Jump to content
Dogomania

Pasażerka na gapę - 2 miesiące czekała przy drodze na podwózkę już w DS!


Recommended Posts

Dopiero dzisiaj dotarłam do Was (dzięki zaproszeniu na bazarek) i jestem zachwycona sunią. Ewo wielkie dzięki, że ja uratowałaś    Fotolia_983807_Sa.jpg.26f0395149e91b90c4329928e78f626f.jpg

Podaj mi proszę nr konta to przeleję datek od mojej Agnieszki, do zagospodarowania wedle uznania, bo jak czytam, macie też inne sunie pod opieką.

Serdecznie współczuję z powodu nawrotu choroby nowotworowej Twojej suni  :(  Wierzę, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dopiero dzisiaj dotarłam do Was (dzięki zaproszeniu na bazarek) i jestem zachwycona sunią. Ewo wielkie dzięki, że ja uratowałaś    Fotolia_983807_Sa.jpg.26f0395149e91b90c4329928e78f626f.jpg

Podaj mi proszę nr konta to przeleję datek od mojej Agnieszki, do zagospodarowania wedle uznania, bo jak czytam, macie też inne sunie pod opieką.

Serdecznie współczuję z powodu nawrotu choroby nowotworowej Twojej suni  :(  Wierzę, że będzie dobrze.

Eluś, bardzo Ci dziękujemy. Maleńka sunia zawojowała moje serce całkowicie. Musiałam jednak podjąć dezycję zmiany jej miejsca tymczasowania. Na szczęście maleństwo szybko się zaklimatyzowało i jak mi relacjonuje Rita, chodzi za nią tak jak za mną, tak samo wita ją rano i cały czas się uśmiecha. Czekamy na zakończenie cieczki i czas po niej i robimy sterylkę. W międzyczasie zaszczepimy przeciw wściekliźnie i ponownie zbadamy kał.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ewa Marta napisał:

Eluś, bardzo Ci dziękujemy. Maleńka sunia zawojowała moje serce całkowicie. Musiałam jednak podjąć dezycję zmiany jej miejsca tymczasowania. Na szczęście maleństwo szybko się zaklimatyzowało i jak mi relacjonuje Rita, chodzi za nią tak jak za mną, tak samo wita ją rano i cały czas się uśmiecha. Czekamy na zakończenie cieczki i czas po niej i robimy sterylkę. W międzyczasie zaszczepimy przeciw wściekliźnie i ponownie zbadamy kał.

Jeśli chcesz Ewuniu, to pomogę Ci w uzyskaniu zwrotu za połowę kosztu sterylizacji suni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2019 o 11:27, elik napisał:

Jeśli chcesz Ewuniu, to pomogę Ci w uzyskaniu zwrotu za połowę kosztu sterylizacji suni.

Kochana, to dopiero za jakiś czas. Bardzo za to dziękujemy, ale póki co maleńka ma cieczkę, więc czekamy ze sterylką.

 

Bardzo dziękujemy Elik za wpłatę 50 zł od jej znajomej Agnieszki! Nareszcie mamy mały plusik:)

 

Maleńka wspaniale zaklimatyzowała się u Rity. Wczoraj obie pojechały do sklepu i kupiły wygodniejsze szeleczki (prezent od Rity). Ja nie mogę się doczekać spotkania, ale ustaliłyśmy, że zpbaczę się z maluszkiem dopiero w poniedziałek, kiedy już będzie zadomowiona u Rity na dobre.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Ellig napisał:

Myszka w DT u Rity.
Leżą sobie z Kulfonem :)
Z tyłu widać posłanie Myszki, ale z Kulfonem jest zdecydowanie ciekawiej. Zdj. Rita

 

70694556_781048062310396_1864517952565411840_n-001.jpg

Fajnie ,że przestałą się bać większych psiaków. 

Teraz mała ma swojego ochroniarza! :)))))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Myszka doskonale zaklimatyzowała się u Rity i Kulfona. 

Na spacerach wita się ze mną radośnie, ale pilnuje się ich. Rita zbiera w tej chwili kupki izawiezie w poniedziałek na badanie. 

Maleńka dostała od Rity wygodne posłanko i obrożę Foresto:) Dostała też wygodne nowe szeleczki/

Zdaniem Rity jest bardzo mądra i szybko się uczy. Często poleguje obok Kulfona na jednym posłaniu. Zupełnie się go nie boi.

