Jump to content
Dogomania

W swoim domku u MALWY !!! Wystraszony maleńtas MARLON ze schronu w M. już w hoteliku.


Poker

Recommended Posts

Ślicznota z niego słodka jakniewiemco.

Jaką on ma sierść? łatwo się kołtuni? ja mam wielki problem z sierścią Loczki . Ma tysiące drobnych dredzików grubości 1/4 zapałki. Rozczesać je jest niemożliwością, więc ścinam sierść na krótko , a i tak się robią.

Z bazarku obrazkowego jest jeszcze 150 zł. Pomyślę na kogo je przeznaczyć. Poddajcie jakiś pomysł.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Ślicznota z niego słodka jakniewiemco.

Jaką on ma sierść? łatwo się kołtuni? ja mam wielki problem z sierścią Loczki . Ma tysiące drobnych dredzików grubości 1/4 zapałki. Rozczesać je jest niemożliwością, więc ścinam sierść na krótko , a i tak się robią.

Z bazarku obrazkowego jest jeszcze 150 zł. Pomyślę na kogo je przeznaczyć. Poddajcie jakiś pomysł.

Zapisuje w rozliczeniu:) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dawno mnie tu nie było, przepraszam i śpieszę donieść co u Marlonka :)

Maleństwo świetnie się zadomowiło, jest w komitywie i z Grafim i z Tosia, z tym, ze jak bawi się z jednym, to już nie z drugim. Te zabawy to teraz już tylko w domu, bo na dworzu strasznie zimno, i raczej trzy dopki szybko wracają do domu. Na spacery chodzi bardzo chętnie, przed spacerem cała trójka dostaje płaszczyki podszyte polarkiem, i to z uwagi na pogodę, i by im cieplej było. Przed ubraniem płaszczyka tak głośno szczeka, ze chyba cała wieś go słyszy. To tak jakby chciał powiedzieć: " No szybciej zakładaj te płaszczyki" albo " ja pierwszy". Pies to sobie chyba myśli, ze jak już ubrany to pierwszy wyjdzie ?

Marlon nadal psuje zabawki, i chyba nie mam już w domu ani jednego pamperka, który byłby cały. Najlepiej jak zabawka ma ogon albo uszy czy nos, bo wtedy wiadomo od czego zacząć  :) Poza tym jest już nic nie psuje. Meble nadal wszystkie w całości  :)

Trzy tygodnie temu Marlonek był ze mną na wizycie P/A, którą robiłam dla szczeniaczka od ewu w pobliskiej miejscowości. Marlon spisał się na 5 z plusem ! Państwo zresztą też, bo szczeniaczek już u nich. Pierwszy raz tak zrobiłam, ze zabrałam na wizytę ze sobą swojego psiaka. Marlon nadaje się do tej roli idealnie. Był grzeczny, spokojny, nieco zdziwiony,  że jest w innym miejscu, ale przyjął to ze spokojem. Państwo byli nim zachwyceni, ze taki grzeczny, został wymiziany, głownie przez dorosłą córkę  Państwa. I jeszcze jedno, Państwo wpuścili Marlonka do domu mimo tego, że na dworze była straszna ulewa. Wprawdzie jechałam tam autem, bo to około 16 km ode mnie, ale trzeba było przejść z auta kilka metrów, i Marlon wchodząc miał mokre futerko i łapki. Państwo nei oponowali. Super rodzinka. Szczeniorka na pewno ma dobrze !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kontynuując swoja wcześniejszą wypowiedź, myślę, ze Marlonek tez ma dobrze. Trafił na fajną Panią i super psie towarzystwo. W moim domu jest kochany i szanowany. Dbam o niego, jak i o pozostałe moje psiaki. Ma własne SPA na życzenie - ostatnio był kąpany, bo się na ogrodzie w czymś śmierdzącym wytarmochał. Ale do kąpieli, suszenia i innych zabiegów to po prostu anioł! Co tydzień czyszczę psiakom uszka. Codziennie szczotkuję. Marlon bardzo lubi szczotkowanie. Ma mieszana sierść, podszerstek mięciutki jak u szczeniaka, ale już wierzchnia okrywa włosowa jest dość twarda. Zastanawiam się,  czy przede mną robił to ktoś kiedykolwiek ? Chyba nie....A szkoda, bo do zabiegów tak jak pisałam po prostu anioł.

