Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony.Zafunduj kawałek drogi staremu, bezdomnemu psu. Do 31.08.19, godzina 20.00


Havanka

Recommended Posts

4 minuty temu, Grażka123 napisał:

Ode mnie 20 km i życzenia zdrowia, wielu szczęśliwych lat dla staruszki.

Nie mogę uwierzyć !!! Już prawie jesteśmy na miejscu !!!! Grażka, nie wiem, jak trafiłaś na ten bazarek, ale to wielkie szczęście ! Witam serdecznie i jestem w siódmym niebie !!!!!!!!!!!!!

Nawet nie wiesz, jak sie cieszę ! Udało się !!! Jeszcze tylko 20 km... Dziękuję z całego serca !!!!

3 minuty temu, kado napisał:

I już tylko 40 km zostało do pokonania :) 

Kado kochana już nie 40 a 20 km  HURRRRAAAA !!!

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, uxmal napisał:

No to jeszcze mały hopsik 5 km.

Ale emocje ! Martusia podskoczyła 5 km ! Super ! Kto jeszcze sie przyłączy ? Martuś dzięki ! Jeszcze kilka kroczków do przodu ....

Komputer rozgrzany a ja z wypiekami na twarzy....

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kado napisał:

Dojechalismy:) 

Ostatnie 15 sprintem od dziecka mego i kończymy :) 

Niedaleko pada Jablko od Jabłoni ! Szczesliwie dojechalismy !!!  Dziękuję Kado Twemu Dziecku.A czy mozesz zdradzić nam chociaż jego imię? Juz dawno nie czulam takiej adrenaliny ! Tak, jutro zakończę bazarek,bo dzis juz umiescilam sie w łóżku. Dobrej nocy Wam życzę i zasluzonego odpoczynku po tak wyczerpujacej podróży !

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kado napisał:

Karolinka.. Moje ukochane i najpiękniejsze na całym świecie dzieciatko:) 

Karolinko, masz piękne imię i wrażliwe serduszko, tak, jak Twoja Mama ! Pięknie Ci dziękuję za udział w naszym bazarku i pomoc ! Dzięki Tobie Sara pokonała ostatni odcinek drogi do hoteliku ! Jesteś bardzo kochana !!!

Wszyscy pozdrawiamy Cię serdecznie !

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

A może jeszcze ktoś wpadnie? Od nadmiaru głowa nie boli.

Danusiu, dobry pomysł ! Bazarek będzie otwarty, tak, jak zaplanowałam, do 31 sierpnia. Moze jeszcze jakis grosik wpadnie dla Saruni na jej potrzeby.

3 godziny temu, nulka07 napisał:

Huraaa!!! Dojechaliśmy. Dzięki wszystkim za obecność. Pozdrawiam i jeszcze raz Hip Hip!!

Nulka, ja też się cieszę ! Wczoraj nie mogłam zasnąć. Tak mi adrenalina buzowała.

2 godziny temu, MALWA napisał:

Poproszę o cegiełkę za 20 zł i dane do wpłaty na pw.

No i mamy pierwszą cegiełkę dla Saruni ! Agnieszko, dziekuję !!!

Teraz nie za bardzo mogę, ale po południu zrobię cegiełki i zapiszę. Pozdrawiam Cie serdecznie !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Z całego serca szczerozłote podziękowania dla Was wszystkich i podwójne dla Ciebie Eluś. Kiedy rozmawiałyśmy o tym bazarku, że taka duża kwota, że termin krótki, zaledwie kilka dni do rozpoczęcia podróży przez Sarunię, to żadna z nas, a przynajmniej ja, nie marzyła, że odezwie się tyle wrażliwych serduszek, a w dodatku tak prędko i tak hojnie zareagują.

Wielka jest potęga zgodnego, życzliwego współdziałania. Oby jak najwięcej takich wspaniałych akcji tu na dogo i nie tylko, ale tu szczególnie jest to potrzebne.

 

Życzę wszystkim miłego poniedziałku, jak również całego tygodnia.

