Jump to content
Dogomania

Ellig

Recommended Posts

5 godzin temu, Radek napisał:

A ma dopiero 5 miesięcy.

Postaram się nie narażać myszy:) 

OK, dziękuję. O rozliczenie też poprosić, czy dostanę z automatu? 

Radek, u Ciebie jest prosta sprawa. Płacisz 80 zl i odbierasz osobiście ode mnie:) Możesz zapłacić mi przy spotkaniu, nie musisz robić przelewu.

1 godzinę temu, elik napisał:

A czy już może wiadomo ile mam dopłacić za przesłanie?

Elu kochana, ja nie mam jeszcze fantów. Odbieram je diopiero w piątek po pracy i dopiero będe pakować i w sobotę wysyłać. Wtedy dam znać:) Muszę jeszcze zlokalizować jakiś kiosk ruch, bo obok mnie nie ma żadnego.

21 minut temu, anica napisał:

Dzień dobry :)

12.gif

 

Poproszę Anioła nr 10 za 140zł

Anica, bazarek już się skończył i anioła nr 10 kupiła za wywoławczą uxmal. Może znajdziesz coś innego sdla siebie tutaj, co nie zostało kupione?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Elu kochana, ja nie mam jeszcze fantów. Odbieram je diopiero w piątek po pracy i dopiero będe pakować i w sobotę wysyłać. Wtedy dam znać:) Muszę jeszcze zlokalizować jakiś kiosk ruch, bo obok mnie nie ma żadnego.

Ewciu, poszukam kiosku najbliższego adresu jak na przelewach dla Sebulka i podam  Ci na PW.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Ewa Marta napisał:

Radek od soboty ok. 13 już tak. Wczesniej bede na spacerze z suniami pod f Warszawą. 

W sobotę z rana jadę z Gajulką na comiesięczny przegląd, a później do taty, żeby Gajka pobiegała po ogródku i odpoczęła od rudego pajaca;) Jak wrócimy pozwolę sobie zadzwonić. Tylko nie wiem, czy przelew dotrze do tego czasu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

W sobotę z rana jadę z Gajulką na comiesięczny przegląd, a później do taty, żeby Gajka pobiegała po ogródku i odpoczęła od rudego pajaca;) Jak wrócimy pozwolę sobie zadzwonić. Tylko nie wiem, czy przelew dotrze do tego czasu.

Radek, za długo się znamy, żebyśmy czekały na przelew. Możesz odebrać myszke i albo wysłac przelew albo zapłacic gotówką, jak Ci wygodniej. A może wpadłbyś po drodze z Gajulką? Nie widziałam jej wieki:) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Radek, za długo się znamy, żebyśmy czekały na przelew. Możesz odebrać myszke i albo wysłac przelew albo zapłacic gotówką, jak Ci wygodniej. A może wpadłbyś po drodze z Gajulką? Nie widziałam jej wieki:) 

Przelew powędrował wczoraj, powinien dojść, ale różnie bywa. Chętnie podjadę z Gajulką:) Będę się odzywał telefonicznie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Radek, u Ciebie jest prosta sprawa. Płacisz 80 zl i odbierasz osobiście ode mnie:) Możesz zapłacić mi przy spotkaniu, nie musisz robić przelewu.

Elu kochana, ja nie mam jeszcze fantów. Odbieram je diopiero w piątek po pracy i dopiero będe pakować i w sobotę wysyłać. Wtedy dam znać:) Muszę jeszcze zlokalizować jakiś kiosk ruch, bo obok mnie nie ma żadnego.

Anica, bazarek już się skończył i anioła nr 10 kupiła za wywoławczą uxmal. Może znajdziesz coś innego sdla siebie tutaj, co nie zostało kupione?

Upsss!  jakoś mi umknęło, widocznie tak miało być! :)  przeleciałam jeszcze raz bazarek, ale aniołków już nie ma, trudno poczekam na następny :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Upsss!  jakoś mi umknęło, widocznie tak miało być! :)  przeleciałam jeszcze raz bazarek, ale aniołków już nie ma, trudno poczekam na następny :)

Jest jeszcze Aniol nr 3. Tyle, ze ja wlasnie bylam po fanty u Eluni i gdybys sie na niego zdecydowala, to Elunia moze wyslac kurierem. Mialam jechac wieczorem, ale plany sie zmieniły. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Śliczna mysza odebrana. Dziękuję za myszę i miłe spotkanie.

No właśnie, Ode mnie wyszli goście i mogę potwierdzic odebranie Myszy i miłe spotkanie:)

Wczoraj swojego ptaka odebrala też Kroook. Dostalam 100 zł gotówką, czyli 4 zł nadpłaty. Bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2019 o 13:10, Ellig napisał:

Dwie osoby przełożyły odbiór kupionych przedmiotów na przyszły tydzień.

Miłej niedzieli dla Wszystkich.

Tak, uxmal odbierze osobiście troszkę później i elik prosiła, żeby wysłać po czwartku.

 

Dzisiaj poleciały przesyłki do Nuncka i Yoany. Wyslałam im też rozliczenie z kosztai przesyłek. 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Tak, uxmal odbierze osobiście troszkę później i elik prosiła, żeby wysłać po czwartku.

 

Dzisiaj poleciały przesyłki do Nuncka i Yoany. Wyslałam im też rozliczenie z kosztai przesyłek. 

 

Jeszcze chwilę i będzie można zakończyć rozliczenie, prosimy o potwierdzania odbioru wysłanych przesyłek.
Dobrego dnia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...