Jump to content
Dogomania

Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.


Anula

Recommended Posts

Otrzymałam od Hani wiadomość,że Nussi może już przyjechać do Hoteliku.Skontaktowałam się z kamma13 w sprawie transportu i jeżeli jej mąż nie będzie jechał na tej trasie wcześniej,to na pewno wybierają się w te okolice 31.10 i mogą zabrać Nussi ze sobą.Transport będzie do samej Nowej Soli i za darmo,za co jeszcze raz z całego serca dziękuję :)

Podałam Kamili dane adresowe i kontaktowe do Szafirki i telefon do Jaaga.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam od Hani wiadomość,że Nussi może już przyjechać do Hoteliku.Skontaktowałam się z kamma13 w sprawie transportu i jeżeli jej mąż nie będzie jechał na tej trasie wcześniej,to na pewno wybierają się w te okolice 31.01 i mogą zabrać Nussi ze sobą.Transport będzie do samej Nowej Soli i za darmo,za co jeszcze raz z całego serca dziękuję :)

Podałam Kamili dane adresowe i kontaktowe do Szafirki i telefon do Jaaga.

To czekamy na dalsze informacje związane z transportem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.10.2019 o 20:18, Anula napisał:

Szkoda,że nie podali na badaniach wieku i ile waży Nussi.

Brzuszek nie najlepiej wygląda jeszcze.

Wiem, ze lekarz określił ją na 10 lat. Brzuch jest spory, przy usuwaniu przepuklin warto też usunąć szwy pod skórą po sterylce, które nie rozpuściły się i prawie przebijaja skórę od środka, stale drażniąc ją. Na zdjęciu, które sama robiłam trzymając sunię, nie widać tej przepukliny pod końcem cięcia, ale jest duża.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam od Hani wiadomość,że Nussi może już przyjechać do Hoteliku.Skontaktowałam się z kamma13 w sprawie transportu i jeżeli jej mąż nie będzie jechał na tej trasie wcześniej,to na pewno wybierają się w te okolice 31.10 i mogą zabrać Nussi ze sobą.Transport będzie do samej Nowej Soli i za darmo,za co jeszcze raz z całego serca dziękuję :)

Podałam Kamili dane adresowe i kontaktowe do Szafirki i telefon do Jaaga.

Transport z Katowic od mojej mamy, gdzie jest Nussi? Wolę upewnić sie, żeby kamma nie przyjechała omyłkowo po sunię do nas na wieś. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2019 o 14:39, Anula napisał:

Jaaga,oryginał badań niech będzie wysłany do hoteliku do szafirki.Podam adres.

Przelałam 40,00zł na Twoje konto za Hepatil Forte.

Przelałam także 295,00zł do Fundacji ZEA za badania.

295 zł już na koncie Zea, bardzo dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kamma13 napisał:

Wiem, że trzeba odebrać Nussi z Katowic. Jeśli macie taką wiedzę, to dajcie znać, jak ona znosi podróże, czego się spodziewać, żebym mogła dobrze się przygotować. 

U nas podróż na trasie Zamość - Katowice  sunia spędziła w kontenerku, cichutko i bez problemu; nie wymiotowała, nie piszczała,,  większość drogi spokojnie przespała.

Link to comment
Share on other sites

 

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Wiem, ze lekarz określił ją na 10 lat. Brzuch jest spory, przy usuwaniu przepuklin warto też usunąć szwy pod skórą po sterylce, które nie rozpuściły się i prawie przebijaja skórę od środka, stale drażniąc ją. Na zdjęciu, które sama robiłam trzymając sunię, nie widać tej przepukliny pod końcem cięcia, ale jest duża.

Jaaga,a co sądzisz o tym aby Nussi zaszczepić na choroby wirusowe teraz.Boję się aby jakiegoś paskudztwa nie podłapała.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

I tu pięknie podziękuję Pani Agacie od Aleksa,która ofiarowała fanty na bazarek,a dzięki kupującym zebrała się tak pokaźna suma! :)

                                                   974468a02b1cd7c8gen.png974468a02b1cd7c8gen.png974468a02b1cd7c8gen.png

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Anula napisał:

 

Jaaga,a co sądzisz o tym aby Nussi zaszczepić na choroby wirusowe teraz.Boję się aby jakiegoś paskudztwa nie podłapała.

Mama z nia z tego powodu wychodzi tylko u siebie. Nie sądzę, że bedzie na dniach jechać gdzieś do weta, a w okolicy nie ma przychodni, dopiero w centrum. Myśle, że w takim razie lepiej już zaszczepić ją w hoteliku. Powiem mamie, że gdyby musiała niespodziewanie jechac do lekarza, to żeby zabrała ja ze sobą.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Jaaga napisał:

Mama z nia z tego powodu wychodzi tylko u siebie. Nie sądzę, że bedzie na dniach jechać gdzieś do weta, a w okolicy nie ma przychodni, dopiero w centrum. Myśle, że w takim razie lepiej już zaszczepić ją w hoteliku. Powiem mamie, że gdyby musiała niespodziewanie jechac do lekarza, to żeby zabrała ja ze sobą.

Dobrze.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Z bazarku Nadziejkowego uzyskano kwotę 46,50zł dla Nussi.

Nadziejko jesteś Kochana,tyle dobra czynisz dla psiaków.Nawet deklaracja stała nie zastąpi wpłat z bazarków.Serdecznie dziękuję za pomoc.

                                                      Podobny obraz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...