Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony.Zafunduj kawałek drogi staremu, bezdomnemu psu. Do 31.08.19, godzina 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Zaglądam na bazarek.Tyle serduszek kochanych przybiegło z pomocą dla biedunia.Cudnie.Niech ta passa trwa aby piesio dojechał do celu jak najszybciej.Dzisiaj piękna pogoda,muchy będą najedzone zapewne.

 

19 minut temu, anica napisał:

65d20292e8868d6db20e1cca26a9fff4.gif

Dzień dobry kochane ! dziękuję za odwiedziny a Tobie Anulko za wstawienie do podpisu linku do bazarku. Może też kogoś tu ściągnie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

Podrzucę chociaż, bo spłukana jestem do zera

 

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Nie ma chętnych na takich przystojnych kierowców?

 

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Zapraszamy …..

 

5 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Ode mnie 10 km

Jolu kochana, serdecznie dziękuję !!! Dzięki Tobie, droga do przebycia zmniejszyła sie do 660 km !

Miłego dnia Ci życzę !

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

I biegniemy na górę :)

Znalezione obrazy dla zapytania samochód pies gif

Ile miłych gości odwiedziło bazarek !!! Nawet te cudne dwa psiaczki do nas przydreptały. Bardzo się cieszę, ze jesteście !!!

Gabi, witaj po długiej przerwie ! Miło Cię znów "zobaczyć". Wpadaj do nas, kiedy będziesz mogła .

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

W wolnej chwili drepczemy na pierwszą :)
HSeS.gif

Piesio stoi w miejscu, ale jego pan ochoczo drepcze... na pierwszą. Cudne są te filmiki !

Witaj Tysia !!!

1 godzinę temu, nulka07 napisał:

Zaglądam do piesia  i wiedzę, że idzie nieźle. Kochani  kilometr do kilometra i  kolejny pies wyrwie się z podłych warunków. Pomóżmy;)

Lekki zastój się zrobił, ale mam nadzieję, ze chwilowy. Skorzystam i też pomogę przejechać 20 km.

Jutro o godz. 9.00 rano, Tz Toli zabierze naszego piesia i zawiezie do Murki. Stamtąd już pojedzie do Krakowa.

Trzymajmy mocno kciuki, by nie było problemów !

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eluniu kochana popłakałam się ze wzruszenia po raz drugi z powodu tego biedaka. Pierwszy raz, gdy zobaczyłam go na zamojskim wątku, a drugi raz teraz, czytając Twój pierwszy  post na tym bazarku. Twoje serce jest przepełnione wielką miłością do zwierząt. Dziękuję Ci za to i za ten wspaniały bazarek.

1949209024_dzikuj2.jpg.6268dba9e1dfd98ea79cbd39f2678cdf.jpg     1509744880_kwiatki15.jpeg.4d94b067d2d8e2b57132168b058de192.jpeg

 

Jestem bardzo wzruszona tak dużym odzewem i ogromnie Wan wszystkim dziękuję

2137093929_dzikujejestecie2.jpg.bd0122bd4fe41c581e42e56de60c3788.jpg

Jestem tu tak późno, bo dzisiaj od wczesnego rana do godz. 16-tej byłam poza domem, wędrowałam, załatwiałam i wróciłam ledwo żywa. Gdyby nie to, byłabym tu zapewne jedną z pierwszych.

Przeliczyłam zasoby, które dostaję od mojej wspaniałej znajomej Agnieszki i w Jej imieniu kupuję 100 km.  Na moje konto zapisz proszę Elu 30 km Chciałabym więcej, jak zapewne my wszyscy, ale portfel niestety mówi NIE, więcej nie możesz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością informuję, że mam już pierwsze wpłaty na koncie od Nulki07 i Jolanty08  ! Bardzo serdecznie dziękuję !!!

No i znalazłam też wpłatę niespodziankę od Oneczki !!! Renatka po cichutku wpłaciła 40 zł !!!

Kochana Renatko, dziękuję Ci z całego serca i z wdzięcznością mocno ściskam !!!

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Eluniu kochana popłakałam się ze wzruszenia po raz drugi z powodu tego biedaka. Pierwszy raz, gdy zobaczyłam go na zamojskim wątku, a drugi raz teraz, czytając Twój pierwszy  post na tym bazarku. Twoje serce jest przepełnione wielką miłością do zwierząt. Dziękuję Ci za to i za ten wspaniały bazarek.

1949209024_dzikuj2.jpg.6268dba9e1dfd98ea79cbd39f2678cdf.jpg     1509744880_kwiatki15.jpeg.4d94b067d2d8e2b57132168b058de192.jpeg

Jestem tu tak późno, bo dzisiaj od wczesnego rana do godz. 16-tej byłam poza domem, wędrowałam, załatwiałam i wróciłam ledwo żywa. Gdyby nie to, byłabym tu zapewne jedna z pierwszych.

Przeliczyłam zasoby, które dostaję od mojej wspaniałej znajomej Agnieszki i w Jej imieniu kupuję 100 km.  Na moje konto zapisz proszę Elu 30 km Chciałabym więcej, jak zapewne my wszyscy, ale portfel niestety mówi NIE, więcej nie możesz.

Eluś, gdyby nie Ty, ten biedak siedziałby dalej w tym podłym miejscu bez żadnej nadziei na zmianę losu. Ja tylko próbuję znaleźć sponsorów jego podróży i to TYLKO IM będziemy zawdzięczać transport. Cieszę się, ze mogę chociaż tak pomóc.

Elu, podziękuj serdecznie P. Agnieszce, za tak wielki dar. To ogromna pomoc, bo potrzebujemy sporo kasy. Tobie Eluś dziękuję za danie szansy tej psiej istocie i za kolejne 30 km. Zostawiam Ci buziaczki, życzę więcej wolnego czasu i zasłużonego wypoczynku !

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, mila-ada napisał:

Daję 20 km

 

Mila-ada, sobotni ranek z taką niespodzianką, wróży dobry dzień ! Niech też taki będzie dla Ciebie ! Bardzo Ci dziekuję za pomoc ! Zobaczymy wieczorem, ile uda sie dziś jeszcze przejechać. Przesyłam buziaczki !

1 godzinę temu, anica napisał:

Weekendkoebewegend.gif

 

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pięknie, pół drogi już przejechane!

e41a690a6885ce8ffba30c7ead9f03c3.gif

Już jestem. Przepraszam, ze dziś tak późno, ale miałam okazje pojechać na wieksze zakupy i chciałam ją wykorzystać.

Dziękuję Wam za czuwanie nad bazarkiem. Tysia tym razem przyjechała z zawodowym kierowcą - pełen luzik !

Nasz psiaczek-biedaczek już pewnie w drodze do Krakowa. Kto może, niech trzyma dziś mocno kciuki, by szczęśliwie dojechał do celu !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Havanka napisał:

Nasz psiaczek-biedaczek już pewnie w drodze do Krakowa. Kto może, niech trzyma dziś mocno kciuki, by szczęśliwie dojechał do celu !!!

Nie mam jeszcze informacji od Murki, że już wyjechali, ale mam wiadomość od Martusi, że piesaio jest w drodze do Murki.

Przyjazd do Krakowa-N. Huty jest przewidywany na godz. 14 - 15-tą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...