Jump to content
Dogomania

Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.


Anula

Recommended Posts

Sunia jest umówiona do fryzjera na dziś na godz. 16.00, bo zwolnił się termin z powodu choroby psiaka. Najbliższa inna wolna godzina jest dokładnie za tydzień. Mama ma ją dostarczyć już na 14.00, żeby groomerka na spokojnie mogła ją rozczesywać. Mama poprosi kolezankę, żeby Nussi tam zawiozła i przywiozła do niej, bo sama w tym czasie jedzie ze swoją sunią na rehabilitację. Wcierki na szczęście jeszcze nie podała, bo robiła odrobaczenie i nie chciała jej dodatkowo obciążać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2019 o 09:22, Anula napisał:

Jestem skarbnikiem Nussi.Jaaga proszę o rozliczenie, podanie kosztów fryzjera i dane do przelewu.

Nie pisałam, bo mama na razie nie ma rachunku. Nie mieli czasu wypisac od razu i powiedzieli, żeby podeszła kiedy indziej.  Fryzjer kosztował 80 zł. Ponoć niesamowicie wypiękniała. Prosiłam mamę, żeby jej kolezanka która odbierała Nusssi czy znajomy, zrobili telefonem zdjecia, ale podobno oboje się spieszyli. Przecież to kilka minut, ludzie są bez wyobraźni. Mama ma taki stary, mały tel i nie ogarnia robienia nim zdjeć. Gdyby udało mi się na dniach pojechać do Katowic, to zrobiłabym zdjecia i odebrała rachunek, ale nie obiecuję, bo na razie jeszcze mamy remont. Na razie więc nic nie jest do płacenia.

Podobno dziś czy jutro ma przyjechać z Krakowa jej koleżanka, to najwyżej ona zrobi fotki i mi przesle, ale też nie wiem, czy od razu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Czyli musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na zdjęcia pięknej Nussi.

Niestety tak. Najważniejsze jednak, że sunia jest już bezpieczna. Trochę jest od samego początku utrudnień, ale to i tak niewiele wobec faktu, że sunia nie musi walczyć już w schronie o przetrwanie. Jesli wszystko pójdzie ok, to chyba dam radę pojechac do Katowic.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2019 o 15:32, Jaaga napisał:

Sunia już u fryzjera, koleżanka mamy nie mogła jechać , mama wzięła taksówkę, żeby ją zawieźć. Filców za uszami i koło pupy podobno nie da się juz rozczesać, trzeba usunąć. Będzie do odbioru chyba ok 17.00.

Już wiadomo,że wizyta u fryzjera to koszt 80,00zł i jeszcze dochodzi dojazd - taksówka ile?

Jeżeli mama regulowała rachunki to może podaj dane do przelewu mamy? Przecież musiała założyć.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Już wiadomo,że wizyta u fryzjera to koszt 80,00zł i jeszcze dochodzi dojazd - taksówka ile?

Jeżeli mama regulowała rachunki to może podaj dane do przelewu mamy? Przecież musiała założyć.

Taksówka z tego, co mówiła ok 20 zł.  Drugi raz, po odbiór jechała z koleżanką i za to ma jej ostrzyc yorkę, taka wymiana ;) Anula, dam Ci znać, bo z mamą mało rozmawiam, stale gdzieś jeździ. Teraz po kilka godzin dziennie zajmują jej wyjazdy na rehabilitację z jej sunią. Nie mam czasu nawet spokojnie pogadać. Dopiero w sobotę będzie wolna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Nusienku cudna

nadziejkowo  szykuje malunie niespodzianeczke

          kochane dziewczyny prosze sercem o modlitwe

za Anetke

 wszytcy mysmy maluczcy wobec losu okrutnego

 ale wierze ze razem doamy sil naszej Aneci

 sil do walki

O czym Nadziejko piszesz?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z Martunią i są dosyć niepokojące wiadomości o Nussi.Jaaga była u mamy i potwierdziła,że sunia ma przepuklinę przy ranie po sterylce i w prawej pachwinie jakiegoś guzka.Próbowała go wymacać ale ewidentnie jest bolesny ale miękki.Nie podoba się im także dosyć spory brzuszek i ogólnie zbyt duża masa ciała w stosunku do wielkości Nussi.W takim wypadku będzie trzeba zrobić Echo Serca i pokazać przepuklinę i guzka wetowi.Jaaga proponuje wizytę u specjalisty w Bielsku Białej ponieważ oprócz Echa Serca będzie też mógł coś powiedzieć o całej reszcie.Tyle wiemy,że Jaaga nie będzie mogła zawieść Nissi, więc szukamy transportu na trasie Katowice -Bielsko Biała.Prawdo podobnie mama Jaaga jechała by z sunią aby nie przysparzać jej dodatkowego stresu.Napisałam pw.do kamma13 z zapytaniem o pomoc w transporcie.

Bardzo prosimy o pomoc w transporcie bo sprawa jest dosyć pilna!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Rozmawiałam właśnie z Martunią i są dosyć niepokojące wiadomości o Nussi.Jaaga była u mamy i potwierdziła,że sunia ma przepuklinę przy ranie po sterylce i w prawej pachwinie jakiegoś guzka.Próbowała go wymacać ale ewidentnie jest bolesny ale miękki.Nie podoba się im także dosyć spory brzuszek i ogólnie zbyt duża masa ciała w stosunku do wielkości Nussi.W takim wypadku będzie trzeba zrobić Echo Serca i pokazać przepuklinę i guzka wetowi.Jaaga proponuje wizytę u specjalisty w Bielsku Białej ponieważ oprócz Echa Serca będzie też mógł coś powiedzieć o całej reszcie.Tyle wiemy,że Jaaga nie będzie mogła zawieść Nissi, więc szukamy transportu na trasie Katowice -Bielsko Biała.Prawdo podobnie mama Jaaga jechała by z sunią aby nie przysparzać jej dodatkowego stresu.Napisałam pw.do kamma13 z zapytaniem o pomoc w transporcie.

Bardzo prosimy o pomoc w transporcie bo sprawa jest dosyć pilna!

Do tego, co napisała Bogusik dodam jeszcze, że mała  dużo pije.

Są powody do zmartwienia, mam nadzieje, że po wizycie u weta nie będzie samych złych informacji. 

Jagna mówi, że Nussi jest cudowną suczką, bardzo nastawioną na kontakt z człowiekiem, oby tylko była zdrowa!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2019 o 09:53, Nadziejka napisał:

Nusienku cudna

nadziejkowo  szykuje malunie niespodzianeczke

          kochane dziewczyny prosze sercem o modlitwe

za Anetke

 wszytcy mysmy maluczcy wobec losu okrutnego

 ale wierze ze razem doamy sil naszej Aneci

 sil do walki

O której Aneci piszesz? Co się stało ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...