Marzę sobie w duchu, żeby tak już zostało, ale nie chcę naciskać, to musiałaby być decyzja Rity.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Myszka doskonale zaklimatyzowała się u Rity i Kulfona. 

Na spacerach wita się ze mną radośnie, ale pilnuje się ich. Rita zbiera w tej chwili kupki izawiezie w poniedziałek na badanie. 

Maleńka dostała od Rity wygodne posłanko i obrożę Foresto:) Dostała też wygodne nowe szeleczki/

Zdaniem Rity jest bardzo mądra i szybko się uczy. Często poleguje obok Kulfona na jednym posłaniu. Zupełnie się go nie boi.

Marzę sobie w duchu, żeby tak już zostało, ale nie chcę naciskać, to musiałaby być decyzja Rity.

Widzę, że Myszunia wpasowała się w rodzinę, jakby tak była od zawsze.

Kochana sunieczka. A Kulfon też mega słodki, oby DT stał się DS

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mysza jest cudowna! Wesola, grzeczna, kochana, urocza! Na dzisiejszym spacerze biegala na 5 metrowej lince i bardzo się pilnowała. Usiłowałyśmy zrobić jej z Ritą zdjęcia, ale to pershing, więc było ciężko:) Wrzucam kilka:)

Wieczorem razem z Ritą i Kulfonem przyszła do nas na kolację. Miałam szansę na wycałowanie, naprzytulanie się i powiedzenie jej na uszko, że nadal ją kocham i że znajdę jej najlepszy domek na świecie:)

 

70347138_1717014031775530_2394225357331890176_n.jpg

71237332_2670276569663639_7492290776781553664_n.jpg

71261613_395453667801077_116624983609835520_n.jpg

71406809_2434392093316215_7390604561305567232_n.jpg

71538831_1313036538863424_3034334857787342848_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No i spełniło się moje marzenie:) Mała Mysza zostaje na stałe w swoim DT! 

Jestem przeszczęśliwa, bo to dom z najwyższej półki, gdzie całe życie toczy się wokół psa, jego potrzeb, wymogów. Są super spacery, wspaniała opieka, gotowane jedzonko, fajne zabawki, wygodne posłanka, wspólne wyjazdy, najlepsza z możliwych opieka weterynaryjna i dużo miłości.

Prawie codziennie rano maszerujemy razem na ok godzinny spacer, zawsze podjeżdżamy gdzieś gdzie psiaki mogą się wyspacerować nawąchać i zmęczyć, żeby potem słodko spały i śniły o tym, co widziały. W weekendy razem jeździmy pod Warszawę na jeszcze atrakcyjniejszy spacer. Będę miała możliwość uczestniczenia w życiu Myszy na co dzień:)

To, co jest naprawdę fajne, to że Kulfon i Mysza bardzo się polubili, bawią się w domu, a czasami na spacerach. Myszka ufa Kulfonowi i czuje się z nim bezpiecznie. No i nie spuszcza oka z Rity, żeby się przypadkiem nie zgubić. Mnie bardzo miło wita, ale widać, że to Rita jest jej rodziną. Jak były u nas w piątek razem z innymi sąsiadami na kolacji, Myszeńka dobrze się czuła, została nawet  na kilka minut z nami, ale nie wiedziala, że Rita wyszla na moment. Kiedy już nadszedł czas powrotu, bardzo pilnowała, żeby Rita o niej nie zapomniała.

Czekamy w tej chwili na wyniki badania kału, oby nie było kolejnych pasożytów. Rita wzięła już całkowicie maleńką na swoje utrzymanie:)

Jestem szczęśliwa!!!

Bardzo Wam dziękuję za pomoc finansową, wsparcie psychiczne i trzymanie kciuków za maleńką:)

 

 

  • Like 5
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, dwbem napisał:

Wspaniałas wiadomośc, malutka szczęśliwa.

 

18 minut temu, Jo37 napisał:

Najlepsze rozwiązanie dla Myszy. 

Ja nie mogę się nacieszyć:) A Rita cały czas opowiada, jak maleńka zaczyna się bawić zabawkami, jak biega wesoło po domu, jak słucha, jaka jest mądra:) To miłość bez dwóch zdań:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...