Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Walizka PUCCINI do 10.09.g.22


Poker

Recommended Posts

Witajcie na bazarku dla Marlona, pieska , który jest pod moją opieką w hoteliku u Anecik.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350451-wystraszony-maleńtas-marlon-ze-schronu-w-m-już-w-hoteliku/

20190729_214046.jpg.060d88bf6cc2520583b4ecaa7ebc61c6.jpg

 

Zasady bazarku:

Zakupy robimy w formie licytacji   , możliwość zakupu w opcji KT , gdy proponowana cena jest wyższa o 50 % od aktualnej.

na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu

koszt przesyłki kurierem  pokrywa kupująca.

Możliwość odbioru we Wrocławiu.

Link to comment
Share on other sites

  Dziś sprzedaję walizkę firmy PUCCINI, którą podarowała moja koleżanka Marzenka. Bardzo jej dziękuję.

Walizka jest w bardzo dobrym stanie. Ślady użytkowania widać na metalowym uchwycie

( zdjęcie nr 4 ).

Wymiary są typowe dla walizek , które można zabierać do kabiny samolotu. Jednak ze względu na jej wagę  ( ok. 4 kg ) nie polecam jej do tego celu.

Świetnie natomiast się sprawdzi w podróży samochodem czy pociągiem , bo jest pakowna i ma duże kółka zapewniające wygodne jej turlanie.

Ma 2 kieszenie zewnętrzne i i kilka wewnątrz. Zamek szyfrowy zwiększa komfort jej użytkowania.

Walizki tej firmy są bardzo drogie. Proponuję CW 100 zł

anica licytuje za CW

 

walizka-1.jpg

walizka-2.jpg

 

walizka-4.jpg

walizka-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Luzem wrzucają do fury ?

No prawie. Torby ikeowskie. Ja muszę mieć WSYSTKO. Samochód po dach załadowany na tydzień  :D

Ale marzę sobie czasem o walizeczce.

Bo tak, jak ja się pakuję, to jedzie i hopa, ale używam tylko część, a po powrocie trzeba wszystko uprać   krzyk.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, rozi napisał:

No prawie. Torby ikeowskie. Ja muszę mieć WSYSTKO. Samochód po dach załadowany na tydzień  :D

Ale marzę sobie czasem o walizeczce.

Bo tak, jak ja się pakuję, to jedzie i hopa, ale używam tylko część, a po powrocie trzeba wszystko uprać   krzyk.gif

To spełnij swoje marzenie :)

3 godziny temu, NikaEla napisał:

Ona jest grzeczna w podróży

To dobrze. A  nowym miejscu nie szczeka?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

To spełnij swoje marzenie :)

To dobrze. A  nowym miejscu nie szczeka?

W pierwszym ośrodku byliśmy prawie sami, jeden pan z piękną spokojna suka po drugiej stronie budynku.

A teraz jesteśmy w ośrodku z domkami i prawie w każdym jest pies. Nika jest wyjątkowo spokojna, nie awanturuje się. Widocznie nie czuje się bezpiecznie

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, NikaEla napisał:

Ona jest grzeczna w podróży

Przeciwnie jak moja Taksunia, bardzo pobudzona, kręci się na fotelu, zmienia miejsce...dyszy... ciągle się zastanawiam czy to z radości?... czy boi się jazdy? a jeszcze wcześniej torsje, bez pigułek nie było jazdy.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, NikaEla napisał:

W pierwszym ośrodku byliśmy prawie sami, jeden pan z piękną spokojna suka po drugiej stronie budynku.

A teraz jesteśmy w ośrodku z domkami i prawie w każdym jest pies. Nika jest wyjątkowo spokojna, nie awanturuje się. Widocznie nie czuje się bezpiecznie

Już mi się podoba ... ten ośrodek!  Udanego odpoczynku , Elu :)

... chyba pisałyśmy jednocześnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...