Jump to content
Dogomania

Zakończony.Fajne ciuszki,bazarek do 10.08.2019


DORA1020

Recommended Posts

14 godzin temu, DORA1020 napisał:

Numer konta do wszystkich Cioteczek wysłany:)

Dziękuję:)

Ja też dostałem nr konta... A jeszcze chciałem cegiełkę. Czy juz bazarek został zamknięty albo juź nie ma cegiełek? 

 

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękuję b-d:)

pózniej tutaj zajrzę i wszystko uzupełnię,na razie prosze o udostępnianie tej zbiórki

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 godzin temu, sue napisał:

W ramach inicjatyw prozwierzęcych moje pierwsze kroki na zrzutce: link Proszę o udostępnianie lub/i wspieranie w miarę możliwości...

Na razie prawko, później pomyślimy o samochodzie... Nie wiem, czy to wypali, ale dlaczego nie spróbować;/ Bez samochodu jesteśmy uziemieni, Dora mogłaby sporo o tym powiedzieć. 

Bardzo proszę o udostępnianie tej zbiórki.

Bez samochodu nie mamy możliwości pomocy  zwierzakom,nawet przewiezienie łapaka z jednego miejsca na drugir jest problemem,łapak jest duży i ciężki 

muszę złapać w łapak kotkę,niestety nie mamy transportu do lecznicy,szukam od tygonia,kotka nadal siedzi pod krzakami,za chwilę rujka i po krzyku:(

prosiłam kilka osób o pomoc,ale ludzie mają ważniejsze sprawy niz pomoc zwierzętom

dlatego chciałabym,zeby sue zrobiła prawo jazdy,i zeby nie było takich problemów

ja mam prawo jazdy,ale nie mam samochodu,a nawet gdybym miała to problemy zdrowotne nie pozwalają na prowadzenie auta.

Bardzo Was Kochani proszę udostępniajcie zbiórkę.

Z góry bardzo dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

bardzo dziękuję b-d:)

pózniej tutaj zajrzę i wszystko uzupełnię,na razie prosze o udostępnianie tej zbiórki

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 godzin temu, sue napisał:

W ramach inicjatyw prozwierzęcych moje pierwsze kroki na zrzutce: link Proszę o udostępnianie lub/i wspieranie w miarę możliwości...

Na razie prawko, później pomyślimy o samochodzie... Nie wiem, czy to wypali, ale dlaczego nie spróbować;/ Bez samochodu jesteśmy uziemieni, Dora mogłaby sporo o tym powiedzieć. 

Bardzo proszę o udostępnianie tej zbiórki.

Bez samochodu nie mamy możliwości pomocy  zwierzakom,nawet przewiezienie łapaka z jednego miejsca na drugir jest problemem,łapak jest duży i ciężki 

muszę złapać w łapak kotkę,niestety nie mamy transportu do lecznicy,szukam od tygonia,kotka nadal siedzi pod krzakami,za chwilę rujka i po krzyku:(

prosiłam kilka osób o pomoc,ale ludzie mają ważniejsze sprawy niz pomoc zwierzętom

dlatego chciałabym,zeby sue zrobiła prawo jazdy,i zeby nie było takich problemów

ja mam prawo jazdy,ale nie mam samochodu,a nawet gdybym miała to problemy zdrowotne nie pozwalają na prowadzenie auta.

Bardzo Was Kochani proszę udostępniajcie zbiórkę.

Z góry bardzo dziękuje:)

DORA1020, przepraszam, że moze trochę odbiegam  - czy to nie Ty robisz zbiórkę na  Bosmanka? Ta zbiórka chyba trwa jeszcze. Tutaj jest:

https://pomagam.pl/yrkv7ykb

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dora zamieści cegiełki a ja lecę przypilnować nocnej produkcji.

Znalezione obrazy dla zapytania gwiazdy ksiÄżyc do pobrania

Bakusiowa, te cegiełki, które kupujemy to jest cegła pełna pewnie?, ale jakiej klasy: 100 czy 80?

Bo chciałbym jeszcze może trochę innej cegły, tylko muszę się zastanowić jakiej...?  ;-)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, b-d napisał:

Bakusiowa, te cegiełki, które kupujemy to jest cegła pełna pewnie?, ale jakiej klasy: 100 czy 80?

Bo chciałbym jeszcze może trochę innej cegły, tylko muszę się zastanowić jakiej...?  ;-)

To jest cegła klasy najlepszej . Jednak nie ma sprawy mogę i inną wyprodukować. Klient nasz pan.

Odnośnie zbiórki na Bosmanka to teraz sprawdziłam bo już wszyscy o niej zapomnieli.  Rzeczywiście trwa. Link do zbiórki był bardzo długo u mnie w sygnaturce oraz prośba o pomoc. Jednak  jak widać. Pięć osób wpłaciło. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-d napisał:

DORA1020, przepraszam, że moze trochę odbiegam  - czy to nie Ty robisz zbiórkę na Bosmanka? Ta zbiórka chyba trwa jeszcze?

 

Tak,ja robie tę zbiórkę.

Bosmanek jest w PDT, płaci za niego Baltimoore  200zł miesięcznie.

Potrzebne są pienądze,bo kocurek często choruje.Ale zbiórka troche utknęła w miejscu.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, bakusiowa napisał:

To jest cegła klasy najlepszej . Jednak nie ma sprawy mogę i inną wyprodukować. Klient nasz pan.

Odnośnie zbiórki na Bosmanka to teraz sprawdziłam bo już wszyscy o niej zapomnieli.  Rzeczywiście trwa. Link do zbiórki był bardzo długo u mnie w sygnaturce oraz prośba o pomoc. Jednak  jak widać. Pięć osób wpłaciło. 

 

No właśnie, strasznie słabo :-(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

b-d  kupuj całą cegielnię:)  może wtedy i na prawko dla sue wystarczy:)

DORA, kapitału niestety brak :-(

Do zrzutki trochę się dorzucę. :-)

 

Bakusiowa, to poprosiłbym ze 2 ze szkliwem. Tylko czy są? A cena jaka? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, bakusiowa napisał:

Jak nie ma to będą. Cena co łaska.

Haha :-) 

Świetna odpowiedź . Myślałem wprawdzie, że przeczytam: "...będzie Pan zadowolony"...

 

Proszę powiedzcie, do której otwarte?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...