Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY Bazarek PTASI sezon 2 odcinek 1 do 30 września 2019


TZmestudio

Recommended Posts

17 godzin temu, Ellig napisał:

Dzień dobry i zapraszam!
Poproszę 2 cegiełki

Witaj Elu, dawno Cię nie bylo...
Dziękuje za zakup. Zaraz wyślę PW z kontem.

16 godzin temu, bakusiowa napisał:

Czy taki domek można włożyć w siatkę? Ja mogę tylko zawiesić na sznurku od suszarki która wystaje za balkon.. Każdej zimy kupuję kulki na allegro.

Wysłałem PW, ale wydaję mi się że jestem w stanie zrobić puszkowca w taki sposób aby można go było powiesić na suszarce. Puszka byłaby zamocowana na sznurku (lekko podklejonym do puszki) z oczkiem do powieszenia. Takie oczka (mogą być karabinki) można dostać w sklepach, ale mogę też spakować przy wysyłce. 
Wszystko zależy jak chcesz zawiesić. Pomyślałem, że na sznurkach. Ale może inaczej? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎09‎-‎18 o 12:33, TZmestudio napisał:

Jeśli robota może być przyjemna to rzeczywiście dołożyłaś. 

Od razu tylko uprzedzam, że zamówienie może nie być zrealizowane ze względu na orzechy. Zwyczajnie nie wiem kiedy się skończą, a zamówionych mam tak 20kg bez Twoich. A jest ich w tym roku dużo mniej niż w zeszłych. A i wielkość pozostawia dużo do życzenia. Po prostu zmroziło na wiosnę jabłonie i orzechy. 

Skoro los orzechów nie jest pewny to może wysyłkę czekoladek udałoby się połączyć z bazarkiem kosmetycznym ?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Radek napisał:

Nie zdawałem sobie sprawy, jak wielkie mam możliwości;) 

Spojrzenie z dystansu rozszerza potencjale możliwości. 
Ale przy tej temperaturze to myślę że niedługo zaczną grzać. Wystarczy jak wróżbici od siedmiu boleści przestaną pisać o nadchodzącym ociepleniu a zaczną pisać o możliwym armagedonie zimowym. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mój puszkowiec w akcji - etap testowanie na zwierzętach. 

Szczegóły techniczne: sznurki są do puszki lekko podklejone klejem na gorąco aby się nie wyślizgnęła. Z przodu puszki pod sznurek podłożyłem większy kawałek kory. Sznurki są luźno zawieszone na gałęzi. (można zrobić oczko i zawiesić aby sznurek nie ślizgał się po gałęzi). 

W pobliżu latają wrony i gołębie które nie są w stanie stanąć na bujającej się puszce. Stan wyjedzenie to około 2 tygodnie. 

Dla siebie nie usuwałem naklejki naokoło - jest to wersja robocza.

IMG_20190917_090552.jpg.78e60c699bc1746e5411ce78a0a01cf2.jpgIMG_20190917_090543.jpg.12a05b8fda2c3a7b269107fdefe91dda.jpgIMG_20190917_090514.jpg.87d8723be2e25670049d3ca422fe3377.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...