Jump to content
Dogomania

W swoim domku u MALWY !!! Wystraszony maleńtas MARLON ze schronu w M. już w hoteliku.


Poker

Recommended Posts

7 godzin temu, Poker napisał:

 Marlonek też jest cudowny. I ma coś w sobie z Lolcia.

 

 

Oj ma i to bardzo dużo, coraz bardziej podobny, Lolciowy nochal widzę :), Marlonku, rozkochaj w sobie jakiś cudny domek.

 

7 godzin temu, Poker napisał:

Lolus to Loluś jest niepowtarzalny.

 

O to, to, togusiu przecież Lolcio lubi kumpli :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Ewa Marta napisał:

Podobno bardzo fajnie bawi się z innymi psiakami. Nasza Usia jeszcze nie, ale Marlon szybko załapal, że zabawa jest fajna:)

Wygląda na to ,że robi błyskawiczne postępy. Jeszcze trochę i trzeba będzie szukać domku.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś napisał SMS na telefon stacjonarny w sprawie Marlonka. Niewiele zrozumiałam. SMS na telefony stacjonarne to koszmar. Nie można odtworzyć, automat gada jak katarynka , nie mówiąc o tym , że osoby piszące nie przedstawiają się .

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Ktoś napisał SMS na telefon stacjonarny w sprawie Marlonka. Niewiele zrozumiałam. SMS na telefony stacjonarne to koszmar. Nie można odtworzyć, automat gada jak katarynka , nie mówiąc o tym , że osoby piszące nie przedstawiają się .

Ja pisałam sms, bo byłam przekonana, ze wysyłam na nr komórkowy. Przedstawiłam się, ale za problemy przepraszam. Udało mi się złapać internet, to zaraz wysyłam pw.

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu napisałam do Poker informację, że chciałabym wziąć do siebie Marlonka na dt z opcją ds, jeśli dogada się z moimi dwoma psiakami Tosia i Grafim.  

Teraz jestem na urlopie,  do domu wracam 15 września. Marlon mógłby przyjechać do mnie pod koniec września. Po moim przyjeździe czeka mnie jeszcze montaż bramy wjazdowej, bo póki co mam 4 m wyrwe w płocie. Po montażu będę bardziej spokojna, choć wiem, ze Marlon nie ucieka, ale to różnie bywa. 

Wprawdzie nie wiem jeszcze jak Marlon do mnie dotrze, bo dla mnie jest za daleko, by z Poznania jechać samej pod Katowice.

Koszt hotelowania za wrzesień biorę na siebie. 

Zrozumiałam, ze Poker akceptuje moją propozycję, choć obawia się oddawania psiaka do hotelu. Każdorazowo, gdy wyjeżdżam na wakacje lub do szpitala psiaki idą do hotelu. Moje są do tego przyzwyczajone, a Marlon - nie wiadomo...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ciesze się ,że Malwa napisała o swoich zamiarach na wątku . Dumam i dumam. Myślę ,że Marlonek może iść do Malwy do DT z opcją DS.

Trochę niepokoi mnie to o czym już pisała Malwa czyli oddawanie psów do hoteliku . Psy Malwy są do tego przyzwyczajone. Marlon pewnie też by się przyzwyczaił , gdyby szedł w towarzystwie swoich psich kolegów szczególnie ,że Anecik mówi , że piesio szaleje u niej  z kolegami.

Myślę na głos. Nie podjęłam decyzji. Do końca wrześnie mamy jeszcze trochę czasu. Można postąpić dwojako.

1. Marlon czeka i idzie do Malwy do DT z opcją na DS .

DS   nie jest pewne teraz na 100 %, bo zależy od wzajemnych relacji Marlonka i psów rezydentów.

2. Marlon przebywa u Anecik, ma ogłoszenia i idzie do DS , jeżeli taki się pojawi do końca września. Jeżeli nie , patrz punkt 1.

Malwa pisała ,że za wrzesień zapłaci za hotelik u Anecik.

Malwo, co Ty na to ? Pomóżcie podjąć decyzję.

Aha , i kwestia SPA się pojawiła. Malwo, fundować Marlonkowi czy poczekać na ewentualny pobyt u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...