronisku, to nie wiemy. Przepuklina pod cięciem jest dość spora. Wydaje mi się, że trzeba zbadac krew i serce .Dr Kudła z Bielska B. jest świetny w diagnozowaniu serca i ma sprzęt, a krew wysyła do Idexxu. Nawet żeby usunąć przepuklinę i zmianę w okolicy pachwiny, to najpierw sunia musi być przebadana. Ja i mama jesteśmy bez samochodu, mama jak jechała tam taksówką, to zapłaciła 200 zł za przewóz. Mama pojechałaby z Nussi, tylko potrzebny jest kierowca. Sunia jest radosna, wpatrzona w moją mamę jak w obrazek. Jest bardzo grzeczna i świetnie zgrała się z mamy yorkami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Udało mi się wejść. Tak, jak już Tola i Bogusi napisały, koniecznie trzeba pokazać Nussi dobremu lekarzowi. Ewentualne picie i  ciężar moglyby być też wynikiem podania sterydu, ale czy taki ktoś podałby jej w schronisku, to nie wiemy. Przepuklina pod cięciem jest dość spora. Wydaje mi się, że trzeba zbadac krew i serce .Dr Kudła z Bielska B. jest świetny w diagnozowaniu serca i ma sprzęt, a krew wysyła do Idexxu. Nawet żeby usunąć przepuklinę i zmianę w okolicy pachwiny, to najpierw sunia musi być przebadana. Ja i mama jesteśmy bez samochodu, mama jak jechała tam taksówką, to zapłaciła 200 zł za przewóz. Mama pojechałaby z Nussi, tylko potrzebny jest kierowca. Sunia jest radosna, wpatrzona w moją mamę jak w obrazek. Jest bardzo grzeczna i świetnie zgrała się z mamy yorkami.

Jaaga dzwoniłam do Ciebie ale nie odebrałaś i zostawiłam wiadomość.Transport załatwiłam z Anecik i Arek będzie mógł zawieść sunię w przyszłym tygodniu oprócz środy i soboty.Kolejny tydzień na razie nie mają nic w planie więc od poniedziałku do piątku.Także jak możesz to zadzwoń do dr Kudła i umów wizytę.Koszt transportu 120zł więc Anula przeleje pieniążki tylko na jakie konto?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Jaaga dzwoniłam do Ciebie ale nie odebrałaś i zostawiłam wiadomość.Transport załatwiłam z Anecik i Arek będzie mógł zawieść sunię w przyszłym tygodniu oprócz środy i soboty.Kolejny tydzień na razie nie mają nic w planie więc od poniedziałku do piątku.Także jak możesz to zadzwoń do dr Kudła i umów wizytę.Koszt transportu 120zł więc Anula przeleje pieniążki tylko na jakie konto?

Nie mam hasła do poczty, a zostawiłam tel., jak poszłam na wybory, dzięki za info. Jutro umówię wizytę i zadzwonię do Anety. Myślę, że za transport to im już najlepiej przesłac, a w przychodni zapytam o mozliwość faktury przelewowej. Tylko proszę na priv, podaj mi dane do faktury. Wtedy mogłybyście bezpośrednio do przychodni przelać, bo ja tu nie mam jak wyłozyć. Zresztą jutro mam właśnie tam operację za 2tys. zł ( psa zawozi Andrzej ze wsi), zapłaciłam też za operację Lindy i leczenie kociaków, więc nie mam możliwości założyć.

Czyli zbadać serce, krew i może jeszcze RTG, żeby zobaczyć czy nie ma gdzieś nowotworu, bo ta zmiana jest w pachwinie i to starsza sunia?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Nie mam hasła do poczty, a zostawiłam tel., jak poszłam na wybory, dzięki za info. Jutro umówię wizytę i zadzwonię do Anety. Myślę, że za transport to im już najlepiej przesłac, a w przychodni zapytam o mozliwość faktury przelewowej. Tylko proszę na priv, podaj mi dane do faktury. Wtedy mogłybyście bezpośrednio do przychodni przelać, bo ja tu nie mam jak wyłozyć. Zresztą jutro mam właśnie tam operację za 2tys. zł ( psa zawozi Andrzej ze wsi), zapłaciłam też za operację Lindy i leczenie kociaków, więc nie mam możliwości założyć.

