Jump to content
Dogomania

tycie po sterylizacji


themagda

Recommended Posts

Mam 6 suczek i w ogóle pieski mam od kiedy pamiętam i to zawsze kilka czasem jeden . Zawsze piski karmię jednakowo i są w normie , ostatno miałam problemy i musiałam wysterylizować dwie sunie jedna ropomacicze druga szczeniak co sie nie urodził i zmumifikował w brzuchu , po sterylizacji obie bardzo utyły jedna ważyla 1,300 a druga 3,100 teraz ta mniejsza waży 2,400 a wieksza 5,200 i jestem przerażona bo one dostały tak szalonego apetytu ze widze ze mogą dalej tyć . Pieski zawsze jadły do syta i nie tyły, duzo chodzą a teraz ta 5,200 nie moze po schodach , suczki nie są jakieś stare zeby po schodach nie chodziły , nie wiem co zrbić . Ja im gotuję i maja też sucha karmę dostępną. Czytałam tu na wątku ze pies nie moze mieć dostępnego jedzenia cały czas ale długie lat amoje piski miałay zawsze dostepne jdzenie i nie miałam nigdy grubasów a teraz mam i co robić . chciałam wysterylizować nastepna sunię ale nie ma mowy sterylizacja to tylko w wypadku konieczności bo widzę ze bardzo żle działa na przemianę materii tak samo jak u człowieka ja miałam wycięte jajniki i z 62 kg utyłam na 127kg i nabawiłam sie cukrzycy , muszę jakos ratować te sunie wysterylizowane ale jak , oprócz schowania suchej karmy co im dawać , nie chcę puszek bo puszki stosuję tylko w wyjątkowych wypadkach, z resztą mnie nie stać na puszki . zCo im gotować, może ktoś zna jakies przepisy odchudzające.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 6 months later...
Dnia 20.08.2020 o 16:29, Kamil.wrzos napisał:

Moj je specjalna karmę dla sterylizowanych psow z bozity bo tak nam wet polecił 

Obrzydliwe jest to spamerstwo..płacą Ci za to?Przecież Ty psa nie masz. Powyciągaj jeszcze starsze wątki i podepnij reklamę Bozity,

żałość.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...