Jump to content
Dogomania

Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.


Anula

Recommended Posts

TZ zamówił karmę dla Nussi

Numer zamówienia:
150254884

Data zamówienia:
28.10.2019

Adres (rachunek):
Pan
Zamojska Fundacja Dla Zwierząt i Środowiska ZEA Jarosław Margol9223035661
Kilińskiego 5
22-400 Zamość
PL

Sposób płatności:
Płatność przelewem

 

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Royal Canin Veterinary Diet - Hepatic HF 16- 6 kg      
         
 

Nr artykułu 306875.2

     
         
 

1x 139,80 PLN

 

139,80 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

139,80 PLN

 
     
 
   
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2019 o 14:02, Jaaga napisał:

 Pytają na jaki adres wysłać oryginał badań? Jesli juz to może podajcie na priv adres hoteliku, gdzie będzie, bo chyba stamtąd pojedzie na badania lub wg mnie łatwiej przekazać te maile ze skanami badań do wydrukowania.

 

Przy okazji powiadomienia Szafirki o nadejściu zamówionej karmy zapytałam czy przyszły jakieś wyniki badan i niestety ale do tej pory ich nie ma.Jaaga czy mogłabyś dopytać czy zostały wysłane?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kamma13 napisał:

Transport umówiony :) 

A konkretnie jakie są plany?

Bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.W świetle zbliżających się wydatków jest to ogromna pomoc dla nas.Jesteś Kochana.

                                                                         Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Bogusik napisał:

Przy okazji powiadomienia Szafirki o nadejściu zamówionej karmy zapytałam czy przyszły jakieś wyniki badan i niestety ale do tej pory ich nie ma.Jaaga czy mogłabyś dopytać czy zostały wysłane?

Ja dostałam od nich mailem zapytanie, wiec tą sama drogą wysłałam dane. Tam bardzo trudno jest sie dodzwonić. Zapytam mailem. Jesli jeszcze nie dotrą, to najlepiej jakby Hania wydrukowała te skany lub przeslała lekarzowi. Choc przy poczcie nic mnie nie dziwi, bo niedawno dokument 80 km wysłany listem poleconym szedł 6 dni.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Ja dostałam od nich mailem zapytanie, wiec tą sama drogą wysłałam dane. Tam bardzo trudno jest sie dodzwonić. Zapytam mailem. Jesli jeszcze nie dotrą, to najlepiej jakby Hania wydrukowała te skany lub przeslała lekarzowi. Choc przy poczcie nic mnie nie dziwi, bo niedawno dokument 80 km wysłany listem poleconym szedł 6 dni.

Ok dziękuję.Jak nie dojdą to nie będzie innego wyjścia jak skany wydrukować, chociaż wynik z usg jest pisany ręcznie i niezbyt wyraźny i np. ja nie mogę go rozczytać

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bogusik napisał:

Ok dziękuję.Jak nie dojdą to nie będzie innego wyjścia jak skany wydrukować, chociaż wynik z usg jest pisany ręcznie i niezbyt wyraźny i np. ja nie mogę go rozczytać

Nie będzie innego i tak. Wyniki z usg i echo zawsze doktor pisze odręcznie. Podeśle może tel do dr Kudły? jakby ktoś chciał cos się dowiedzieć. On bardzo chętnie współpracuje z innymi lekarzami i na pewno lekarzowi, ktory będzie prowadzic Nussi, powie co i jak. Mnie tłumaczył przez telefon, ale myśle, że co do jego sugestii toku leczenia i dalszych badań, to najlepiej żeby Hania lub jej lekarz już dzwonili.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Nie będzie innego i tak. Wyniki z usg i echo zawsze doktor pisze odręcznie. Podeśle może tel do dr Kudły? jakby ktoś chciał cos się dowiedzieć. On bardzo chętnie współpracuje z innymi lekarzami i na pewno lekarzowi, ktory będzie prowadzic Nussi, powie co i jak. Mnie tłumaczył przez telefon, ale myśle, że co do jego sugestii toku leczenia i dalszych badań, to najlepiej żeby Hania lub jej lekarz już dzwonili.

To na wszelki wypadek faktycznie podaj ten nr tel. do dr.Kudły :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

A konkretnie jakie są plany? 

Ano takie, że w czwartek wczesnym popołudniem zabieram Nussi z Katowic i jedziemy do Nowej Soli. Po drodze dam znać Szafirce, o której planowany przyjazd. Mam kontakty i adresy, dowiedziałam się już wszystkiego,o Nussi, co może być ważne w podróży. 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Nie będzie innego i tak. Wyniki z usg i echo zawsze doktor pisze odręcznie. Podeśle może tel do dr Kudły? jakby ktoś chciał cos się dowiedzieć. On bardzo chętnie współpracuje z innymi lekarzami i na pewno lekarzowi, ktory będzie prowadzic Nussi, powie co i jak. Mnie tłumaczył przez telefon, ale myśle, że co do jego sugestii toku leczenia i dalszych badań, to najlepiej żeby Hania lub jej lekarz już dzwonili.

Bez kart informacyjnych o badaniach,wynikach nie ma co Hania pokazywać się u swojego weta aby dalej kontynuować konkretne leczenie,ponieważ trzeba by było robić wszystko od nowa.Mam nadzieję,że Lecznica jednak wyśle albo wysłała wszystko.

Te badania kosztowały sporo kasy i nie mogą zaginąć.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Anula napisał:

Bez kart informacyjnych o badaniach,wynikach nie ma co Hania pokazywać się u swojego weta aby dalej kontynuować konkretne leczenie,ponieważ trzeba by było robić wszystko od nowa.Mam nadzieję,że Lecznica jednak wyśle albo wysłała wszystko.

Te badania kosztowały sporo kasy i nie mogą zaginąć.

Anula, to co poszło mailem to wlaśnie skany całej dokumentacji. Wystarczy wydrukować.Przesłałam adres Hani do przychodni.

Na 5 str. Tola wstawiła tą dokumentację. Tewraz widzę, że tu jest chyba wstawiona nie cała dokumentacja, jaka Toli wysłałam. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Anula, to co poszło mailem to wlaśnie skany całej dokumentacji. Wystarczy wydrukować.Przesłałam adres Hani do przychodni.

Ja nie bardzo rozumiem.To do Hani Lecznica prześle skany na maila?

Może źle zrozumiałam ale oryginały miały być przesłane przez Lecznicę listem do Hani.

Już więcej nie będę się pytać, to dla mnie to jest za ciężkie do zrozumienia.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Ja nie bardzo rozumiem.To do Hani Lecznica prześle skany na maila?

Może źle zrozumiałam ale oryginały miały być przesłane przez Lecznicę listem do Hani.

Już więcej nie będę się pytać, to dla mnie to jest za ciężkie do zrozumienia.

Dostałam dwa maile ze skanami, przesłałam je dalej mailem Marcie. Oryginały, czyli wersję papierową tych samychwyników badań lecznica miała wysłać na adres Hani.  Mam podany mail Hani, więc te dwa maile przekażę Jej bezpośrednio, bo nie widzę tu wszystkiego wstawionego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...