Jump to content
Dogomania

rozliczony do usunięcia


Kejciu

Recommended Posts

32 minuty temu, Livka napisał:

O tak - chętnie wezmę udział w kolejnym takim bazarku :)

bardzo ale to bardzo dziękuję. Jestem w kontakcie z Anią - córką p. Joli - będę napewno starała się organizować zbiórki na karmę dla zwierzaków z którymi została Ania - osoby które były by chętne wspierać tą inicjatywę - proszę o dodanie do obserwowanych wątku Fundacji Znajdki - tam będę się starała co jakiś czas wrzucać jakieś informacje jakie będą na facebook bo wiem że nie każdy ma konto tam

 

link:

https://www.dogomania.com/forum/topic/61954-przytulisko-pjoli-czyli-jest-taki-mały-domek-wypełniony-miłością-po-dach/

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

bardzo ale to bardzo dziękuję. Jestem w kontakcie z Anią - córką p. Joli - będę napewno starała się organizować zbiórki na karmę dla zwierzaków z którymi została Ania - osoby które były by chętne wspierać tą inicjatywę - proszę o dodanie do obserwowanych wątku Fundacji Znajdki - tam będę się starała co jakiś czas wrzucać jakieś informacje jakie będą na facebook bo wiem że nie każdy ma konto tam

 

link:

https://www.dogomania.com/forum/topic/61954-przytulisko-pjoli-czyli-jest-taki-mały-domek-wypełniony-miłością-po-dach/

 

Będę zaglądać,  myślę ,że nie tylko ja!  ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Co w Znajdkach? Ile maja zwierząt? Tak pomyślałam żeby ktoś  napisał do Uwagi. Przydał by się program o Znajdkach , który zachęci do pomocy i adopcji.

Myślę że trzeba by było skontaktwac się na adres mailowy z fb albo www i zapytać czy taka forma pomocy byłaby ok no i ktoś chętny kto by się podjął zgłoszenia. Niestety nie posiadam wiedzy o dokładnej ilości zwierząt pod opieką. Śledzę jedynie info z Facebook. Nie mam możliwości pojechania w najbliższym czasie osobiście aby dowiedzieć się czegoś więcej. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...