Jump to content
Dogomania

Rozliczony - Kwiatki z Lolciowej rabatki - czynne do 28.09.2019 - godz.20.00


ona03

Recommended Posts

10 godzin temu, Isiak napisał:

Passiflora zjawiskowa! Cudo nad cudami!

Cudo, cudo :)))

JUVl-t20ISQn4dtSyUbSmypWBL-vSOPKqjAf6xUY

 

 

RBgKHBmH7j4tEYGFv8l9XiTJSTbB5PqNtcX6OvVp

 

 

GLAXcwgdoCrZUbe9coHVLrGO5jDepYt-AECf2bcw

 

8 godzin temu, Iv_ napisał:

Bo ja wszystko widzę ;)) 

Oszszsz kurna, strach się bać ......

 

 

 

5 godzin temu, Besia11 napisał:

 Podrzucę bazarek
Chodziło mi o  śliwkę w czekoladzie nr 72

Będzie czekoladka :)

 

 

2 godziny temu, Iv_ napisał:

Zapraszam bukiet.gif

Zapraszamy cały czas ......

Link to comment
Share on other sites

 

Pięknie dziękujemy za wpłaty, i pokaźne nadpłaty image.gif.7b718d3e6f1d9160c91a5866b42d2f2c.gif

Iv-cia ----------------------------76,50 - nadpłata 14,50- Lolcio przesyła buziale /

mila-ada-------------------------132,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale / 

Poker------------------------------ 8,00 - nadpłata 2,00 - Lolcio przesyła buziale /

Dusia-Duszka--------------------57,50 - nadpłata 0,50 - Lolcio przesyła buziale /

Livka----------------------------- 18,50 - nadpłata 6,50- Lolcio przesyła buziale /

Bukowa---------------------------86,00 - Lolcio dziękuje i przesyła buziale / 

uxmal-----------------------------52,80 - nadpłata  0,20- Lolcio przesyła buziale /

Agusia 76---------------------- 93,00 - nadpłata 37,00 - Lolcio przesyła  buziale /

Jolanta 08------------------------ 47,00 - nadpłata 3,00 - Lolcio przesyła buziale /

Nesiowata ------------------------ 0,50 - nadpłata  0,50- Lolcio przesyła buziale /

Koja ----------------------------- 76,30 - nadpłata 23,70- Lolcio przesyła buziale /

Jo 37 --------------------------- 45,00 - /  Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

jankamałpa --------------------- 14,00 - nadpłata 1,00 - Lolcio przesyła buziale /

b-b ----------------------------- 154,40 - nadpłata 0,10  - Lolcio przesyła buziale /

Wiosenka ----------------------- 44,00 - nadpłata 3,50 - Lolcio przesyła buziale /

Jolanta 08----------------------- 10,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

Ela P----------------------------- 44,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

Ela B---------------------------- 195,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

Kornelia-------------------------- 64,00 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

Sylwia---------------------------- 34,50 - / Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

Smyczku ----------------------- 144,50 - nadpłata 88,50 - Lolcio przesyła buziale

Koleżanka Smyczku ------------ 43,50 - Lolcio dziękuje i przesyła buziale /

yossariana ----------------------- 60,00 - nadpłata 1,00- Lolcio przesyła buziale /

image.gif

 

 

Joluś 08------------ 10,00  - nowa wpłata, czy coś pominęłam ???

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) A mnie idiotkę wczoraj w nocy podkusiło, żeby przy haftowaniu film sobie włączyć, no i włączyłam... i potem jak głupia ryczałam pół nocy, bo w filmie grały cavaliery, i wróciły wspomnienia moich kochanych schorowanych suniek :((( Teraz mam opuchnięte gały i nie wiem, jak pójdę na zakupy. Ciemnych okularów nie posiadam... 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Isiak napisał:

Dzień dobry :) A mnie idiotkę wczoraj w nocy podkusiło, żeby przy haftowaniu film sobie włączyć, no i włączyłam... i potem jak głupia ryczałam pół nocy, bo w filmie grały cavaliery, i wróciły wspomnienia moich kochanych schorowanych suniek :((( Teraz mam opuchnięte gały i nie wiem, jak pójdę na zakupy. Ciemnych okularów nie posiadam... 

Ojej :( 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :)))) .

Jestem pierwsza, jestem pierwsza, jestem pierwsza  :)))))))))))

Oneczka rządzi! 

21 minut temu, Isiak napisał:

Dzień dobry :) A mnie idiotkę wczoraj w nocy podkusiło, żeby przy haftowaniu film sobie włączyć, no i włączyłam... i potem jak głupia ryczałam pół nocy, bo w filmie grały cavaliery, i wróciły wspomnienia moich kochanych schorowanych suniek :((( Teraz mam opuchnięte gały i nie wiem, jak pójdę na zakupy. Ciemnych okularów nie posiadam... 

