Jump to content
Dogomania

Uszka większe niż cała reszta - maleńka roczna sunia już we własnym domku!


Recommended Posts

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Niestety na początku bardzo obszczekuje nowych ludzi i mocno się wycofuje. Aneta ćwiczy w tej chwili na ludziach, którzy ja odwiedzają, żeby Usia przyzwyczajała się do takich sytuacji.

Byle nie gryzła. Wczoraj rano pojechała od nas Megan, która zachowywała się podobnie i bez problemu zaakceptowała nowego pana, jeszcze pani się boi. Tylko została dowieziona do nowego domu, ludzie nie przyjechali po nią, więc nie miała okazji u nas potraktować ich jako obcych. Po kilkugodzinnym pobycie za panem zasuwała ponoć przez cały ogród.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pora na podsumowanie wysatków Usi. Okazało się, że przeoczyłyśmy brak szczepienia przeciw wściekliźnie. To o tyle dziwne, że zabierane ze schroniska psiaki zawsze mają szczepienie. Tym razem sunia miala wirusówki, a nie miała wścieklizny. Teraz jest już zaszczepiona.

 

Wydatki przedstawiają się tak (wgrywam paragony i fakturę, za sterylkę wgrałam wcześniej):

Podsumowanie.jpg.495e2b6db05dc6e1ca312d871aab23d4.jpg

Par1.jpg.cc3316488617c50d3db3a07c2a5068fc.jpgPar2.jpg.3c8becc9c501d45efe28b46e61226e6e.jpgPar3.jpg.b8e66f078d1a9d2720e9dfc5aeb44284.jpg

 

Przelałam już całą kwotę dla Usi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2019 o 15:00, Ellig napisał:

Usia ,otrzymuje z bazarku 250 zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/350506-bazarek-artystyczny-zakończony-rozliczamy/

proszę Ewuniu o potwierdzenie.

Oczywiście potwierdzam i bardzo dziękuję Eluś, że podzieliłas sie z suniami takimi pięknymi Aniolami:)

Usia podobno biega jak szalona na spacerze, zachęca do zabawy wszystkie psiaki. Wpadki siusiania w domu są coraz rzadsze, tylko domku nie widać. Nikt nie zadzwonił jeszcze:(


 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...