Czyli zbadać serce, krew i może jeszcze RTG, żeby zobaczyć czy nie ma gdzieś nowotworu, bo ta zmiana jest w pachwinie i to starsza sunia?

Zaraz podam swoje dane do faktury ale to będzie na osobę prywatną.

Tak jak napisałaś,chcemy aby Nussi została porządnie przebadana.A z Arkiem się rozliczę za transport osobno.

Jeszcze pozostał fryzjer i taxi do rozliczenia tylko dalej nie ma jakiś danych do przelewu.Jest to 100,00zł.

Zrobię w niedługim czasie bazarek na potrzeby Nussi.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Onaa napisał:

Kochana sunieczka. Poproszę nr konta.

Witamy serdecznie na wątku Nussi i bardzo dziękujemy :)

33 minuty temu, Tola napisał:

Rozmawiałam już z Jaaga, Zea pokryje koszt badania serca malutkiej, ma dane do faktury.

Dziękujemy bardzo Fundacji Zea za opłacenie badania serca :)

Link to comment
Share on other sites

Jedyny najbliższy termin, jaki udało mi się wyprosić jest na środę rano. Wtedy mąż Anecik nie może jechać. Poprosiłam więc znajomego, który jednak mieszka dość daleko od Katowic, zeby zawiózł mamę z Nussi do Bielska. Zgodził się. Kolejny termin byłby na piątek popołudniu i boimy się tyle czekać. Dałam już znać Anecie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uzgodniłam z Martą,że za badania w środę będzie wystawiona całościowo faktura na Fundację Zea.Ponieważ Fundacja przeznacza na badania Nussi 200zł a  ta suma będzie przekroczona,to Anula zrobi zwrot nadwyżki bezpośrednio na konto Fundacji.

Anula czeka tylko na pw od Jaaga z nr konta, na które ma przelać pieniądze za spa + dowóz oraz 100zł za transport do Bielska.

Link to comment
Share on other sites

                          Sciskamy ile sil za maluczka kruszenke

             Ciociu Anulko

 planowalalm kramik dla malenkiej Nussienki

 ale ale ledwie mi sie udalo dokonczyc w miare jeden nowy .dla suni wyrwanej z koszmaru  dla Majeczki..

 i nawet wiekszosci zdjec nie ma boc nie mam jak wstawiac

 ledwie mi udalo po 2 godzinach podlinkowac ech ...

 moj komp pada na calego ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Jaaga napisał:

Na jutro wszystko potwierdzone. To teraz tylko trzymajcie kciuki za zdrówko Nussi. 

Tak trzymamy.

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

Anulko

ku Tobie poleciala narazie jednorazowa od moich skarbenkow dla malenkiej

Bardzo dziękujemy za pomoc.

11 godzin temu, Tola napisał:

Trzymam mocno i podwójnie, bo i za naszego Kenzo, który jutro ma kastrację.

Tak dzisiaj trzymamy kciuki za psiaki.

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Ja też mocno trzymam kciuki, za jutrzejszą diagnostykę i dobre wyniki!

No,to trzymamy kciuki za dzisiejszy dzień.Oby wyniki i diagnoza była w miarę pozytywna.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

Wyczarowalalm malenki pachnacy dla Nusii

 teraz

 ale ale nic nie moge wstawic linku...

 zadnych zdj fantuskowa nic ,,,

 zapraszam z serca calego na pachnacy

 w podpis tez nie wstawilam ,probowlalam godzinke ..

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...