Oj :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Isiak napisał:

Dzień dobry :) A mnie idiotkę wczoraj w nocy podkusiło, żeby przy haftowaniu film sobie włączyć, no i włączyłam... i potem jak głupia ryczałam pół nocy, bo w filmie grały cavaliery, i wróciły wspomnienia moich kochanych schorowanych suniek :((( Teraz mam opuchnięte gały i nie wiem, jak pójdę na zakupy. Ciemnych okularów nie posiadam... 

A ja wczoraj w nocy wlazła na FB

No i poryczałam sobie czytając o plaskatym 7 latku wyrzuconym przez właścicielkę bo psiak zaczął chorować, 

Tyle go spotkało "dobrego"po latach miłości do swej pani...

 

 

 

13 godzin temu, ona03 napisał:

Cudo, cudo :)))

 

 

RBgKHBmH7j4tEYGFv8l9XiTJSTbB5PqNtcX6OvVp

 

 

Ja miałam własnie tą 3 lata temu .Sama nasionka wysiałam i z kilkudziesięciu aż 2 mi roślinki wyszły i dość szybko pięknie kwitły . Później już kupowałam gotowe i te niestety albo nie zdążyły mi kwitnąć albo kwitły tuż przed mrozami.

No i zrezygnowałam z nich.

1185016574_Obraz253.jpg.0cebc54df189f98c9b725edbc1d725c0.jpg

 

 

Miłego dzionka Wszystkim :))

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Zrobiłaś mi miłą niespodziankę więc postanowiłam przesłać Ci kilka Lolciowych buziali za ciężką pracę :)))

Jak nam bardzo miło, Lolcio będzie buzialkował , pięknie dziękujemy image.gif.fba8cffdf292e577bbdf83b2d3fe8bed.gif

 

 

4 godziny temu, alex260503 napisał:

Dzień dobry:) w słoneczny i chłodny poranek:)

Oneczko poproszę jeszcze ocet winogronowy ostrogwca i lilie azjatyckie pomarańczowe f) 3 szt.

wieczorem ogarnę przelew:)

pozdrawiam

Dopiszę alexiu, w zeszycie jest, tutaj w wolnej chwili :)

Winogrona w occie - w gratisie do octu :)))))

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Isiak napisał:

Dzień dobry :) A mnie idiotkę wczoraj w nocy podkusiło, żeby przy haftowaniu film sobie włączyć, no i włączyłam... i potem jak głupia ryczałam pół nocy, bo w filmie grały cavaliery, i wróciły wspomnienia moich kochanych schorowanych suniek :((( Teraz mam opuchnięte gały i nie wiem, jak pójdę na zakupy. Ciemnych okularów nie posiadam... 

Isiaczku, tulimy .....

Dotarły piękności, ślicznie dziękuję :)

 

 

10 godzin temu, Aga76 napisał:

Oneczka rządzi!

No i narządziła....., coś tam sprzedała :)))))

 

 

8 godzin temu, b-b napisał:

Ja miałam własnie tą 3 lata temu .Sama nasionka wysiałam i z kilkudziesięciu aż 2 mi roślinki wyszły i dość szybko pięknie kwitły . Później już kupowałam gotowe i te niestety albo nie zdążyły mi kwitnąć albo kwitły tuż przed mrozami.

No i zrezygnowałam z nich.

 

Miłego dzionka Wszystkim :))

 

Moje na razie kwitną :)

Widziałam białą u znajomej, cudna :))))

 

Miłego wieczoru :)))

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :))))

 

9 godzin temu, alex260503 napisał:

Też ma taki bzik z Oneczowej rabatki jakie moje było zdziwienie jak w tym roku zakwitnął bo on jeszcze maluszek.

Jak fajnie czasami kupić "kota w worku" ......

Dostaję takie różne kwiatuchy od dwóch Pań i czasami nie wiem co jest co :))))), dopiero jak zakwitnie :)))

A kolega, który ma badylarnię firmową mawia, " że też tobie wszyscy wszystko dają"...........

Ale też  po kosztach mi sprzedaje ...... hi hi

 

 

2 godziny temu, alex260503 napisał:

Dzień dobry w ostatni letni poranek i po kwiatuchy zapraszamy;)

Dzień dobry :)

 

 

10 minut temu, Aga76 napisał:

Słoneczne dzień dobry :) 

Dobrze, że świeci,  zaraz lecę na grzędy przygotować badylki :))))

 

Miłej niedzieli :))))

Rrvl3cI1i5NWE3nvGal_6t-9UUGruGyOR_mQlgMK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...