Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 124 zl Dziekuje Stokorc!Sercem Klaniam za Cegielki Zycia 75 zl ! Zurawinka w tabl. , Dom lalek thiller ....Tobie Saruniu -malenki kramik i modlitwa sercem calem do 31 sierpnia g24.00


Nadziejka

Recommended Posts

23 minuty temu, Nadziejka napisał:

                                                                                                        Za Serce Ogromne Dziekuje

                                        Dziekuje Postokorc Dziekuje  Cudowna Niespodzianka Dla Saruni

       

Podobny obraz

                                                                         pozdrawiamy pozdrawiamy goraco

Nadziejko, przeleję łącznie z bazarków jednym przelewem, dobrze?

 

Przy okazji, załamałem się dziś mając przyjemność (wątpliwą) kontaktu z przedstawicielką TOZ w Piotrkowie. Zresztą tą wątpliwą przyjemność miałem nie po raz pierwszy. Czy to kontaktując się z Panią kierownik schroniska z TOZ czy kiedyś Panią Prezes ... Oj, potrafią zniechęcić. Bo co im ktoś śmie głowę zawracać. Jak ktoś się usiłuje z nimi skontaktować, to od razu opieprzyć, obsobaczyć. Dla wraźliwych - jakiego mam słowa uźyć, źeby zobrazować postępowanie tych specjalistek od psiego  eksportu? Co im się ktos bedzie po schronisku kręcił, np. jacys wolontariusze. Nie po raz pierwszy przekonałem się, a raczej utwierdziłem się w przekonaniu, źe niektórzy przedstawiciele np. takiego TOZ znależli sobie po prostu sposób na źycie, a z działalnością "z powołania" nie ma to nic wspólnego. Mógłbym kilka słów napisać, zaraz - nie po raz pierwszy - będzie straszenie prokuratorem, itd.

Tragedia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz Wjenku calem serduchem dziekuje

 przelej jak wygodnie Tobie

 potwornosci ludzka i cwaniactwo

 ...czasem tego jest najwiecej

 kolo nas

 kolo kazdenkiego z nas .... ze wszytko zanika

 w tym potwornym paskudnym swiecie

 gdzie moze byc pieknie spokojnie

 gdzie winnismy wszytcy kochac ratowac -kazdenkie istnienia

 ale wszystko idzie ku gorszemu ku zagladzie

 boli cala dusza

 ilu tych biedunich umeczonych

 nie zdolamy pomoc ...

 boc ,,czlowiek,, rzadzi przecie ...kazdenkim kontem na calem swiecie

 Wujenku ja tez mialam ogrom stresu i placzu i niemoznosci ...i ma calun czas juz iesiace sie cignie ...

 i prosilam fundacyje o pomoc

 jak juz sie udalo dodzwonic , to rzekli ze pomoga obiecali nawet ... minely tygodnie i nic ...

 okazalo sie ze niczego nie zrobili

 nawet nie pojechali zobaczyc . sprobowac  dowiedziec jak mozna pomoc panstwu starszym i ich piesielkom , a jest ich chyba ok 20 ...

 dzwonilam znow i znow ..cisza .. wkoncu dodzwonilam i dowiedzialam

 ze ,,wysla wolontariuszke , niechajs sie zorientue ,, bo nie ma czasu , bo nie robia interwencyji itd ...

 i to tyle ...

 no coz kazden z ulicy moze pojsc postac pod tym domkiem ..

 dalej nikt nie dziala nic

 wszystcy cezkaja na tragedyje a ja modle codzien ....aby nic sie nie stalo ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Maria1957 napisał:

Zaglądam ... Cegiełkę za 5 zł proszę ... Pozdrawiam 

 

9 godzin temu, Radek napisał:

Cztery łapy już mnie obudziły, więc podrzucam, życzę miłego dnia i poproszę cegiełkę za 10 złotych. 

 

 

                                             Iskierki Dobreduszenki Dziekuje Dziekuje Dziekuje Najmocniej

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

                                                                Zapraszam nocka kochani

                      Dziekuje Stokrosci Ciociu Nesiowata

                                                  Cegielenki Zycia  juz przylecialy

Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

                                                Serduszka wstawie wkleje i tutaj apel Tysi

             o pomoc suni Kropeczce

,,Kochani, bardzo proszę o pomoc w szukaniu DT/DS dla Kropki wyciągniętej osiem lat temu ze schroniska.

