Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony.Zafunduj kawałek drogi staremu, bezdomnemu psu. Do 31.08.19, godzina 20.00


Havanka

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

Nie mam jeszcze informacji od Murki, że już wyjechali, ale mam wiadomość od Martusi, że piesaio jest w drodze do Murki.

Przyjazd do Krakowa-N. Huty jest przewidywany na godz. 14 - 15-tą.

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Dzisiaj rano TZ odebrał maluszka ze schroniska i zawiózł do Murki, skąd piesio zaraz wyrusza w dalszą drogę.

 

Havanka - ja tez pięknie dziękuję Ci za ten kolejny bazarek, na którym dzieje się DOBRO!

serce-ruchomy-obrazek-0886

Szczęśliwej drogi psiaczku. Wytrzymaj jeszcze tą męczącą, długą podróż a potem już będzie lepiej !

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Kierowcy - przystojniaki zapraszają w podróż!

Dziś wolny dzień - czas na wycieczkę.

Przystojni, opanowani, skoncentrowani na jeździe... nic, tylko najmować i jechać ... oczywiście na nasz bazarek !

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, malti napisał:

Poproszę 15 km

 

33 minuty temu, malti napisał:

I od mojej mamy 25 km

Dziś, raniutko, Mila-ada wywróżyła nam dobry dzień i jak widzę, miała rację ! Mamy kolejne dwie sponsorki podróży ! Witaj Malti ! Niestrudzenie pomagacie razem z Mamą na każdym moim bazarku. Jestem ogromnie wdzieczna, bo zawsze obawiam się, że nie dam rady uzbierać tych dużych kwot. Bardzo Wam dziekuję i uściskaj swoją, kochaną Mamę ode mnie. Pozdrawiam serdecznie !!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Dusia-Duszka napisał:

Jedziemy z wami 20 km. 

Poproszę pw. z danymi.

Boziu... jest kolejne, złote serce !  Dusia-Duszka przyszła do nas z pomocą ! Kochana, sprawiłaś mi ogromną radość !!! Bardzo Ci dziekuję !!! Ta sobota jest naprawdę szczęśliwym dniem ! Przesyłam słodkie buziaczki a pw z numerkiem będę rozsyłać za chwileczkę.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, mgog napisał:

Poproszę 10 km

Jest kolejne WIELKIE SERCE ! Mgog dziękuję, że skorzystałas z zaproszenia i przyszłaś do nas. Ogromnie też dziękuję za dziesięć kilometrów ! Znowu wraca nadzieja, że się uda. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego, co najlepsze !

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, seramarias napisał:

Straszna bida :( Niestety na razie póki mam swojego tymczas nie jestem w stanie wsprzeć staruszka finansowo :(

Seramarias rozumiem i dziękuję, że mimo wszystko skorzystałaś z zaproszenia. Pozdrawiam Cię serdecznie !!!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Niewidomy staruszek już w drodze do Krakowa; tutaj przystanek u Murki

A teraz, dzięki Waszym sercom wrażliwym piesio już jest w drodze do Kasi. Dotrą tam około godz.21-wszej.

Zdjęcia z podróży do Kasi.

PART_1566657019222.jpeg.93779be4fbe85a2460f960bf3553a997.jpeg

PART_1566657022337.jpeg.1069054597a70e6af9c6c9e1526d830b.jpeg

PART_1566657025296.jpeg.be12094cdc677f7af7ff7c954d8d1b7d.jpeg

Link to comment
Share on other sites

A teraz wiadomość dnia, która mnie bardzo ucieszyła.

To prawdopodobnie sunia :). Piszę prawdopodobnie, bo nikt tego na razie nie potwierdził. Tak jest napisane w książeczce psiunki, ale wiemy, że w schronie zamojskim już były takie numery, ze zmianą płci.

Będziemy czekać co powie Kasia

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

Chociaż 10 km dodam a syn podglądający wątek- 5 km.Czyli razem 15 poprosimy.

Guccio do nas przybyła ! Witamy serdecznie ! Bardzo się cieszę, ze mamy też podglądacza naszego wątku i kibica.

Pięknie dziękuję za DAR 10 km Tobie , no i Synowi za 5 km ! W sumie nasz staruszek przebędzie dzięki Wam 15 km !!! To spory kawałek drogi. Pozdrawiam Was serdecznie i zapraszam do częstszych odwiedzin.

2 godziny temu, terra napisał:

1755496671_nahulajnodze.jpg.b1d3381bd8356cfc055f1deba62ae627.jpg

10 km poproszę

Każdy środek lokomocji jest dobry, by dojechać na nasz bazarek ! Terra wybrała bardzo oryginalny, no i zabrała ze sobą oczywiście psiego kumpla. Witaj Terra ! Z radością zapiszę 10 km od Ciebie. Pięknie dziekuję !!!

1 godzinę temu, mama_Alfika napisał:

I ja się przejadę 20 km

Kolejna dzisiejsza niespodzianka ! Witamy serdecznie na bazarku ! Cieszę się bardzo, bo dzięki Tobie jesteśmy bliżej celu o 20 km ! Bardzo, bardzo dziękuję !!!  Jeżeli tak dalej pójdzie, to może jednak uda się nazbierać całą kwotę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Kto jeszcze dołączy do podróży?
dog-driving-2-no-button-e1521676748633-720x400.png

Tysia przesiadła sie do super bryki z fajnym towarzystwem. Wszyscy śpieszą na bazarek !!!

1 godzinę temu, elik napisał:

A teraz wiadomość dnia, która mnie bardzo ucieszyła.

To prawdopodobnie sunia :). Piszę prawdopodobnie, bo nikt tego na razie nie potwierdził. Tak jest napisane w książeczce psiunki, ale wiemy, że w schronie zamojskim już były takie numery, ze zmianą płci.

Będziemy czekać co powie Kasia

O, to niespodzianka ! Tak, w tym schronie wszystko jest mozliwe. Już nie raz miałyśmy okazje się o tym przekonać. Już niedługo nasz piesek - sunia będzie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...