Jump to content
Dogomania

Uszka większe niż cała reszta - maleńka roczna sunia już we własnym domku!


Recommended Posts

18 minut temu, Ewa Marta napisał:

No to mamy bardzo obiecujący domek zgłoszenia na Kraków. Bardzonpeosimy o trzymanie kciuków w sobotę. Isia ma szansę na zamieszkanie z 2letnia Tosia i starszym kotem. 

 Kciuki mocno zaciśnięte!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

No to mamy bardzo obiecujący domek zgłoszenia na Kraków. Bardzonpeosimy o trzymanie kciuków w sobotę. Isia ma szansę na zamieszkanie z 2letnia Tosia i starszym kotem. 

Wspaniałe wieści!

Trzymam kciuki!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W tej chwili Aneta finalizuje formalności z nową rodziną Usi. Usia sparaliżowana strachem, ale Państwo nie przestraszyli się tego. Wiedzą, że trzeba jej dać czas, żeby się otworzyła. Jestem dobrej myśłi. Szczegóły przekaże mi potem Aneta. Mnie Pani bardzo się podobała i rozmawiałyśmy bardzo długo. Dom kochający zwierzęta, wyrozumiały, spokojny. Usia będzie miała za towarzyszkę 2-letnią sunię bardzo podobną do mojej wyadoptowanej Myszy. W domu mieszka też starszy kocur, ktorego spokój leży Państwu na sercu. Miejmy nadzieję, że Usia to uszanuje. 

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za ogłoszenia. Elunia już w domu po szpitalu, ale czuje się bardzo źle i słabo, dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek siedzeniu przy komputerze. 

Czekam na telefon od Anety i bardz jestem jej wdzięczna za to, że pojechala do Państwa  i poświęcila kilka godzin na pobycie tam i dokładne sprawdzenie domu, jak również dokładne poinstruowanie nowej rodziny co robić, żeby było dobrze:)

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

No to oby się wszystko dobrze ułożyło. Zdrowia dla Eluni!

 

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Mocne kciuki za obie Dziewczyny!

 

3 minuty temu, Poker napisał:

Zdrowie dla Ellig, to priorytet. Pozdrów ją do nas.

Ściskam kciuki za Usię i za to by Anecik dobrze wyczuła domek.

Bardzo dziękuję.  Przekażę Eluni. 

Link to comment
Share on other sites

Usia jeszcze zestresowana, ale zjadła wszystko do końca i załatwiła się. Wprawdzie w domu, ale Pani Ania mówi, że zakupiła paczkę podkładów i dadzą sobie radę dopóki Usia nie wyjdzie spokojnie na dwór. Między suniami nie ma żadnej agresji, jest raczej ciekawość, choć ogonek Usi cały czas na brzuszku:( Rodzina rozimie, że trzeba jej dać czas, żeby się otworzyła. Mam nadzieję, że wszystko szybko się ułoży:

a1aa8e6657f4b0c2med.jpg

 

768042941a20675dmed.jpg

 

efeab3b623a3f90amed.jpg

 

ad2ca64df26f7f3emed.jpg

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, b-b napisał:

Trzymam kciuki aby maleńka jak najszybciej zadomowiła się w swoim domku :)

Bardzo się przydadzą:)

12 godzin temu, Poker napisał:

Jak na początek to nie jest źle. Oby tylko przestała siurać po kątach.

No i żeby zaakceptowala kota. Dzisiaj przechodzil tuż obok niej, ale ona chyba ze stresu go nie zauważyła.

10 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Myślę, że będzie dobrze :) 

Mam taką nadzieję. Rodzina wspaniała, żeby tylko Usia chciala współpracować. Pani mówi, że na żywo jest prześliczna i cudowna:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Usienko, tak bym chciala widziec Cie juz rozbrykaną

Może jeszcze nie rozbrykaną ale z znacznie lepszej kondycji i bawiącą się ze swoją nową siostrą Tosią:)

bb59337fa3480529med.jpg

24b0a79a8ab1666emed.jpg

542127f301fa0941med.jpg

cd35e3cca05eed6dmed.jpg

 

Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze. Usia szybko zacznie uczyć się wszystkiego od Tosi, która na szczęście jest grzeczna:) Bardzo ładnie załatwiła się na podkład. Państwo nie chcą ją stresować smyczą, a na wyjście bez smyczy jest za wcześnie. Pani Ania ćwiczy przywoływanie na smaczek. Usia ładnie zaczyna podchodzić:)

 

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...