Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY ROZKOSZNY BAZAREK PEŁEN ROZKOSZNYCH KOSMETYKÓW cd. do 30.09.2019 do godz. 20.00


TZmestudio

Recommended Posts

Mam dylemat natury etycznej. I chciałbym aby kupujący wzięli to pod uwagę wybierając formę wysyłki. 

A więc ( :-) spółka Ruch, która realizuje przesyłki Paczka w Ruchu jest po okresie nieudanej restrukturyzacji a teraz jest w stanie upadłości. Nawet jeśli tego tak nie nazywają. Nie mają pieniędzy w zasadzie na nic. Nadaj świadczą usługę Paczka w Ruchu, ale jest to już przesyłka wysokiego ryzyka. Decydując się na nią proszę mieć świadomość że paczka może nie dojść i nie będzie możliwości odzyskania pieniędzy. Już w tej chwili statusy paczek w systemie są bzdurne i odnoszę wrażenie, ze nikt w centrali tego nie śledzi/koryguje. 

Tak chciałem tylko zasugerować problem. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Trochę podokładalem. I polecam pomarańczowy żel do mycia. Jest tak intensywny, że chciałoby się schrupać.....

Kusisz;) Może nikt nie podkupi zanim się zdecyduję. 

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Mam dylemat natury etycznej. I chciałbym aby kupujący wzięli to pod uwagę wybierając formę wysyłki. 

Kurczę, mi się jakoś zawsze układało z paczką w Ruchu, za to PP raz zgubiła paczkę z bazarku. 

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

etyka-wazna rzecz

No masz, a jeszcze w handlu:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...