Jump to content
Dogomania

Gacuś malutki, schorowany psi staruszek odszedł za TM. ŻEGNAJ cudowny. kochany pieseczku. Zawsze będziesz w miom sercu


Recommended Posts

W skrócie, bo piszę z tel. Gacunio to kochany, cudny szkrab. Do mnie już się cieszy, daje głaskać. Nawet kilka razy usiadł przede mną i dawał mi łapkę. Kupki  nadal rzadkie. Tabletki połyka bez problemu. Muszę mu zamówić specjalistyczną karmę - mokrą, bo suchej, ani psich smaczków nie zna

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dokończyłam dzisiaj rozsyłać zaproszenia z prośbą o pomoc dla Gasiusia.

Mam nadzieję, ze ktoś przyjdzie mu z pomocą.

Gabi podeślij mi konto. Mam 30zł ze sprzedaży na olx więc będzie grosik dla małego.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie b-b. Poproszę nr konta, jutro wypłata to zrobię przelew.

Moja Nela ma niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie trzustki i chore serduszko. Miesięczny koszt jej leczenia to około 600 zł. Ale okresowo trzeba robić badania i odwiedzać kardiologa. Wtedy miesięczny koszt to już kwota około 1000 zł. Jeśli nie wolno będzie wetom przepisywać "ludzkich" leków, to koszty leczenia będą jeszcze wyższe. Tym większy szacunek dla Gabi, że pomaga tej kruszynce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Dokończyłam dzisiaj rozsyłać zaproszenia z prośbą o pomoc dla Gasiusia.

Mam nadzieję, ze ktoś przyjdzie mu z pomocą.

Gabi podeślij mi konto. Mam 30zł ze sprzedaży na olx więc będzie grosik dla małego.

Bogduniu, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję, za ogromną pomoc i zaangażowanie!!!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Olena84 napisał:

Jestem na zaproszenie, ale biedulek kochany :(

 

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Kibicowałam jeszcze na Maleństwach, więc nie mogło mnie tutaj zabraknąć.
Gacuś robi coraz większe postępy, dobrze to czytać.

Witajcie!!!

Bardzo serdecznie dziękuję za przybycie do Gaculka!!!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Poproszę numer konta.

 

4 godziny temu, mdk8 napisał:

Jestem i troszkę pomogę . 

 

2 godziny temu, Yoana napisał:

Jestem u Gacusia, nr konta taki jak dla Tigry?  Jakiś grosz podrzucę po pierwszym.

 

1 godzinę temu, mama_Alfika napisał:

Jestem na zaproszenie b-b. Poproszę nr konta, jutro wypłata to zrobię przelew.

Moja Nela ma niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie trzustki i chore serduszko. Miesięczny koszt jej leczenia to około 600 zł. Ale okresowo trzeba robić badania i odwiedzać kardiologa. Wtedy miesięczny koszt to już kwota około 1000 zł. Jeśli nie wolno będzie wetom przepisywać "ludzkich" leków, to koszty leczenia będą jeszcze wyższe. Tym większy szacunek dla Gabi, że pomaga tej kruszynce.

Witam Was serdecznie i z całego serca dziękuję za wsparcie dla Gacunia.

Przeraża mnie wizja tak ogromnych kosztów leczenia, ale absolutnie nie żałuję, że dałam Gacusiowi BDT, wręcz przeciwnie

 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że kupiłaś mu karmę ale czy musiał to być Royal Canin? To najdroższa ale niestety najgorsza karma na rynku. Są inne dużo lepsze,może też nie najtańsze ale tańsze i zdrowsze. Royal jest przereklamowany i czasami aż śmieszny z tymi karmami dla każdej rasy. Są niektóre rasy o specjalnych potrzebach ale większość to też psy.

Jak obiecałam po pierwszym postaram się wpłacić parę groszzy dla maluszka. Dziękuję za konto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Dobrze, że kupiłaś mu karmę ale czy musiał to być Royal Canin? To najdroższa ale niestety najgorsza karma na rynku. Są inne dużo lepsze,może też nie najtańsze ale tańsze i zdrowsze. Royal jest przereklamowany i czasami aż śmieszny z tymi karmami dla każdej rasy. Są niektóre rasy o specjalnych potrzebach ale większość to też psy.

Jak obiecałam po pierwszym postaram się wpłacić parę groszzy dla maluszka. Dziękuję za konto.

kochana, akurat ja jestem zdecydowanie za RC gastro Intestinal dla wszystkich psiaków z zapaleniem jelit i chorobami przewodu pokarmowego, przewlekłymi biegunkami itd. To karma weterynaryjna, nie do stałego podawania, a jestem pewna, że szybko podreperuje Gacusia i ta inwestycja się opłaci ;)
Musze też jakoś wspomóc Gacusia....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Dobrze, że kupiłaś mu karmę ale czy musiał to być Royal Canin? To najdroższa ale niestety najgorsza karma na rynku. Są inne dużo lepsze,może też nie najtańsze ale tańsze i zdrowsze. Royal jest przereklamowany i czasami aż śmieszny z tymi karmami dla każdej rasy. Są niektóre rasy o specjalnych potrzebach ale większość to też psy.

Jak obiecałam po pierwszym postaram się wpłacić parę groszzy dla maluszka. Dziękuję za konto.

 

41 minut temu, kiyoshi napisał:

kochana, akurat ja jestem zdecydowanie za RC gastro Intestinal dla wszystkich psiaków z zapaleniem jelit i chorobami przewodu pokarmowego, przewlekłymi biegunkami itd. To karma weterynaryjna, nie do stałego podawania, a jestem pewna, że szybko podreperuje Gacusia i ta inwestycja się opłaci ;)
Musze też jakoś wspomóc Gacusia....

Słyszałam pozytywne opinie na temat Royala

Zobaczymy, czy przyniesie poprawę. Karma ma dotrzeć jutro

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Niestety finansowo nie pomogę. Przy trzech psiakach w hotelach z niewielkimi deklaracjami

nie mam jak. Dołączę psiaka do następnego bazarku.

 

Witaj Jo, bardzo dziękuję za uwzględnienie Gacunia w bazarku!!!

1 godzinę temu, terra napisał:

Zapisuję się u Gacusia,

coś wysupłam dla maluszka.

Witaj terra, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Zgodzę się z dwbem i z kiyoshi. Royal stosowany stale to słaby pomysł, ale akurat na podreperowanie zdrowia ten weterynaryjny jest dobry. Wierzę, że potem stan poprawi się na tyle, żeby można było przestawić na inną karmę. Aczkolwiek np. Hills weterynaryjny też ma świetne opinie, a  z tego co kiedyś patrzyłam to i ma lepszy skład niż Royal i cena bardziej przystępna. Może warto z nim spróbować zamiast RC? Bardziej przekonuje mnie Hills niż RC. Moi weci, którzy do tej pory wciskali RC każdemu, sami teraz proponują inne karmy na zdrowotne problemy.

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Malucha. Cieszę się, ze wielki strach mija i zaczyna ufać. Oby przełożyło się to na stan zdrowia! 

Przykro mi, ze nie moge pomoc, ale mój tymczasek - dotychczasowy niejadek zamienił się w zarloczka i jak tak dalej pójdzie, to chyba puści mnie z torbami...

Zaglądam więc tylko i wspieram myślami i dobrymi życzeniami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...