Jump to content
Dogomania

Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.


Anula

Recommended Posts

22 godziny temu, Anula napisał:

Tola, 500,00zł jest już wyczerpane.Czy mam zrobić zwrot do Fundacji 25,00zł? Naniosłam już to w poście rozliczeniowym ale czekam na odpowiedź.

Nie, te 25 zł już dopłaciliśmy.

 Trzymam kciuki za Nussi, oby badania nie potwierdziły cushinga, na razie nie martwmy się...

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziewczyny,otrzymałam wiadomość od Hani,że właśnie  dzwoniła do wetki i Nussi nie ma cushinga! Aż się popłakałam z radości :):):)

No,cudna wiadomość.Najwspanialszy mamy prezent pod choinkę.

To teraz tylko ogłaszać Nussi i niech idzie do swojego domku.Szwy chyba są już ściągnięte po zabiegu?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

No,cudna wiadomość.Najwspanialszy mamy prezent pod choinkę.

To teraz tylko ogłaszać Nussi i niech idzie do swojego domku.Szwy chyba są już ściągnięte po zabiegu?

O szwy nawet nie pytałam ale chyba tak.Hania mi napisała,że Nussi miała badanie kontrolne na tarczycę bo wetka stwierdziła,że skoro to nie cushing to trzeba zbadać tarczycę.Wynik będzie chyba dzisiaj.Nussi jak najbardziej można już ogłaszać.Był jeden telefon z Warszawy ale na to wygląda,że to nie ten dom.Hania sporo się najeździła z Nusi i dochodziły   jeszcze opłaty za parking do Nowa, ponieważ jest w samym centrum.Napisałam,że wszystko zwrócimy ale Hania odpisała,że to w mikołajowym prezencie od nich :) Pięknie za to dziękujemy Haniu :)

W ogłoszeniu można dodać,że dobrze znosi jazdę autem,ponieważ ok. 10 kursów do weta zniosła bez problemu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taki tekst wymodziłam.

Zdjęcia str.3 ; 6 ; 8 ; cudne - str.9;10

Tekst do ogłoszeń Nussi.

Nussi - orzeszkowa panienka szuka domu. 

Dopisz ślicznej,długowłosej Nussi szczęśliwe zakończenie.

Nussi to śliczna długowłosa czarnulka. Jest przemiłą, łagodną suczką. Ma 7-8 lat. Nie jest już rozbrykanym szczeniakiem, nie niszczy w domu,zachowuje czystość.Jest spokojną suczką, nie jest szczekliwa. Ładnie chodzi na smyczy,spokojnie zachowuje się także w samochodzie. Uwielbia pieszczoty,głaskanie.Mimo że, człowiek był powodem jej cierpienia, wciąż jest w niego wpatrzona i darzy go ogromnym zaufaniem. Lubi dzieci a w stosunku do psów, kotów, nie wykazuje agresji. 
Nussi waży 8,8kg,w kłębie ma 26cm. Jej dużym atutem jest piękna,dłuższa sierść. Jest wysterylizowana i posiada pełny pakiet szczepień oraz czip. Teraz czeka na opiekuna w Hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie).
Mamy nadzieję, że przyszłość będzie dla małej Nussi łaskawa i Nussi znajdzie swoje miejsce u boku człowieka.

Jest możliwość pomocy w transporcie.
Więcej informacji dotyczących ślicznej Nussi, można uzyskać pod podanym numerem telefonu w ogłoszeniu.
Kontakt:Hania (w godz.10-18)

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Dziewczyny,otrzymałam wiadomość od Hani,że właśnie  dzwoniła do wetki i Nussi nie ma cushinga! Aż się popłakałam z radości :):):)

Bardzo się cieszę:)

To najpiękniejszy prezent  dla opiekunek i wszystkich, którzy kibicują słodkiej Nussi:)

swiateczny-emotikon-ruchomy-obrazek-0024

Jutro postaram się pomóc i  zrobic OLX.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę:)

To najpiękniejszy prezent  dla opiekunek i wszystkich, którzy kibicują słodkiej Nussi:)

swiateczny-emotikon-ruchomy-obrazek-0024

Jutro postaram się pomóc i  zrobic OLX.

