Jump to content
Dogomania

Suczka w typie terriera 9 miesięcy.


nelly251

Recommended Posts

Poszukuję domu dla psa. Koniecznie domek. Suka 9 miesięcy w typie terriera. Piesek zadbany, zna komendy, nauczony czystości, chodzi przy nodze, po szkoleniu. Niestety nie odnajduje się w bloku. Nie chcę jej oddawać, bo jest kochanym przyjacielem mojego syna, ale szkoda mi jej po prostu. Pies potrzebuje najlepiej kogoś kto spędza większość czasu w domu. U nas niestety nawet przy najkrótszym wyjściu z domu pies przeraźliwie płacze. Uprzedzam dobre rady, przetestowalam już kompletnie wszystkie metody, aby temu zapobiec. Łącznie z behawiorystą. Niestety wiem, że ona po prostu tęskni strasznie. A ja żeby jej zapewnić odpowiednią opiekę musiałabym się zwolnić z pracy. Nadaje się do domu z małymi dziećmi. Jest ogromnym pieszczochem i potrzebuje dużej ilości uwagi. Piesek przebywa w Olsztynie. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, nelly251 napisał:

Suka 9 miesięcy w typie terriera.

Wszystkiego mozna nauczyć takiego malucha...no cóż,podjęłaś decyzję,żeby oddać przyjaciela syna....

trzeba tylko życzyć suni prawdziwie kochającego kochającego domu.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, vicvictoria napisał:

Zamieść zdjęcie , to na  pewno znajdą  się  chętni.

Nie,vicvictorio...tu nie ustawiają sie kolejki po psa,ten portal ma inne zadanie.Zdjęcia i i opis - jak najbardziej,ale w miejscach,gdzie ogłasza się psy do oddania/sprzedaży.Sprawą,co więcej - obowiązkiem -  opiekuna jest znalezienie domu dla własnego psa,który nie może pozostać w dotychczasowym domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...