Jump to content
Dogomania

Gacuś malutki, schorowany psi staruszek odszedł za TM. ŻEGNAJ cudowny. kochany pieseczku. Zawsze będziesz w miom sercu


Recommended Posts

19 godzin temu, ania75 napisał:

Poszło wsparcie - trzymajcie Gabrysiu i Gacusiu

Nie ma już Gacusia, musiałam podjąć tą straszną decyzję. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Gdy go dzisiaj zobaczyłam nie mogłam pozwolić, by dłużej się męczył. Jego stan się podorszył. Nie kontaktował, oczka zaropiale, brzuszek zapadniety. Wczoraj ważył o 1,5 kg mniej niż w sobotę, a dzisiaj sama skóra i kości. To już była agonia. Nie jestem w stanie nic więcej teraz napisać, przepraszam. Jak dojdę do siebie uzupełnię rozliczenie. Kochałam Gacusia najbardziej na świecie. Żegnaj malutkie, kochane Słoneczko!!! 

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam pierwsze zdanie i stanęło mi na chwilę serce, czas się zatrzymał...

Gabrysiu, postąpiłaś tak, jak najlepszy opiekun powinien postąpić. Towarzyszyłaś mu w tej ostatniej drodze i pozwoliłaś godnie odejść... Zobaczysz, on Ci podziękuje... jak się spotkacie...


Znalezione obrazy dla zapytania: pozegnanie psa"
Zapłacz
Kiedy odejdzie,
Jeśli cię serce zaboli,
Że to o wiele za wcześnie
Choć może i z Bożej woli.

Zapłacz
Bo dla płaczących
Niebo bywa łaskawsze
Lecz niech uwierzą wierzący,
Że on nie odszedł na zawsze.

Zapłacz
Kiedy odejdzie,
Uroń łzę jedną i drugą,
I – przestań
Nim słońce wzejdzie,
Bo on nie odszedł na długo.

Potem
Rozglądnij się wkoło
Ale nie w górę
Patrz nisko
I – może wystarczy zawołać,
On może być już tu blisko…

A jeśli ktoś mi zarzuci,
Że świat widzę w krzywym lusterku,
To ja powtórzę:
On wróci
Choć może i w innym futerku…
Franciszek Klimek

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Gabrysiu, tak mi przykro :(.

Żegnaj dzielny Gacusiu, nie pisałam ale podpatrywałam Twoje losy, miałam nadzieję że los dał Ci jeszcze szansę bo byłeś bardzo dzielny - Ty i Twoja Opiekunka - ale stało się inaczej... odszedłeś - godnie , kochany do końca.

 

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu nie można było inaczej wszyscy to wiemy, że zrobiłaś co w twojej mocy a nawet więcej. Ktoś przez wiele lat nie dbał o naszego Gacusia tak jak zasługuje na to każdy psiak... Pewnie poraz pierwszy w życiu miał ciepło, pełny brzuszek i ktoś go kochał. Za to Ci wszyscy dziękujemy. Przytulam Gabrysiu z całej siły 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochałam Gacunia najbardziej na świecie.

Wczoraj a dzisiaj, to niebo, a ziemia.

Zapytałam, czy zanim podejmę decyzję mogę przemyć mu oczka, przemyłam solą fizjologiczną, przytulałam, całowalam, dziękowałam.Gacuniowi za te kilka wspólnych miesięcy.

Potem gdy już było po wszystkim też jeszcze go całowałam i przytulałam.

Moje kochane Maleństwo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

DZIĘKUJĘ WAM ZA WSPANIAŁE SŁOWA, MAM KILKA ZDJĘĆ GACUNIA, ALE NIE BĘDĘ ICH WSTAWIAĆ.'

CHCĘ GO ZAPAMIĘTAĆ, JAK BYŁ RADOSNY, SZCZĘŚLIWY, JAK CIESZYŁ SIĘ GDY WRACAŁAM Z PRACY I GDY MÓWIŁAM, ŻE IDZIEMY NA SPACEREK.

DZIĘKUJĘ EWU, ZA TO ŻE POKAZAŁA GACUNIA ŚWIATU, WSZYSTKIM, KTORZY GO WSPIERALI FINANSOWO I NIE TYLKO.

DZIĘKUJĘ LOSOWI, ŻE MOJE I GACUNIA DROGI SIĘ SPOTKAŁY I DZIĘKI TEMU MOGŁAM DAĆ MU DT I MIŁOŚĆ.

 

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Umarł mając obok kogoś, kto go pokochał. Może po raz pierwszy w życiu. Na pewno to czuł. Dałaś mu Gabi cudowny dom. Jakkolwiek go nazwiemy BDT, czy inaczej. Dla niego byłaś Rodziną, która na końcu podjęła najlepszą dla Gacusia decyzję. Przytulam Cię i bardzo mi przykro:(

 

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jest najciężej tym, którzy zostają....Trzeba wspominać te chwile,które były radosne i pełne szczęścia i wtedy jest choć trochę lżej na sercu.

Gacuś nie umierał samotny w zimnym boksie,miał Ciebie Gabrysiu i to było najlepsze co mogło go spotkać na ostatniej drodze życia.

Gacuniu [*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...