Jump to content
Dogomania

Gacuś malutki, schorowany psi staruszek odszedł za TM. ŻEGNAJ cudowny. kochany pieseczku. Zawsze będziesz w miom sercu


Recommended Posts

Tak się zastanawiam i doszłam do wniosku, że Gacunio chyba nie był nigdy rozpieszczanym psiakiem, takim, którego się przytula, głaszcze.

Nadal jest niedotykalski, cieszy się, ale przed ręką ucieka.

Dziś rano byliśmy tylko na szybkim siku, bo deszcz leje.

Kajunia już wie, że gdy zmoknie musi zostać wytarta i sama się nadstawia, Gacunio oczywiście bał się ręcznika.

Jakoś udało mi się go wytrzeć, niestety pomijając łapki.

Czy to nie dziwne, że około 10letni pies boi się głaskania, przytulania wycierania?

Tak bardzo chciałabym go przytulić, wycałować.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, omi napisał:

Gabi moja Mikusia potrzebowała roku... po tym czasie SAMA podeszła i się wtuliła. 

Żebyś widziała co ona teraz wyprawia :) na powitanie. A zgadnij komu zajmuje pół łóżka? 

Gaculek też potrzebuję czasu. 

Bożenko,  pokaż proszę swoją Mikunię.

Jaka jest jej historia?

Moja Kajunia,  gdy ją adoptowałam prawie 5 lat temu była mega strachulcem.

Teraz to pełna energii i radości przytulanka

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tak rzadko piszę, co u Gacunia.

Jak wracam z pracy idziemy na długi spacer, potem jem obiado-kolację, karmię zwierzaki, gotuję coś na następny dzień, trochę odpocznę, znów spacer i trzeba iść spać, żeby rano wstać, jak mówi Kiepski.

U Gacunia wszystko ok. Sam nie przychodzi na głaski, ale jak Kajunia się przytula, to Gacuś szczeka.

Najbardziej kocha spacerki i jedzonko.

Tabletki na serduszko przemycam w pasztecie, Gacunio nie potrafi wziąć z ręki delikatnie, tylko rzuca się, jakby sto lat nic nie jadł.

Teraz, gdy kupki są ok. nie załatwia się w domu, bez problemu wytrzymuje całą noc i 11 godzin w dzień, gdy jestem w pracy.

Wczoraj "przyczepił" się do nas buldog angielski, warczał.

Kajunia spanikowała, chciała zwiać, a Gacuś ujadał, jak szalony.

W efekcie oboje okręcili smycze wokół moich nóg i o mało nie runęłam, jak kłoda.

Bałam się, że ten buldog chapnie Gacunia, ale na szczęście na warczeniu się skończyło

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, b-b napisał:

Obrońca pań z Gacusia :))

Faktem jest ,że mogła to się rożnie skończyć.

To prawda, tamten psiak nigdy nie jest na smyczy, nie ma nawet obroży, właściciel widział całą sytuację i nawet psa nie zawołał.

Dzisiaj byliśmy na długim spacerku w parku, Kajunia bawił się z psiakiem znajomych, a Gacunio był trochę zazdrosmy

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gacunio jest kochany, taki mały cwaniaczek.

Ostatnio o Melcię też jest zazdrosny i jak Melcia podchodzi i trąca mnie łapką, aby wziąć ją na kolana Gacunio szczeka.

Wczoraj na wątku Maleństw przeczytałam o piesku Czesiu, który wraca z adopcji, bo ma padaczkę.

Ludzie dali Basi czas do jutra. Dzisiaj Basia wysłała mi zdjęcia i filmik, serce mi pęka, nie mogę przestać myśleć o Czesiu, nie mam pomysłu, jak mu pomóc, bezsilność mnie dobija. Przecież powrót do schroniska go zabije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą był u mnie fachowiec naprawić piecyk gazowy.

Kajunia wolała trzymać się z daleka i ulokowała się na kanapie, za to Gacunio cały czas stał na progu łazienki i obserwował intruza.

Pies obronny pełnym pyszczkiem!!!

Wczoraj zaniosłam kał do badania, zobaczymy, czy lamblia poszła precz.

IMG_20190926_112542.jpg

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj znów Gacuś robi brzydkie kupy.

A przed chwilą dzwonili do mnie z lecznicy.

Badania wykazały lamblię, grzyby i drożdżaki ( o ile dobrze zapamiętałam).

Szlag mnie jasny trafi, skąd to się wzięło skoro poprzednio tylko lamblię wykryto???

Cała trójka musi dostawać leki.

Trzy rodzaje, o ile dobrze zrozumiałam nie na raz tylko jedne po drugich.

Leki trzeba zamówić, więc będą na początku przyszłego tygodnia.

MASAKRA,  jaki Gacunio jest biedny.

Może on przez te pasożyty jest taki niedotykalski?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...