Jump to content
Dogomania

Szukam suni 25-35 kg, ŁAGODNEJ DO DZIECI.


Poker

Recommended Posts

Witam, szukam suni dla znajomych , którzy 3 tygodnie temu stracili 14.letnią mieszankę ONKi i Leonbergerem. Wiek 2- 3 lata, długowłosa, konieczny warunek to łagodność do dzieci.

Znajomi mają dom z 2. hektarowym , z  dobrze ogrodzonym ogrodem, który  znajduje się pod Wrocławiem.

Sunia będzie mieszkać w domu z trzy pokoleniową rodziną. Dzieci są w wieku od 3 do 10 lat wychowane z psem.

Ogólne warunki bardzo dobre.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Zaglądałam do Sally. Niestety nie ten typ.

Chcą sunię , ale podsunę im chłopaka. Czy jest sprawdzony na dzieci?

tzn. on jest mega łagodny do absolutnie wszystkiego, nawet kota się przestraszył, dzieci sprawdze na 100% w wekend, ale jestem pewna, że nie będzie żadnego kłopotu, z tym, że 3 latka na pewno nie znajde do "testów" :( dam znać....

Porozglądam się w hoteliku gdzie jest kori- tam są sunie mniej więcej spełniające takie kryteria i nauczone życia z małymi dziećmi.

Jeśli chcesz mogę tez zapytać wśród osób które mają na DT psiaki z Radys czy ktoś ma taką sunie do adopcji...

U nas w okolicznych przytuliskach jest jeszcze jeden, ale znów samiec- takiej mniej więcej wagi, wyglądu, bardzo łagodny, znaleziony ok. tydzień temu w lesie więc jeszcze nie wszystko o nim wiadomo, jest bardziej w typie ON dłuższa sierśc,

Link to comment
Share on other sites

Mam sunię, jest teraz w hotelu pod Krakowem. 2 letnia, wychowywana z dziećmi, mega fajna i łagodna. Wiadomo - młody pies = energia, ale Ida jest świetna. Jest już gotowa do adopcji, wysterylizowana. 

nie mogę wstawić zdjeć :/ nie wiem o co chodzi, dawno nie byłam na dogo :/ 

 

tu są zdjęcia: http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/1359

Link to comment
Share on other sites

 Podesłałam Idę zainteresowanym.  Będę czekać z niecierpliwością na reakcję.

kiyoshi, poczekam co powiedzą  na temat Idy.Jak nie przypadnie do gustu , to będę Cię prosić o pomoc. Dzieci są bardzo ważne, bo znajomi mają sporo wnuków, które często goszczą u nich.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jezu teraz muszą poczekać, bo wczoraj się też zgłosili ludzie, którzy mają już ode mnie psa i mieszkają blisko hotelu i dziś Ida jedzie na zapoznanie z tamtym psiakiem. Popołudniu dam znać czy zostanie z nimi, czy jednak nie. 

Zawsze tak jest, jak nie ma chętnych to nie ma, a nagle bum... 

Link to comment
Share on other sites

NUKA

Przesympatyczna,przyjazna i kochana sunia szuka przyjaciela na resztę życia
Nie ma jeszcze dwóch lat,a już wiele złego zaznała....
Głód,strach i poniewierka były jej bardzo dobrze znane
Ale czas i doświadczona opieka w hoteliku sprawiły,że zaufała na nowo i człowiek ponownie stał się jej przyjacielem
Więcej o jej historii przezytacie tutaj

https://www.facebook.com/events/408996619714925/?ti=cl

Dziś jest wesołą,kochającą cały otaczający ją świat psinką
Bardzo lubi się bawić z innymi psiakami,nie wykazuje w stosunku do nich najmniejszej agresji.
Towarzystwo człowieka ,tego dużego, jak i tego mniejszego,sprawia jej wielką radosć
Uwielbia pieszczoty i mizianko

NUKA szuka domu,w którym będzie prawdziwym członkiem rodziny.
Domu,w którym po całym dniu,będzie mogła odpocząć u boku człowieka
Domu aktywnego,który zapewni jej ruch,który tak bardzo lubi.
Domu,w którym juz zawsze bedzie bezpieczna i kochana
Najlepiej odnajdzie się w domu,gdzie będzie miała psiego kompana .

Pokochaj ,daj dom,a zyskasz prawdziwego przyjaciela i kompana wycieczek

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI
MARTA 662 103 072
(Jeśli nie odbieram prosze o wiadomość oddzwonie)

 
 
Link to comment
Share on other sites

RAFIA uratowana z Radys jest w domu tymczasowym pod Wrocławiem.

a86e838eb399.jpg

i Adria w tym samym DT

66b075fe235c.jpg

i Madera też w tym samym DT

66076a010050.jpg

 

Myśle, że warto tam zadzwonić bo to bardzo blisko i możnaby nawet podjechac się zapoznać, na żywo to zawsze inaczej. Numer jest taki: 664 968 098

Jakbyś dzwoniła Poker to powiedz, że jesteś od Izy Rajs, bo na fb nikt nie zna mojego nicku z dogo ;) może tym razem się uda

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...