To bardzo kochany psiak. Już na samym początku skradł moje serducho. Kiedy jechałam po niego, to zastanawiałam sie, czy on zaakceptuje moje psiaki i czy moje zaakceptują jego, ale tez wiedziałam od Anecik, ze to dość uległy i bezkonfliktowy psiak. I tak jest nadal. Cieszę się ogromnie, ze go tu zobaczyłam, i mimo pewnych rozważań, czy trzeci psiak w moim domu to dobry  pomysł, jestem przeszczęśliwa, ze do mnie trafił. Mam nadzieję, że Marlonek czuje to samo co ja.....

 

Nie umiem tu wstawiać zdjęć, ale jakbyście chcieli zobaczyć Marlonka jako modela prezentującego nowe płaszczyki, to mam wstawione  jego fotki na FB na swoim profilu:

https://www.facebook.com/psia.uroda.90

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, MALWA napisał:

 

Nie umiem tu wstawiać zdjęć, ale jakbyście chcieli zobaczyć Marlonka jako modela prezentującego nowe płaszczyki, to mam wstawione  jego fotki na FB na swoim profilu: https://www.facebook.com/groups/684977098677503/?notif_id=1574762974231947&notif_t=groups_invite_confirmed_feedback

Fajnie ,że się zgraliście i już mnożna powiedzieć ,ze jesteście Rodzinką :))

Nie wiem  co z linkiem ale mi się otwiera licytacja...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.11.2019 o 16:10, Poker napisał:

Bardzo się cieszę , że Marlonek jest taki kochany i przynosi radość. Domyślam się , że pluszaki kupione na moim bazarku są właśnie dla niego :)

A pewnie, że dla niego i dla pozostałych szkrabów.

Miś Puchatek nie ma już uszu i jednej łapki, no bo i po co mu.....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2019 o 23:01, b-b napisał:

Fajnie ,że się zgraliście i już mnożna powiedzieć ,ze jesteście Rodzinką :))

Nie wiem  co z linkiem ale mi się otwiera licytacja...

Pomyliłam się z tym linkiem, wkleiłam omyłkowo ten, na którym wystawiłam swoje usługi groomerskie do licytacji.

To zawsze parę złotych więc ej dla chorego dziecka....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2019 o 12:29, MALWA napisał:

 

Nie umiem tu wstawiać zdjęć, ale jakbyście chcieli zobaczyć Marlonka jako modela prezentującego nowe płaszczyki, to mam wstawione  jego fotki na FB na swoim profilu:

 

To łatwe,

Klikasz na zdjęcie na FB prawym przyciskiem myszy  - koipuj zdjęcie i tutaj wklejasz :)

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

 

Obraz może zawierać: w budynku

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

 

Jaki przystojniak z niego :))))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, b-b napisał:

 

To łatwe,

Klikasz na zdjęcie na FB prawym przyciskiem myszy  - koipuj zdjęcie i tutaj wklejasz :)

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

 

Obraz może zawierać: w budynku

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

 

Jaki przystojniak z niego :))))

Dziękuję ślicznie za wklejenie zdjęć Marlonka :)

Muszę poćwiczyć zgodnie z instrukcją !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2019 o 23:21, Poker napisał:

Super chłopka , a jakie ma spojrzenie !!  Kubraczek też ma elegancki. W ogóle ma wielkie szczęście. Mało ,że ma super domek to jeszcze osobistą grumerkę.

Nio, i do kompletu super psie towarzystwo. 

Musze jeszcze troche pochwalić Marlonka, bo mu obiecałam, ze napusze na dogo jaki to jest kochany. Chłopczyk potrzebował blisko dwa i pol miesiąca by zrobić to co zrobil wczoraj wieczorem....u mnie jest taki rytual, ze przed spaniem i zaraz po przebudzeniu starsza swojka daje buziaki do wymiziania. Mały wczoraj pierwszy raz sam z siebie podszedł i dał buziaka. Kochany chlopaczek....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam w Nowym Roku i życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń oraz, by nasze zwierzaki były zawsze zdrowe, a te, które szukają domku wreszcie go znalazły i były w nim zawsze kochane i szanowane ! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...