Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony.Zafunduj kawałek drogi staremu, bezdomnemu psu. Do 31.08.19, godzina 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, b-b napisał:

Skromnie 15 km poproszę.

A już miałam pójść spać... Witaj Boguniu ! Z każdej ilości cieszę się ogromnie, bo to za każdym razem kawałek drogi do przodu. Bardzo Ci dziękuję za to, ze przyszłaś i za pomoc finansową. Już jest o 15 kilometrów bliżej celu ! Dobrej i spokojnej nocy Ci życzę !

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Eluś Pani Irenka z Katowic funduje suni 30 km.   Już podałam Twój nr konta

Pani Irenko serdecznie dziękuję. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję

1235055112_dlaWaslove.jpg.634947d3bd6ab21782038d14bc05e96e.jpg

Kochana Pani Irenka ! Zawsze gotowa do pomocy potrzebującym psiakom. Podziękuj Elu również ode mnie, bo często gosci za Twoim pośrednictwem na moich bazarkach.

Pani Irenko, bardzo serdecznie dziękuję i już biegnę zapisać !!!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Havanka napisał:

Kochana Pani Irenka ! Zawsze gotowa do pomocy potrzebującym psiakom. Podziękuj Elu również ode mnie, bo często gosci za Twoim pośrednictwem na moich bazarkach.

Pani Irenko, bardzo serdecznie dziękuję i już biegnę zapisać !!!

Oczywiście Eluniu, zaraz podziękuję.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elik napisał:

Sunia jest już u Kasi. Kasia napisała, że sunia jest strasznie chudziutka, osowiała. Była bardzo spragniona. W książeczce ma wpisane imię Sara.

Witaj Sara w nowym, lepszym życiu    818054968_serce8.gif.6071e628141924bb588860c7b98da2b3.gif

Witamy więc Sarę ! Teraz wszystko się zmieni w jej nędznym, dotychczasowym życiu i mam nadzieję, ze mimo braku wzroku i słuchu, już wkrótce zobaczę sunię w lepszej kondycji fizycznej i psychicznej !

13 minut temu, Nesiowata napisał:

A może ktoś jeszcze skusi się na romantyczną sobotnią wieczorną przejażdżkę?

Witaj Danusiu ! Miejmy nadzieję, ze ktoś jeszcze się zjawi...

2 minuty temu, elik napisał:

Oczywiście Eluniu, zaraz podziękuję.

Dziękuję Eluś !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bogusik napisał:

  Dzięki zaangażowaniu wielu osób Sarunia otrzymała szansę na godne i lepsze życie :)

Z wielką chęcią wspomogę transport Saruni o 50km.

Chociaż za oknem jeszcze ciemno a ja już spać nie mogłam, coś mnie tu ciągnęło. No i miałam nosa ! Na bazarku czekała miła niespodzianka od naszej Bogusi ! Bardzo sie ucieszyłam ! Bogusiu, dziękuję za tak wielką pomoc !

4 godziny temu, uxmal napisał:

Dobrze że Sara już bezpieczna. :)

Poproszę 15 km.

W środku nocy przyszła też Martusia z cudną niespodzianką ! Super ! Bardzo Ci kochana dziękuję !!! Z radością biegnę zapisać !!!

Chociaż Sara już bezpieczna na miejscu, ale transport trzeba będzie opłacić. Już brakuje tak niewiele...

Edytuję: Już "widać" hotelik !!! Jeszcze tylko 215 km ...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kado napisał:

Dzień dobry:) 

50 km poproszę i mizianka dla Saruni zostawiam :) 

Nareszcie dotarłam do domu i prosto na bazarek. Śpieszyłam się, bo podglądnęłam przez komórkę, ilu wspaniałych gości przyszło. Kado, znów witam Cię na moim bazarku ! Dziękuję, ze skorzystałaś z zaproszenia i przyszłaś z tak wielką pomocą finansową. Na Ciebie zawsze mogę liczyć. Dziękuję stokrotnie !!!

9 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Przywitam się i podrzucę

Joluś, fajnie, ze wciąż jesteś z nami !

8 godzin temu, Anula napisał:

Od Bogusik już przelew poszedł a ode mnie wczoraj.Podrzucam bazarek.

Aniu, dzięki za info. Jutro pieniążki na pewno będą juz na koncie. Zaznaczę w poście zakupowym.

6 godzin temu, koja napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Poproszę 30 km.

No i jest też niezawodna Kojeczka !!! Witaj kochana !  Tak się cieszę, ze też przyszłaś. Odległość do hoteliku znów zmniejszyła się o 30 km ! Dziękując, przesyłam słodkie buziaczki !

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mimo, że spokojniej, bo niedzielnie, ale jedziemy dalej!
tenor.gif?itemid=4264262

Tysia, witaj na bazarku ! Dobrze, ze kierowca jedzie wolno, bo widać, ze jest zmęczony długą jazdą.

2 godziny temu, Onaa napisał:

Cieszę się że kochana staruszka Sarunia dojechała szczęśliwie do kikou :). I nie musi już marnieć w schroniskowym boksie.

Oneczka we własnej osobie ! Witaj Renatko !!! Dawno Cię nie widziałam. Cieszę się, ze znów jesteś z nami i teraz "osobiście" mogę podziękować za opłacenie 40 km drogi. Jesteś kochana bardzo !

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Podnoszę bazareczek...:)

Bogusiu, dziękuję za odwiedziny ! Bardzo mi miło, ze wciąż zaglądasz do nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...