Jump to content
Dogomania

Wytrzymała zabawka


Tereska087

Recommended Posts

Witam :) Czy ktoś może polecić naprawdę wytrzymałą zabawkę dla pieska, który wszystkie niszczy? Suczka lubi łapać w locie kółka, ale niestety po krótkim czasie je rozrywa łapką. Podobnie było z frisbee - po kłapnięciu zębami pękło. Już nie wiem jakie zabawki do rzucania mam jej kupować żeby nie niszczyły się tak szybko....

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tereska087 napisał:

Witam :) Czy ktoś może polecić naprawdę wytrzymałą zabawkę dla pieska, który wszystkie niszczy? Suczka lubi łapać w locie kółka, ale niestety po krótkim czasie je rozrywa łapką. Podobnie było z frisbee - po kłapnięciu zębami pękło. Już nie wiem jakie zabawki do rzucania mam jej kupować żeby nie niszczyły się tak szybko....

W 2007 roku kupiłam dwa dyski frisbee z serii Jawz firmy Hiperflite. Do tej pory są całe i zdrowe. Używam prawie codziennie. Są niezniszczalne.

Kongi są spoko ale moje psy zaczęły sie nim bawić dopiero po tym jak zamontowalam do niego gruby sznurek. Rzucają nim śmiesznie :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dobre doswiadczenia z produktami marki sum plast - wytrzymala guma, a ich gumowa pilka jest chyba niezniszczalna, no i plywa na wodzie 

 

Po za tym znany wszystkim kong w szczegolnosci ta beczka, faktycznie odbija sie we wszystkie strony, takze fajna zabawa na asfalcie, wystarczy podrzucic psu i ma zabawe w gonienie, po za tym forma tego stozko- beczki jest taka (albo mi sie tak tylko wydaje) ze psu czesto wypada on z pyska, przez, co jest dodatkowa zabawa ( przynajmniej mojemu wypada)

Link to comment
Share on other sites

Z Konga jest mnóstwo zabawek -  ta beczka na łakocie, piłki najróżniejsze, frisbee, gryzaki - kości, zabawki do czyszczenia zębów z kamienia, maskotki, w wersji ekstrema również - dla szalonych, wielkich psów, i wersja dla dorosłych i szczeniąt.

Ja doszłam do wniosku przy swoich szaleńcach, że lepiej kupić mniej, a naprawdę dobrą rzecz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A ja odniosę się jeszcze do zabawek- pluszaków marki Kong, bo one też wydają się być wytrzymałe, no chyba, że akurat tak trafiłam, w zeszłym roku na Boże Narodzenie moi dostali po lisie Kong Scrunch Knots - po prawie roku czasu obie zabawki są sprawne w tym działają piszczałki, raz musiałam przyszywać rozpruta szyję ale biorąc po uwagę, że bawią się nim niczym szarpakiem w przeciąganie, a są to dwa dorosłe owczarki niemieckie, to większość zabawek i tak by nie przetrwała, a już tym bardziej piszczałki 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zabawki dla psa są oczywiście bardzo ważne…. Ja chciałbym jednak zwrócić uwagę na kwestię wyboru odpowiedniej smyczy dla naszego pupila. Ciekawą ofertę tego typu akcesoriów oferuje https://hubuform.pl/smycze-dla-psa . Można wybierać spośród całego szereg wzorzystych, kolorowych smyczy przepinanych dla psa różnych producentów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...