Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Antykwariusz

Hotele przyjazne zwierzętom

Recommended Posts

Ja tez się w sumie zastanawiałem nad lastem ale podejrzewam,że ceny we wrześniu będą bardzo wysokie. Zresztą zauważyłem, że w tym rokou usługi biur podrózy znacznie podrożały. Moi znajomi prowadzą biuro podróży i ostatnio wspominali, ze lastów w tym roku było malo a jak już to do raczej tych gorszych hoteli. Myslałem, ze złapię jakiegoś niedrogiego lasta zagranicznego w kwietniu ale nie... Niczego nie ma. Wszystko co ciekawsze jest pozajmowane. Tak wiec jedziemy do Wrocławia. Wynajęliśmy sobie hotel. Zastanawialiśmy się na początku nad wynajęciem mieszkania ale o dziwo hotele o wiele chętniej przyjmują zwierzaki niż apartamenty na airbnb.

Zerknij sobie na hotele grupy Accor, w praktycznie każdym mieście mają hotele, w których mozna przenocować ze zwierzakiem. 

https://www.accorhotels.com/polska/thematic/hotele-przyjazne-zwierzetom.pl.shtml

Zastanawialiśmy się niedawno z partnerem gdzie pojechać na weekend. Nie chcemy zostawiać naszych maluchów. Napisałam więc do polecanego nam przez znajomych hotelu i dostałam odpowiedź, że za opłatą 50 zł od czterech łap możemy je zabrać ze sobą. Przy okazji jestem bardzo podniecona, bo jestem weganką i z takim menu też nie mają problemu, jeśli się go zgłosi (ogólnie z każdym menu).