Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony.Zafunduj kawałek drogi staremu, bezdomnemu psu. Do 31.08.19, godzina 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

Niesamowite! W tak krótkim czasie udało się zebrać tak dużą kwotę. Tyle wrażliwych serduszek drgnęło, poruszone dramatem suni. 

Razem z kochaną Havaneczką ogromnie Wam dziękuję   310496361_dzikuj.png.2bb7f67c824a35ad9a8c5430c5a65197.png

Eluś, ja sama jestem w szoku ! Kiedy decydowałam się zrobić ten bazarek, byłam pełna obaw, czy zdołamy zebrać tak dużą kwotę, ale pomyślałam, ze przy tak wielkich potrzebach na dogo, każda będzie sukcesem. A tu taka niespodzianka !

54 minuty temu, bakusiowa napisał:

Poproszę 20 km.

Dzień zaczął się od miłych niespodzianek i kończy również wspaniałą wiadomością ! Bakusiowa ofiarowałaś solidny kawał drogi naszej bidusi !!! Wprawdzie Sara jest już w hoteliku, ale transport trzeba zapłacić. Bardzo serdecznie Ci dziękuję i gorąco pozdrawiam !

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

To dokładnie tak jak ja. Ale kiedy wrócą, będę znów rozdawać.

 

Tylko, że ciągle ich za mało :( Dam na bieżąco, to zabraknie tym, którym chciałam dać wcześniej. Jak dam im, to znowu będzie brakować na bieżąco. Ech....

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Tylko, że ciągle ich za mało :( Dam na bieżąco, to zabraknie tym, którym chciałam dać wcześniej. Jak dam im, to znowu będzie brakować na bieżąco. Ech....

Dzisiaj rano mogłam dać tylko 3. A teraz dopiero mogłam dać kolejne 7. Nie rozumiem tych limitów.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Dzisiaj rano mogłam dać tylko 3. A teraz dopiero mogłam dać kolejne 7. Nie rozumiem tych limitów.

Bo to jest limit ileś lajków na 24 godziny. Każdy dany lajk blokuje się na 24 godziny. Jak wykorzysta się wszystkie lajkli, to najbliższa możliwość pojawi się, gdy najwcześniej danemu lajkowi minie 24 godziny. Ten jeden się "odblokowuje"  I tak kolejno wszystkie. Nie wiem czy wystarczająco jasno to powiedziałam, ale nie potrafię lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Bo to jest limit ileś lajków na 24 godziny. Każdy dany lajk blokuje się na 24 godziny. Jak wykorzysta się wszystkie lajkli, to najbliższa możliwość pojawi się, gdy najwcześniej danemu lajkowi minie 24 godziny. Ten jeden się "odblokowuje"  I tak kolejno wszystkie. Nie wiem czy wystarczająco jasno to powiedziałam, ale nie potrafię lepiej :)

A, to już rozumiem... Jeden lajk odnawia się co 24 godz. a limit na dobę to 10 szt. Zaskoczyłam. Szkoda tylko, ze tak mało.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Havanka napisał:

A, to już rozumiem... Jeden lajk odnawia się co 24 godz. a limit na dobę to 10 szt. Zaskoczyłam. Szkoda tylko, ze tak mało.

Dokładnie tak :)  Tak jasno to ujęłaś, a ja zagmatwałam tak, że bałam się, że nie zrozumiesz :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, MikAga napisał:

Dziękuję Eluniu za zaproszenie,

proszę zapisać ode mnie i Mikusi 50km.

Pozdrawiam cieplutko,a Misiulka podrap za uszkiem od nas.

Aguś, tak się cieszę, ze skorzystałaś z zaproszenia i przyszłaś do nas z Mikusią ! Znowu musiałam żebrać, bo tak bardzo chcę pomóc tej strasznej bidzie ze schronu. Nie widzi, nie słyszy, jest ogromnie samotna i pozbawiona nadziei. Teraz, gdy dojechała już do hotelu, mam wielką nadzieję, ze wkrótce odżyje i jeszcze zobaczę ją z ogonkiem w górze.

Jak zawsze przychodzisz z dużym wsparciem, którego tak bardzo potrzebujemy. Bardzo Ci za nie dziekuję ! Mikusia ma wielkie szczęście, ze trafiła do Ciebie ! Pomiziaj ją ode mnie po brzusiu i mocno przytul !

Misiowi oczywiście przekażę drapanka, ale jutro, bo już śpi mój ukochany staruszek.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, guccio napisał:

Sprawdziłam wiadomości.Nic nie ma.

Jeszcze 5 km od nas.

Już tak bliziutko!!!

To kiepsko. Jeżeli Ty nie dostałaś, to inni też pewnie nie. Zaraz wyślę ponownie i bardzo dziękuję za 5 km ! Dzięki temu mamy  już tylko do pokonania 60 km !

1 minutę temu, nulka07 napisał:

Super idzie . Aż miło czytać. Można ? Można.!!! Jeszcze troszkę i....Dotrzemy do celu kochani ;)

Nuleczko, super, to mało powiedziane. Idzie w ekspresowym tempie ! Jeszcze mały wysiłek i dojedziemy !

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, danuta1 napisał:

Poproszę 20 km :)

Niespodzianek ciąg dalszy ! Kochana Danusiu, czy wiesz, że dzięki Tobie, zostało już tylko 40 km do pokonania?

Witam Cię pięknie na naszym bazarku i naprawdę ogromnie się cieszę, bo już dojeżdżamy na miejsce ! Już tak niewiele zostało... Ciekawa jestem, czy do końca niedzieli, ktoś dokończy trasę?

Dziękuję stokrotnie za ten kawał drogi i biegnę szybko zapisać !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...