Jump to content
Dogomania

Uszka większe niż cała reszta - maleńka roczna sunia już we własnym domku!


Recommended Posts

8 godzin temu, Poker napisał:

Rewelacyjnie się bawią. Roniś dołączył do dziewczynek i widać że zgodnie próbują zabić pluszaka. Może wkleić jakiś filmik z Usią do ogłoszenia?

linki do filmów są wklejone do ogłoszeń.

 

Link to comment
Share on other sites

Wykrakałam... Zadzwoniła wczoraj Pani, ale po krótkiej rozmowie zwolniła mnie z wyartykułowania odmowy, bo sama zrezygnowała. Jak powiedziała "skutecznie ją zniechęciłam"

Pani od dawna na emeryturze, mieszka sama, ma kota (a Usia za kotami gania niestety). Ma ogródek i prawdopodobnie Usia na spacery chodziłaby rzadko albo wcale. Namawialam Panią, żeby wzięła starszą sunię, a nie takiego energicznego młodziaka, który jak sie nudzi, to potrafi pogryźć poduszki. No i Pani zrezygnowala z Usi. Czekamy dalej.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Ewa Marta napisał:

Wykrakałam... Zadzwoniła wczoraj Pani, ale po krótkiej rozmowie zwolniła mnie z wyartykułowania odmowy, bo sama zrezygnowała. Jak powiedziała "skutecznie ją zniechęciłam"

Pani od dawna na emeryturze, mieszka sama, ma kota (a Usia za kotami gania niestety). Ma ogródek i prawdopodobnie Usia na spacery chodziłaby rzadko albo wcale. Namawialam Panią, żeby wzięła starszą sunię, a nie takiego energicznego młodziaka, który jak sie nudzi, to potrafi pogryźć poduszki. No i Pani zrezygnowala z Usi. Czekamy dalej.

Ludzie czasem są pozbawieni mózgu (przepraszam, zdenerwowałam się).

Pani w wieku 60+ chce młodziutką sunię, bo pewnie jej zdaniem kilkuletnie pieski są "do niczego".

A u mnie w pracy koleżanka właśnie szuka psa niby rasowego  (do 2 tyś.).

Ręce opadają.

Czekamy na TEN WŁAŚCIWY telefon!!!

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ludzie czasem są pozbawieni mózgu (przepraszam, zdenerwowałam się).

Pani w wieku 60+ chce młodziutką sunię, bo pewnie jej zdaniem kilkuletnie pieski są "do niczego".

A u mnie w pracy koleżanka właśnie szuka psa niby rasowego  (do 2 tyś.).

Ręce opadają.

Czekamy na TEN WŁAŚCIWY telefon!!!

Pani jest raczej pod 70-tę, nie chciała podać wieku, ale powiedziała, że od dawna na emeryturze. Kiedy powiedziałam, że Uszka jest mała i może żyć kilkanaście lat, powiedziała, że ona też. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2019 o 12:23, Poker napisał:

Biorąc całokształt sytuacji, pani nie nadawała się na dom dla Usi. I nie mam tu na myśli tylko wieku.

Na pewno wkrótce zadzwoni TEN domek. Usia jest niepowtarzalna.

Cudna i niepowtarzalna. I domek też taki musi być:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nadszedł czas rozliczeń. W październiku Usia kosztowała 478 zl. Złożył się na to pobyt w hoteliku, wizyta u weta i leczenie przeziębienia, zakup tabletek zapobiegających jedzeniu kup, bo Usia kupy zjadała nagminnie. 

 

Zanim zdążyłam się zestresować skąd wezmę kasę, Usia dostała 250 zl od swoich dobrych Aniołów Małgosi i Rafała. Z całego serca za to dziękujemy!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...