Jump to content
Dogomania

Uszka większe niż cała reszta - maleńka roczna sunia już we własnym domku!


Recommended Posts

Pani Ania mówi, że Usia otwiera się z godziny na godzine bardziej. Najbardziej zakochal się w niej mąż Pani, a o jego uczucia najbardziej niepokoila się Pani:) Usia do smaczkow już podchodzi, ale nie do końca jeszcze pozwala się głaskać. Za to w nocy spała na nogach Państwa w ciepłym łóżeczku:) Państwo są bardzo wyrozumiali, czekają cierpliwie aż im Usia zaufa, delikatnie ja do tego namawiając poprzez siadanie na podłodze i dawanie smaczków. 

Nie napisalam, że Usia dostała od Państwa 100 zł jako dorzucenie się do jej przywiezienia. Dopłacam resztę i jeszcze reguluję należność za pobyt Usi od 1 do 4 stycznia w hoteliku. Dzięki wpłacie od Małgosi i rafała 47 zl zerujemy konto Usi:)

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Pani Ania mówi, że Usia otwiera się z godziny na godzine bardziej. Najbardziej zakochal się w niej mąż Pani, a o jego uczucia najbardziej niepokoila się Pani:) Usia do smaczkow już podchodzi, ale nie do końca jeszcze pozwala się głaskać. Za to w nocy spała na nogach Państwa w ciepłym łóżeczku:) Państwo są bardzo wyrozumiali, czekają cierpliwie aż im Usia zaufa, delikatnie ja do tego namawiając poprzez siadanie na podłodze i dawanie smaczków. 

Nie napisalam, że Usia dostała od Państwa 100 zł jako dorzucenie się do jej przywiezienia. Dopłacam resztę i jeszcze reguluję należność za pobyt Usi od 1 do 4 stycznia w hoteliku. Dzięki wpłacie od Małgosi i rafała 47 zl zerujemy konto Usi:)

Super wieści, zwłaszcza o spaniu z Państwem.

Czy Tosia też jest z adopcji?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Uwielbiam takich ludzi, Ewuniu pozdrów proszę Panstwa serdecznie i przekaż, że wiele osób kibicuje Uszce

Zrobię to kochana:) Mnie Pani urzekła, kiedy mi opowiedziala, jak tłumaczyła rodzinie naszą działalność. Powiedziala, że jest w szoku, że kiedy kupuje się  psa z hodowli, to człowiek płaci kasę i hodowca najczęściej na tym kończy znajomość. A tu, taki mały kundelek i dzwonią do niej dwie kobiety pytając o to, jak się czuje, jak się klimatyzuje, czy siusiała, zjadła itp... A jedna to się nawet poryczała na koniec (Anecik). Obiecała, że będzie propagować adopcje takich kundliszonków:)

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że Usia ma tak wspaniałą rodzinę i uroczą siostrę i już nigdy nie będzie sama.

Cudownie oglądać obie psie dziewczynki, wzruszający widok:)

Oby więcej takich adopcji w tym Nowym Roku !

Oby się sprawdziły Twoje życzenia Tolu:)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Są wieści o Uszce?

Są:) Państwo pokochali maleńką bardzo. Troszkę za bardzo się nad nią "trzęsą". Kiedy zdjęli jej obrózkę, żeby wymienić na nową i Usia się wycofała, to Pani się spłakała ze stresu i zamartwiania się o nią. Usia się trochę po tej akcji wycofała. Porozmawiałam sobie z Pania od serca i namówiłam ją żeby jednka traktowali ją normalnie, bez zbytniego trzęsienia się nad nią. 

Usia bardzo polubiła się z Tosią i stale są razem. Poprosiłam Panią, żeby zaufała tej przyjaźni i puściła je obie na dobrze zabezpieczone podwórko. Usia nie zalatwi się na smyczy, dlatego caly czas teraz załatwia się w domu. To trzeba zakończyć, bo potem ciężko ją będzie oduczyć. Pani obiecała, że w sobotę pozwoli jej wyjść za Tosią. Wcześńiej sprawdzą każdy centymetr ogrodzenia, choć Usia uciekinierką nie jest, ale na wszelki wypadek.

Na szczęście maleńka śpi z Państwem w łózku, nieśmiało pozwala się głaskać, ale jeszcze nie podchodzi tak zwyczajnie do nich. Rodzinka będzie czekała cierpliwie na jej zaufanie:)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Są wieści od nietoperka??? 

Nie dzwoniłam ostatnio do Pani, żeby jej nie zamęczać telefonami, ale ostatnie wiadomości były bardzo optymistyczne. Usia miała szczęście, że pojechała do domku, w którym jest inna młoda sunia, a do tego grzeczna:) Bo Usia uczy się od tamtej wszystkiego. Każdą noc śpi z Państwem w łóżku. Wtedy wtula się w nogi Pani i nie ma problemu z bliskością:)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...