Jump to content
Dogomania

mini hotelik, dom tymczasowy odpłatny - dolnośląskie


rugitus

Recommended Posts

witam, od października będę miała możliwość przyjęcia odpłatnie kilku piesków.  Oferuję  pracę minimum godzinę każdego dnia z psem, kojec i budę ocieploną.

Chętnie przyjmę psy "problemowe". Od wielu lat pracuję ze zwierzętami, posiadam wykształcenie i praktykę - ukończyłam kurs Psiej Wachty, odwiedzam seminaria, miałam przyjemność być egzaminatorem na kursach trenerskich, już niebawem moją wiedzę behawioralną oszlifuję na zajęciach COAPE .. Jestem Inspektorem TOZ od kilku lat, mam za sobą pracę w lecznicy weterynaryjnej..

Pieski będą pod stałą opieką, w razie potrzeby zostanie wdrożony program rehabilitacji (mowa tutaj o stanie psychicznym nie fizycznym - zdrowie musi umożliwiać przebywanie psu na zewnątrz! )

cena za dobę 30zł 

w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 669 323 785

Link to comment
Share on other sites

Gdzie będzie konkretnie  ten hotel? w jakiej miejscowości? podaj adres

poproszę   link do strony hotelu i zdjęć kojców/bud i terenu/wybiegu dla psów itd

czym będą karmione psy? w cenie 30 zł jest karma? jaka?

jakie masz wykształcenie? (bo piszesz, ze masz odpowiednie wykształcenie; jesteś vetem? zootechnikiem? technikiem veterynaryjnym )

 

Link to comment
Share on other sites

proszę zadzwoń.. :) nr podany, mini hotel nie oznacza hotelu.. serdecznie Cię zapraszam jak tylko będzie gotowe ;) na początku października wejdzie jeden piesek ( owczaro husky do eutanazji z powodu agresji, ode mnie z TOZ'u więc możesz podjechać na zapoznanie ze mną i moją pracą..)  wykształcenie jak pisałam trenerskie, po praktyce w lecznicy zoopsychologii i niebawem bahawior jako wisienka na torcie

planuję miejsce dla kilku trudnych psów, z którymi trzeba pracować żeby mogły później pójść do adopcji więc wyżywienia nie będzie w cenie.

w zależności od zwierzaka wyżywienie pod psa, nie zakładam czym będzie żywiony ale dostosuję, pełnego barfa nie będzie bo nie ma miejsca na to.. wszelkie inne owszem

dodatkowo gryzaki i smaczki - nie kupuję na ilość, a jakość.. 

naprawdę można do mnie dzwonić.. nie gryzę niczego do ukrycia nie mam więc i będzie można odwiedzić..:) luksusów nie zapewnię w końcu mowa o kojcach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...