Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Tootired

Mój pies się boi

Recommended Posts

Hej!

Mam 2 letnią suczke rasy manchester terrier. Ogl boi się w dziwny sposób. Tzn... Dzisiaj byłam na spacerze i zaczęła skamleć jak podszedł do niej  na prawdę bardziej miły pies... Nie boi się każdego psa  tylko niektórych. Tak samopoczucie boi sie jak coś szelesci albo butelki 

5 minut temu, Tootired napisał:

Hej!

Mam 2 letnią suczke rasy manchester terrier. Ogl boi się w dziwny sposób. Tzn... Dzisiaj byłam na spacerze i zaczęła skamleć jak podszedł do niejasności na prawdę bardziej miły pies... Nie boi się każdego tylko niektórych. Tak samopoczucie boi sie jak coś szelesci albo butelki 

Dlaczego takim dziwnym językiem piszesz?Korzystasz ze słownika w telefonie,nie mieszkasz w Polsce? - Twój post jest zupełnie niezrozumiały

Od urodzenia mieszkam w Holandii ;) tylko moja babcia mówi po Polsku. Tak, na mediach w Holandii zadałam te pytania. 

Jak tak źle ci sie je czyta to usunę nie ma problem 

Dzięki za pomoc której nie otrzymałam 

Przed chwilą, Tootired napisał:

Od urodzenia mieszkam w Holandii ;) tylko moja babcia mówi po Polsku. Tak, na mediach w Holandii zadałam te pytania. 

Jak tak źle ci sie je czyta to usunę nie ma problem 

Dzięki za pomoc której nie otrzymałam 

Nie przesadzasz? Zadałam Ci normalne pytanie biorąc pod uwagę fakt,że byc może nie mieszkasz w Polsce.Jakiej pomocy oczekujesz?Chyba powinnaś poszukać trenera,skoro sunia jest taka bojaźliwa.

2 minuty temu, bou napisał:

Nie przesadzasz? Zadałam Ci normalne pytanie biorąc pod uwagę fakt,że byc może nie mieszkasz w Polsce.Jakiej pomocy oczekujesz?Chyba powinnaś poszukać trenera,skoro sunia jest taka bojaźliwa.

Bardziej zastanwiam się czy ty nie przesadzasz. Ok, mój wpis nie miał zbyt dużo interpunkcji ale dało się przeżyć bez komentarza że nie można go zrozumieć. Napisałam dokładnie to samo do jednej pani i zrozumiała :$ nie widzę sensu kontynowac tej "rozmowy" skoro i tak podobno nie można mnie zrozumieć 

11 minut temu, Tootired napisał:

Bardziej zastanwiam się czy ty nie przesadzasz. Ok, mój wpis nie miał zbyt dużo interpunkcji ale dało się przeżyć bez komentarza że nie można go zrozumieć. Napisałam dokładnie to samo do jednej pani i zrozumiała :$ nie widzę sensu kontynowac tej "rozmowy" skoro i tak podobno nie można mnie zrozumieć 

Je tekst was onbegrijpelijk, dat is alles ... het gaat niet om interferentie, het gaat om syntaxis.

EOT.

17 minut temu, bou napisał:
Je tekst was onbegrijpelijk, dat is alles ... het gaat niet om interferentie, het gaat om syntaxis.

EOT.

Wydaje mi się że trch przesadziłaś. Absolutnie nie mam nic do ciebie, ale laska martwi się o swojego psa. IMAO lepiej napisać rade niż czepiać się o konstrukcje zdań 

43 minuty temu, Tootired napisał:

Hej!

Mam 2 letnią suczke rasy manchester terrier. Ogl boi się w dziwny sposób. Tzn... Dzisiaj byłam na spacerze i zaczęła skamleć jak podszedł do niej  na prawdę bardziej miły pies... Nie boi się każdego psa  tylko niektórych. Tak samopoczucie boi sie jak coś szelesci albo butelki 

Mój pies też był w podobnej sytuacji. Jeśli chodzi o szelsty itp staraj się go przyzwyczaić to takich dźwięków. Pokaż mu że to nic strasznego ;) 

Jeśli chodzi o sytuację z psami, polecam wybrać się do trenera. Zobaczy i oceni sytuację. U mmie było całkiem spoko. Chodziłam do trenera przez ok. 3 miesiąca i pies jak nowy. Teraz już nie boi się innych psów bez powodu.

Tak Btw trochę ogarniam tą rase bo moja sąsiadka ma i ponoć czasami są przewrażliwione

Życzę powodzonka<3