 

Tola,bardzo dziękuję za chęć pomocy w ogłoszeniach.Str.do zdjęć są w poście informacyjnym na 1 str. Standardowo  na miasta:Wrocław,Poznań.Szczecin,Katowice.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Nussi bez Cushinga :) dzwoniłam do wetki jeszcze wczoraj wieczorem, bo tłumaczyłam jej, że do dzisiaj rano tak baaardzo długo.

Szwy zdjęte, ale musi nosić jeszcze ubranko, ponieważ są drobne ranki i Nussi za wszelką cenę chce je sobie lizać. Ponowne, kontrolne badanie tarczycy T4 wykazało, że wynik jest poniżej 1, a norma zaczyna się od 1,50, zatem chyba trzeba będzie wdrożyć leczenie farmakologiczne, ale przy Cushingu to wydaje się być drobiazg.

Nussi jest w zasadzie dość energiczna na dworze, uwielbia głaskanie, często wywala brzuchola do głaskania, lubi tarzać się na dywanie, nie szczeka w ogóle. Jest bardzo usłuchana, chodzi na luźnej smyczy przy nodze, a bez smyczy, też trzyma się bardzo blisko człowieka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-b napisał:

Super wieści! :)) Dajcie znać na jakie miasto mam jej zrobić ogłoszenie to jutro po powrocie z pracy zrobię jeśli jeszcze jakieś będzie potrzebne:))

Bogduniu,bardzo są potrzebne.Jeżeli Tola zrobi na Wrocław to bardzo proszę na te pozostałe co wymieniłam.Może na Poznań jeżeli tylko jedno.Bardzo,bardzo dziękuję za pomoc.

Jeszcze będę prosiła o linki bo to mi umożliwi wyróżnianie.

Tekst można zmieniać wg.upodobania,tytuł też.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, szafirka napisał:

Tak, Nussi bez Cushinga :) dzwoniłam do wetki jeszcze wczoraj wieczorem, bo tłumaczyłam jej, że do dzisiaj rano tak baaardzo długo.

Szwy zdjęte, ale musi nosić jeszcze ubranko, ponieważ są drobne ranki i Nussi za wszelką cenę chce je sobie lizać. Ponowne, kontrolne badanie tarczycy T4 wykazało, że wynik jest poniżej 1, a norma zaczyna się od 1,50, zatem chyba trzeba będzie wdrożyć leczenie farmakologiczne, ale przy Cushingu to wydaje się być drobiazg.

Nussi jest w zasadzie dość energiczna na dworze, uwielbia głaskanie, często wywala brzuchola do głaskania, lubi tarzać się na dywanie, nie szczeka w ogóle. Jest bardzo usłuchana, chodzi na luźnej smyczy przy nodze, a bez smyczy, też trzyma się bardzo blisko człowieka.

Haniu to poproś weta o wdrążenie leku,nie ma co czekać.Później jeszcze się powtórzy T4 i zobaczy jak działa lek.

 

Link to comment
Share on other sites

Nussi na Wrocław

https://www.olx.pl/oferta/dopisz-slicznej-dlugowlosej-nessi-szczesliwe-zakonczenie-CID103-IDCVhWX.html

Zmieniłam odrobinę imię, żeby nie wykasowali ogłoszenia.

Jeśli trzeba zmienić zdjęcie profilowe, to proszę o sugestie;).

Ja dodałabym jeszcze informację o możliwości pomocy w transporcie; wiem, że są przeciwniczki takiego wpisu, ale moim zdaniem dzięki takiej informacji wiele osób nie zniechęci się tak od razu odległością.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...