Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKONCZONY DOŁOŻONE! od 5zł ROZKOSZNY BAZAREK cz4 z kosmetykami do 17.08.2019 do godz. 20.00


TZmestudio

Recommended Posts

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Co ?

Ciężko określić, ale chyba jasna cholera;)

1 godzinę temu, TZmestudio napisał:

Zaczyna byc ciekawie... :)

Przez ponad godzinę domowe gamonie tak dokazywały, że czekałem tylko na Policję która tropi nielegalne walki psów;)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Radek napisał:

Ciężko określić, ale chyba jasna cholera;)

Przez ponad godzinę domowe gamonie tak dokazywały, że czekałem tylko na Policję która tropi nielegalne walki psów;)

Trzeba bylo podrzucic okruszek pomiedzyy. Moje ulubione sa walki klo ma zlizac ostatni okruszek, albbo ostatni wylizac podloge. Zadne nie chce odpuscic. I kazde glupsze od drugiego. 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, TZmestudio napisał:

Moje ulubione sa walki klo ma zlizac ostatni okruszek, albbo ostatni wylizac podloge. 

O to to:) A jeszcze jak resztki przysmaków zostaną... Dzisiaj też było trochę za dużo dokazywania w wykonaniu pewnego rudego szczeniaka. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aska7 napisał:

Ty Radek się ciesz, że masz dwa fajne rozrabiające psiaki. To naprawdę nie jest powód do "nerwów" : )

Psiaki fajne, to prawda, tylko czasem potrafią rozrabiać ciut za bardzo. Ale i tak je kocham i cieszę się, że są u nas:) A nerwy? Głównie o zdrowie małej mordki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...