0-2.jpg.fe0d30501276708c186f06f8cc56c341.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, uxmal napisał:

Elu,

Wielkie brawa. Za poprowadzenie tak trudnego bazarku. 

imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02Super wynik :))

istockphoto-641482148-1024x1024.jpg.a7d4c3f24816a20090ac3db284f14d26.jpg

Dziękuję Martuś ! Jeszcze sama nie mogę uwierzyć w ten wynik. Przyszło tylu fantastycznych, wrażliwych Osób i to dzięki temu bazarek zakończył się w trzecim dniu. To po prostu niesamowite !!!

3 godziny temu, elik napisał:

Z całego serca szczerozłote podziękowania dla Was wszystkich i podwójne dla Ciebie Eluś. Kiedy rozmawiałyśmy o tym bazarku, że taka duża kwota, że termin krótki, zaledwie kilka dni do rozpoczęcia podróży przez Sarunię, to żadna z nas, a przynajmniej ja, nie marzyła, że odezwie się tyle wrażliwych serduszek, a w dodatku tak prędko i tak hojnie zareagują.

Wielka jest potęga zgodnego, życzliwego współdziałania. Oby jak najwięcej takich wspaniałych akcji tu na dogo i nie tylko, ale tu szczególnie jest to potrzebne.

 

Życzę wszystkim miłego poniedziałku, jak również całego tygodnia.

0-2.jpg.fe0d30501276708c186f06f8cc56c341.jpg

Przyłączam się Eluś do Twoich życzeń. Moją zasługą jest tylko to, że zebrałam TYCH WYJĄTKOWYCH LUDZI  w jednym miejscu i pokazałam psie nieszczęście. To ONI wyciągnęli pomocną dłoń i hojnie wspierali cel bazarku !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam przed chwilą do banku a tam czekało już sporo wpłat do przedstawienia na wątku.

Nadeszły pieniążki od:

Anulki i Bogusik, Dusi-Duszki, MikAgi i Mikusi, B-b, Bakusiowej, Bukowej, Danuty1,Terry, Nesiowatej, Kado, Córci Kado - Karolinki,  Siostry Elficzkowej, Pani Agnieszki od Elik i Elik, Koji, Jolanty08, Pani Irenki z Katowic.

Dziękuję Wam z całego serca !!!

I uwaga, przyszła też wpłata niespodzianka od naszego stałego PSIEGO ANIOŁA, który po cichutku wspiera nasze starania od.... kochanej Pani Ani G - R  !!!

Pani Ania wpłaciła 50 zł !

Pani Aniu, nie wiem, jak dziękować...  Jest Pani taką Niewidzialną Ręką, która czyni dobro, nie ujawniając się. Dziękuję, że jest Pani wśród nas !

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sara będzie potrzebować dobrej karmy, bo podobno jest bardzo chudziutka. Pieniążki, które uda się jeszcze zebrać do 31 sierpnia, przeznaczymy na zakup porządnej karmy . Dlatego proponuję, by wpłaty od Malwy i P. Ani G-R, potraktować jako cegiełki na jej zakup.

Cegiełka w postaci miseczki z karmą, w cenie 10 zł  Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

Ale się dzieje!!!

  Z pomocą tak wspaniałych osób i z taką ogromną  ilością dobra niewidoma Sarcia na pewno będzie z dnia na dzień silniejsza!

serce-ruchomy-obrazek-0886
 
Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli małej niewidomej suni dojechać do hoteliku!
Równie wielkie podziękowania dla Havanki  za ten wspaniały bazarek  dla malutkiej  Sary!

qq6.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, wanda szostek napisał:

Dołożę na miseczkę karmy. Poproszę o dane do wpłaty na pw.

Ale niespodzianka ! Witam na bazarku i bardzo dziękuję za miseczkę pysznej karmy dla Saruni. Numer konta już wysyłam. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru !

2 minuty temu, Tola napisał:

Ale się dzieje!!!

  Z pomocą tak wspaniałych osób i z taką ogromną  ilością dobra niewidoma Sarcia na pewno będzie z dnia na dzień silniejsza!

serce-ruchomy-obrazek-0886
 
Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli małej niewidomej suni dojechać do hoteliku!
Równie wielkie podziękowania dla Havanki  za ten wspaniały bazarek  dla malutkiej  Sary!

qq6.gif

Oj dzieje sie Tolu, dzieje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...