Jump to content
Dogomania

Uszka większe niż cała reszta - maleńka roczna sunia już we własnym domku!


Recommended Posts

5 godzin temu, Poker napisał:

Ewa Marta, bardzo dziękuję za pamięć o Marlonku. Zrewanżuję się Usi.

A Usia ma niesamowity nochalek, w ogóle jest bardzo oryginalnej urody, sunia tylko dla konesera.

Nie musisz sie rewanżować. Razem w tym siedzimy i wspieramy się jak możemy. Akurat w przypadku takich psiaków jak Marlon i Usia te nagrody sa bardzo istotne. Pozwolą im szybciej nawiązać fajne relacje z ludźmi:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Zakochałam się, cudna jest:)serce-ruchomy-obrazek-0261

No jest:)

46 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Półwilgotne smaczki do nauki są super. Ja dla naszej małej (7kg) suczki rozłamuję jeszcze na połowę te strusie pałeczki i inne kosteczki typu "trenerki". Pozwala to na częstsze nagradzanie takim razgryzkiem bez ryzyka utuczenia psa. 

Głaski dla psiuków. 

Mam nadzieję że fajnie pachna i będą je mobilizowąly do nauki i robienia postępów:)

39 minut temu, b-b napisał:

Usia02.jpg

Cudna jest :D)))))

To prawda, slodziak wielki:)

37 minut temu, Figunia napisał:

Sliczna sunia.

Niech z każdym dniem nabiera coraz wiecej zaufania i zapomina o złych doświadczeniach, bo przykro patrzeć na te smutne oczka 

Niech się spełni Figuniu!

37 minut temu, auraa napisał:

cudna ale bardzo smutna i to jak zwykle z winy człowieka :(

Mam nadzieję, że lada moment pojawią sie iskierki w tych smutnych oczkach.

Auraa, miałyście z Pania Ania przyjechać do Figuszki na wizytę poadopcyjną.Czekamy i zapraszamy:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2019 o 09:27, Ellig napisał:

Usia w hotelu.
 

 

Na tym filmiku widać dokładnie profesjonalizm w oswajaniu psiaka.Każdy ruch ręki jest przemyślany.Ręka idzie pod pysk a nie na głowę,masaż boczny także jest zrobiony.Szelki zamiast obroży to jest to co daje psu,spokój, swobodę bez naciskania na krtań.Warto się wzorować na tym filmiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Biedna ta maleńka, taki smutasek, chyba mało dobrego ją do tej pory spotkało. Dojdzie do siebie po sterylce, wygoi się, nabierze zaufania to i otworzy się bardziej. Urodę ma zawadiacką , może przez te uchole,ale chyba należy do tych bardziej delikatnych suczek. Najważniejsze, żeby trafiła do dobrego, ciepłego, wyrozumiałego domku. Pod dobrą opieką kochających ją ludzi uśmiech rozpromieni ten smutny pycholek .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, seramarias napisał:

Biedna ta maleńka, taki smutasek, chyba mało dobrego ją do tej pory spotkało. Dojdzie do siebie po sterylce, wygoi się, nabierze zaufania to i otworzy się bardziej. Urodę ma zawadiacką , może przez te uchole,ale chyba należy do tych bardziej delikatnych suczek. Najważniejsze, żeby trafiła do dobrego, ciepłego, wyrozumiałego domku. Pod dobrą opieką kochających ją ludzi uśmiech rozpromieni ten smutny pycholek .

Bardzo ładnie napisałaś:)

Trzymam mocno za taki właśnie domek dla cudnej Usi, bardzo wpadła mi w oko i w serce;).

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎04‎.‎09‎.‎2019 o 22:50, Ewa Marta napisał:

No jest:)

Mam nadzieję że fajnie pachna i będą je mobilizowąly do nauki i robienia postępów:)

To prawda, slodziak wielki:)

Niech się spełni Figuniu!

Mam nadzieję, że lada moment pojawią sie iskierki w tych smutnych oczkach.

Auraa, miałyście z Pania Ania przyjechać do Figuszki na wizytę poadopcyjną.Czekamy i zapraszamy:)

Ciężka sprawa z tym przyjazdem. Całe lato Ania siedzi na działce. Teraz będzie miała gościa ze świata a ja od następnego tygodnia zamieniam się w pełnoetatową babcię. Ale coś wymyślimy i przyjedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...