Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY Bazarek PTASI odcinek 2 sezon 2 do 31X2019 20:00


TZmestudio

Recommended Posts

30 minut temu, TZmestudio napisał:

by się przydało, bo chwilowo nie mamy za co odpchlić stado, a termin już dawno minął.

Dlatego: kupujący i cegiełkobiorcy PRZYBYWAJCIE !!

 

To poproszę jeszcze jedną puszkę (czyli będą dwie + jedna gwiazdka) i dane do przelewu :) Już się namyśliłam i umyśliłam, że dodatkowe zakupy będą na kolejnym bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Nadszedł czas na zrobienie dodatkowych zakupów na zimę.

Proszę  6 x 250g   - łój nerkowy przetopiony  i  8 x puszkowiec.

 

Wymyśliłam jak zawiesić następne karmidełko dla licznych grup moich sikorek więc muszę zwiększyć zapasy.

Moja siostra jest zachwycona prezentem z puszkowca. Wizyty sikorek i wróbelków sprawiają jej wielką frajdę.

Ubiegłej zimy wysypywała ziarenka mimo to ptaszki nie przylatywały. Tym razem zawiesiła  puszkowiec i sikorki tłumnie odwiedzają ogródek  :-)

Proszę nie spieszyć się z wysyłaniem, mam jeszcze zapasik z poprzedniego zamówienia. Dane do przelewu znam.

 
paczkawruchu    PSP: 289965  ul.Jabłeczna 28
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Senanta napisał:

Nadszedł czas na zrobienie dodatkowych zakupów na zimę.

Proszę  6 x 250g   - łój nerkowy przetopiony  i  8 x puszkowiec.

 

Wymyśliłam jak zawiesić następne karmidełko dla licznych grup moich sikorek więc muszę zwiększyć zapasy.

Moja siostra jest zachwycona prezentem z puszkowca. Wizyty sikorek i wróbelków sprawiają jej wielką frajdę.

Ubiegłej zimy wysypywała ziarenka mimo to ptaszki nie przylatywały. Tym razem zawiesiła  puszkowiec i sikorki tłumnie odwiedzają ogródek  :-)

Proszę nie spieszyć się z wysyłaniem, mam jeszcze zapasik z poprzedniego zamówienia. Dane do przelewu znam.

 
paczkawruchu    PSP: 289965  ul.Jabłeczna 28

Już się biorę za produkcję. :) Myślę że w środę będę wysyłał. 

11 godzin temu, Aldrumka napisał:

2 kg orzechów poproszę

Dopisuję zatem do rachunku :) Dziękuję bardzo. 

1 godzinę temu, Radek napisał:

Się przywitam i zaczynam przygotowania do pracy. 

Rozumiem, że jak skończysz owe przygotowania to pora zbierać się do domu? :-D

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Senanta napisał:

Nadszedł czas na zrobienie dodatkowych zakupów na zimę.

Proszę  6 x 250g   - łój nerkowy przetopiony  i  8 x puszkowiec.

 

Wymyśliłam jak zawiesić następne karmidełko dla licznych grup moich sikorek więc muszę zwiększyć zapasy.

Moja siostra jest zachwycona prezentem z puszkowca. Wizyty sikorek i wróbelków sprawiają jej wielką frajdę.

Ubiegłej zimy wysypywała ziarenka mimo to ptaszki nie przylatywały. Tym razem zawiesiła  puszkowiec i sikorki tłumnie odwiedzają ogródek  :-)

Proszę nie spieszyć się z wysyłaniem, mam jeszcze zapasik z poprzedniego zamówienia. Dane do przelewu znam.

 
paczkawruchu    PSP: 289965  ul.Jabłeczna 28

Skoro wszystko znasz to tylko informacyjnie: 6 x 250g   - łój nerkowy przetopiony  i  8 x puszkowiec.=6x5+8x5=30+40=70
Ale pewno sama już dawno to wyliczyłaś :)

Nic tak nie działa na handel jak reklama zadowolonego klienta. :-D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, TZmestudio napisał:

Skoro wszystko znasz to tylko informacyjnie: 6 x 250g   - łój nerkowy przetopiony  i  8 x puszkowiec.=6x5+8x5=30+40=70
Ale pewno sama już dawno to wyliczyłaś :)

Nic tak nie działa na handel jak reklama zadowolonego klienta. :-D

Bardzo zadowolonego.

Tak, tak. Obliczyłam zapłatę i już wczoraj przelałam kasę.

Szkoda tylko, że nie mogę u Ciebie kupić ziarenek dla małych ptaszków. Muszę zakupić dla wróbelków około 40  kg żarełka ze sprawdzonego źródła.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Senanta napisał:

Bardzo zadowolonego.

Tak, tak. Obliczyłam zapłatę i już wczoraj przelałam kasę.

Szkoda tylko, że nie mogę u Ciebie kupić ziarenek dla małych ptaszków. Muszę zakupić dla wróbelków około 40  kg żarełka ze sprawdzonego źródła.

A kto powiedział że nie możesz zamówić ziaren?? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Senanta napisał:

Bardzo zadowolonego.

Tak, tak. Obliczyłam zapłatę i już wczoraj przelałam kasę.

Szkoda tylko, że nie mogę u Ciebie kupić ziarenek dla małych ptaszków. Muszę zakupić dla wróbelków około 40  kg żarełka ze sprawdzonego źródła.

Standardowa mieszanka: 

Słonecznik czarny

Proso

Len

Rzepak

Kanar

Pszenica

+śladowe ilości innych

 

Może być jeszcze wariant z kukurydzą mieloną, siemie lniane. 

Słonecznik jest niełuskany, przez to się nie psuje. 
Ja płacę 5zł za kg gatunek pierwszy i tylko pierwszy. 

Link to comment
Share on other sites

 

3 godziny temu, TZmestudio napisał:

Standardowa mieszanka: 

Słonecznik czarny

Proso

Len

Rzepak

Kanar

Pszenica

+śladowe ilości innych

 

Może być jeszcze wariant z kukurydzą mieloną, siemie lniane. 

Słonecznik jest niełuskany, przez to się nie psuje. 
Ja płacę 5zł za kg gatunek pierwszy i tylko pierwszy. 

:-)   W takim razie proszę o wycenę 40 kg zmieszanych ziarenek dla małych dziobków sikorek i wróbelków.

Wstrzymujemy na razie wysyłkę puszkowców do czasu wyjaśnienia sytuacji z zakupem ziarenek.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Senanta napisał:

 

:-)   W takim razie proszę o wycenę 40 kg zmieszanych ziarenek dla małych dziobków sikorek i wróbelków.

Wstrzymujemy na razie wysyłkę puszkowców do czasu wyjaśnienia sytuacji z zakupem ziarenek.

Wszystkie drobne ziarenka są ok, tylko pszenicy bym nie chciała w zestawie. Kiedyś przez pomyłkę kopiłam ziarna w których była i ptaszki nie chciały jej jeść, wydziobywały drobne ziarenka a pszenicę wyrzucały z karmnika. Zadowolone były gołębie bo mogły zjeść to co spadło wróbelkom z dzióbków  ;-)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Senanta napisał:

Wszystkie drobne ziarenka są ok, tylko pszenicy bym nie chciała w zestawie. Kiedyś przez pomyłkę kopiłam ziarna w których była i ptaszki nie chciały jej jeść, wydziobywały drobne ziarenka a pszenicę wyrzucały z karmnika. Zadowolone były gołębie bo mogły zjeść to co spadło wróbelkom z dzióbków  ;-)

Pszenica nie jest obowiązkowa. Jutro przekalkuluję i powiem jak to wygląda. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...