Jump to content
Dogomania

ZAKONCZONY. ROZLICZONY. Karmimy i kastrujemy Oriona ! Do 12.10.19, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

20 godzin temu, Havanka napisał:

Dziękuję Tysia, siły będą mi potrzebne a najbardziej Misiowi. Ma bardzo złe wyniki, źle się czuje, nic nie je ani nie pije. Leczę go na trzustkę i niewydolność nerek. Najgorsze jest to, ze po lekach, które dostaje w kroplówce czuje się jeszcze gorzej. Dopiero po ok. 2 dniach jest malutka poprawa. Wetka mówi, ze jest mała nadzieja i jej sie będę na razie trzymać.

Za serduszko dla Orionka bardzo dziekuję !!!!

Aaaa i jeszcze dziękuję, ze reklamujesz bazarek w podpisie ! Super !!!

Bardzo to smutne, kiedy chorują nasze zwierzaki :( Mam nadzieję, że starczy Wam sił i Misiem się jeszcze nacieszyć. Nawet najmniejsza poprawa jest powodem do radości, Misiu zdrowia!

Dziękuję raz jeszcze za bazarek - zwłaszcza, że masz na głowie chorobę swojego Misia. To niesamowite, że w obliczu trudności życiowych nie zawahałaś się z pomocą innemu psiakowi Bisous28.gif

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, guccio napisał:

Havanko!Trzymamy kciuki za Twojego Misia.

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

I czarujemy zdrowie Podobny obraz

Jestescie kochane ! Dziękuję !                  

 Pomyślmy też o Amiku, żeby chłopak nie głodował.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To ja pokażę jak do niedawna wyglądało życie Orionka - zjadanego przez muchy, pchły i samotność... przez swoje najlepsze lata życia. Do Leszka, który zaczął odmieniać mu świat, przylgnął od razu:

34 minuty temu, elficzkowa napisał:

Odkarmimy Orionka, wykastrujemy i znajdziemy najlepszy domek :)

Znalezione obrazy dla zapytania dom pies śmieszne

Pan Leszek był pierwszą osobą, która zaczęła odmieniać jego życie. Miejmy nadzieję, ze łańcuch to już przeszłosć. Tylko trzeba chłopakowi troszkę jeszcze pomóc...

Aniu, piękna sentencja. Wykorzystam ją do przyszłego ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kado napisał:

A ode mnie poproszę 2 serduszka na kastracji i miseczkę z karmą za 10 złociszy. 

Konto bez zmian? 

Kado, pięknie dziękuję za pomoc !!!! Ogromna niespodzianka we wtorkowy poranek ! Już tak niewiele brakuje... może jednak uda się zebrać potrzebną kasę. Życzę Ci dobrego, udanego dnia i pozdrów serdecznie Karolinkę !

Konto wciąż to samo.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

To w takim razie poproszę jeszcze miseczkę karmy za 15  zł. 

I dalej zapraszam do zakupów. 

Boziu... Danusiu ogromnie dziękuję !!! Czuję,że dzis bedzie dobry dzień ! I takiego właśnie Ci życzę !!! Miseczke zaznaczę po powrocie do domu. Teraz jestem u lekarza. Buziaczki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...