Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY Bazarek PTASI odcinek 2 sezon 2 do 31X2019 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

to paczka +

czy same ziarenka mogłabym kupić ?

Własnie dzisiaj do tego doszedłem że to + Zastanawiam się czy ta zbieżność nazwy  jest przypadkowa?

A ile tych ziarenek byś chciała i jakie? Pytam, bo mam jeszcze mieszankę do puszek, a mogę też na zamówienie wg wskazówek zamawiającego. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, TZmestudio napisał:

Dotarły, tylko jeszcze nie ogarniam Odbioru w punkcie. A raczej nadania takiej paczki. Nie chciałem pisać że sobie nie poradziłem, więc napiszę: jeszcze walczę. 

Ojeeej, przepraszam za kłopot.
Tam się nadaje tak samo paczkę jak normalnie. Idzie się na PP i podaje adres FUPu oraz nazwisko odbierającego paczkę. W zamian dostaje się nr paczki i tyle. Jednak jak nie wyjdzie to poproszę do Paczkomatu, na pw wyślę adres.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, TZmestudio napisał:

Widzę że się zaszalało :-D 

Nie wiem kiedy owa wypłata będzie, ale nie widzę większego problemu. 

Zaszalało bazarkowo:)

Wypłata będzie po niedzieli. Nie dałem rady zajrzeć wcześniej i w związku z tym mam pytanie. Czy można jeszcze zamówić jedną puszkę? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ojeeej, przepraszam za kłopot.
Tam się nadaje tak samo paczkę jak normalnie. Idzie się na PP i podaje adres FUPu oraz nazwisko odbierającego paczkę. W zamian dostaje się nr paczki i tyle. Jednak jak nie wyjdzie to poproszę do Paczkomatu, na pw wyślę adres.

jednak jeszcze podaje się e-mail adresata bo zawiadomienie przychodzi smsem,

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2019 o 22:53, Radek napisał:

Zaszalało bazarkowo:)

Wypłata będzie po niedzieli. Nie dałem rady zajrzeć wcześniej i w związku z tym mam pytanie. Czy można jeszcze zamówić jedną puszkę? 

Poproszę na PW adres gdzie mógłbym zostawić przesyłkę gdybym w poniedziałek około 11.00 był w Warszawie. Jeśli nie to gdzie mam wysłać. :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TZmestudio napisał:

Poproszę na PW adres gdzie mógłbym zostawić przesyłkę gdybym w poniedziałek około 11.00 był w Warszawie. Jeśli nie to gdzie mam wysłać. :)

Chyba tradycyjnie poproszę o paczkę w Ruchu, tak jak żele ostatnio. Tylko będę mógł wpłacić dopiero w poniedziałek. 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Radek napisał:

Chyba tradycyjnie poproszę o paczkę w Ruchu, tak jak żele ostatnio. Tylko będę mógł wpłacić dopiero w poniedziałek. 

Myślałem że Ci podrzucę osobiście ale nie będę się narzucał. 

O wpłacie już gdzieś czytałem :-) Podanie namiarów jest punktem niezależnym od wpłaty, przynajmniej tak mi się wydaje. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, TZmestudio napisał:

Poproszę na PW adres gdzie mógłbym zostawić przesyłkę gdybym w poniedziałek około 11.00 był w Warszawie. 

Jakby się dało na Ursynowie to chętnie podam adres. Teraz mi przyszło do głowy, że można to jakoś zorganizować. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Jakby się dało na Ursynowie to chętnie podam adres. Teraz mi przyszło do głowy, że można to jakoś zorganizować. 

 

3 minuty temu, TZmestudio napisał:

No tu mnie zaskoczyłeś. Naprawdę? :-D

Radek, wyślij mi na PW adres i nr telefonu do ew, kontaktu. Szkoda płacić za wysyłkę, kiedy można za to kupić więcej puszek albo żeli do mycia :-)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, TZmestudio napisał:

 

Radek, wyślij mi na PW adres i nr telefonu do ew, kontaktu. Szkoda płacić za wysyłkę, kiedy można za to kupić więcej puszek albo żeli do mycia :-)

OK, koło południa (no może trochę po) prześlę:) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2019 o 11:50, TZmestudio napisał:

Bym powiedział że czas się powoli kończy. Jutro koniec. Chwilowo mój dostawca łoju nawala, więc uprzedzam że nie wiem kiedy będzie następny. Oczywiście zamówione i jeszcze nie zamówione, ale zamówione do końca bazarku zostaną zrealizowane. :)

 

Czekam cierpliwie na smakołyki z łojem, chociaż sikorki wcinają poprzednią dostawę w expresowym tempie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Senanta napisał:

Czekam cierpliwie na smakołyki z łojem, chociaż sikorki wcinają poprzednią dostawę w expresowym tempie.

Ta paczka jest szczególna. Już dwa razy byłem z nią przy okienku i za każdym razem coś było nie tak z kodem do wysyłki. Jutro będę po raz trzeci. Zabiję tego pana jak się nie uda i będzie to z premedytacją, bo on niczemu nie zawinił, ale będzie najbliżej. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, TZmestudio napisał:

Ta paczka jest szczególna. Już dwa razy byłem z nią przy okienku i za każdym razem coś było nie tak z kodem do wysyłki. Jutro będę po raz trzeci. Zabiję tego pana jak się nie uda i będzie to z premedytacją, bo on niczemu nie zawinił, ale będzie najbliżej. 

Znaczy

Cytat

do trzech razy sztuka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...