Kropka obecnie ma 12lat i cztery lata spędziła w zamojskim schronisku. Po tych latach Wspaniali Ludzie otoczyli ją opieką i mimo że żyli skromnie to dali wszystko, co najlepsze. Mimo, że sąsiedzi trzymali psy na łańcuchach i nie tolerowali psów bez łańcucha, Właściciele Kropki nie skazali ją na zniewolenie. Regularnie szczepili i odrobaczali... i niestety zmarli niecały rok temu. Od roku Pani M., wspaniały DT (a teraz DS) naszej tomaszowskiej sponiewieranej Czarnulki jeździ do Kropki i się nią zajmuje, chociaż nie jest to codziennie, bo sunia jest dość daleko od miejsca zamieszkania Pani M. Kropka popadła w depresję, bo została sama. Sąsiedzi ją dokarmiają, ale nie pozwalają spuszczać z łańcucha, do którego ją przykuli... sunia już praktycznie nie wychodzi z budy. Zamiast godnej starości ma starość w samotności. Pani M. nie może przejąć Kropki po teściach, bo ma dwie starsze sunie, a Czarnulka nie znosi konkurencji, ledwo dogadała się z rezydentką. Dzisiaj była próba zapoznania, ale niestety nieskuteczna, a i Pani M. nie ma zgody męża na kolejnego psa w sędziwym wieku - wystarczy, że Czarnulka regularnie musi jeździć do okulisty i jeszcze ortopedy... Kropce więc nie zostało absolutnie nic - tylko ten nieszczęsny łańcuch. Zostałam poproszona przez panią M. o pomoc. Kropce należy się coś dobrego na starość.
Może nawet być w budzie, byleby nie na łańcuchu czy w kojcu, byleby tylko człowiek był pod ręką. Kropka jest ugodowa wobec psów, ale nie nadaje się do dzieci, potrzebuje spokoju. Do ludzi bardzo ciepła i kochana... Na smyczy chodzi jako tako. Ma aktualne szczepienia i odrobaczenia, na dniach dostanie kropelki p/pchłom. Jeszcze w schronisku była prawdopodobnie wysterylizowana - mimo, że w książeczce zapisu nie ma, ale przez 8lat nie było szczeniąt... Sunia ma chip, jeszcze ze schroniska. 

Macie jakiś pomysł? Ona na tym łańcuchu wisi sama, sąsiedzi tyle o ile dadzą jej jeść. 
O suni dowiedziałam się w dniu ratowania Orionka-Amika, wtedy po raz pierwszy pani M. zapytała czy byłaby jakaś szansa dla Kropki. Temat ucichł pod wpływem mnóstwa innych psów w pilniejszej potrzebie, ale od paru dni Kropka stała się jeszcze bardziej apatyczna i smutna, więc teraz już po prostu pora na Kropkę.

sunia3.jpg.a9a4e668bb3c5d5b5660e71cc31aa6cd.jpg

sunia5.jpg.f2b7cc0020ad99aa4679356831e38f66.jpg   

sunia2.jpg.042ef68bed2bd518343c70fd7f139786.jpg

 
  • sunia.jpg.4372ea299ff07288c059bb6183bce082.jpg
Link to comment
Share on other sites

        Rozliczonko

                      Cegielki Zycia 75 zl!

fantuskowo

12 zl

4 zl

18 zl plus nadplata 9 zl=27 zl

 6 zl

                                              razem wszystko  124 zl

                                                           posylam do cioci elik dla Saruni

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2019 o 09:48, Anula napisał:

Poproszę nr.3 - 2szt. Nr.5 i Nr.9.

                         Ciocia Anula
poslalam dzis raniutenko z dwochkramkow
 podaje num paczki 00 3 5900773 3 15845280 4
Podobny obraz
pozdrawiam serdecznie
 
 
 
 

 

 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2019 o 21:17, nulka07 napisał:

Witaj Nadziejko.)  Numer 1 za KT. Połącz wysyłkę z drugim  kramikiem . Dziękuje i pozdrawiam.

Aneczko zlota

Podobny obraz

                                        dzisiaj poslalam paczuche z kilku kramikow

 podaje num paczki 00 3 5900773 15845279 8

                          pooozdrawiam ogromnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...