Jump to content
Dogomania

W swoim domku u MALWY !!! Wystraszony maleńtas MARLON ze schronu w M. już w hoteliku.


Poker

Recommended Posts

12 godzin temu, MALWA napisał:

Wyslalam wczoraj, miałam komunikat, ze poszło. Zaraz wysyłam ponownie. 

Nadal nic nie mam. Aż sprawdziłam, czy nie zrobiłam pomyłki w adresie, ale nie, jest prawidłowy. W spamie też nie ma. Nie wiem, co jest grane. Spróbuj może przesłać maila, choćby pustego, bez zdjęć, zobaczymy czy w ogóle przejdzie. 

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Isiak napisał:

Malwa, wysłałaś coś? Nadal nic nie mam.

Wysłałam e-maila pod tytułem: Gang słodziaków ....

W załączniku jest 16 fotek. U mnie pokazuje się informacja, ze e-mail został wysłany. Sprawdź proszę w poczcie czy wreszcie to dotarło...

I jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Kilka słów o Marlonku: to prawdziwy słodziak !

Chodzi cały czas za starszą dwójką, tak na ogrodzie jak i w domu.            W domu trochę się rozbrykał, dokazuje z Tosia i Grafim :)  Wprawdzie Grafi go ustawia,  a mały jest uległy, ale i tak raz po raz wychodzi im zabawa.

Marlonek ładnie wraca do domu na zawołanie, szczególnie kiedy jest zimno i deszcz. Czasami zdarza mu się uciekać w drugą stronę i zamiast do domu idzie na ogród. Na ogrodzie biega, bawi się i czasami ucieka do budy w zagrodzie. Nie chce wychodzić z tej budy. I nic nie daje tłumaczenie, ze pieski u swojej pani mieszkają w domku, a nie w budce ....tak ma i już....

Ładnie je karmę, a daję psiakom Purine adult lamb z łososiem. Lubi te kulki. Zjada też wszystko inne co im podaję. Lubi kurczaczka z zupy, gotowanre parówki i szyneczke z pudelka. Ze smakiem zajada wędzonego kurczaka na pałeczce czy inne psie przysmaki :)

Marlonek już nic więcej w domu nie zniszczył ! Nie ukrywam, ze go pilnuje i dosc często sprawdzam gdzie jest i co robi. 

Od tygodnia prowadzę salon dla piesków. Marlon siedzi tam razem ze mną. Usadawia się w kąciku i zwykle śpi. On jest bardzo grzeczny i dość usluchany.

Marlonka wykapalam, obcielam pazury, wyczyscilam ucha i wysczotkowalam.Gdyby byl rasowym psiakiem, to moglby byz modelem. Psiak nawet sie nie poruszyl......

i caly czas sie jeszcze uczy.......

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

...... i zapomnialam dodac, ze Marlonek podobnie jak starsza dwojka bardzo lubi male pamperki.

Na poczatku przygladala sie tylko, jak mala Tosia tachala w pyszczku jakiegos kolorowego stworka. A teraz sam znosi sobie zabawki w jedno miejsce. Lubi miec sporo zabawek tam gdzie spi. Dzisiaj do snu naliczylam 16 pamperkow na kolderce :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Wysłałam e-maila pod tytułem: Gang słodziaków ....

W załączniku jest 16 fotek. U mnie pokazuje się informacja, ze e-mail został wysłany. Sprawdź proszę w poczcie czy wreszcie to dotarło...

I jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Doszło, doszło! Dwa razy. Pierwszy raz o 17.53, a drugi o 22.32. No to wrzucam cudny Gang :)

36fb99a00678466amed.jpg  

f107c50a46f7e4c0med.jpg  

6cf683377a9bb892med.jpg 

691ccad80877f67cmed.jpg 

e333415fe452b89bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...