Jump to content
Dogomania

Gacuś malutki, schorowany psi staruszek odszedł za TM. ŻEGNAJ cudowny. kochany pieseczku. Zawsze będziesz w miom sercu


Recommended Posts

20 godzin temu, b-b napisał:

Dziękuję wszystkim ciociom , które zjawiły się tu przez moje zaproszenia :)     Podobny obraz

 

Dziękujemy też Ciociom, które same tu zawitały:)

Podobny obraz

Przyłączam się do podziękowań, a Tobie Bogduniu z całego serca dziękuję za rozesłanie zaproszeń.

Gacunio zaczyna się rozkręcać. Dzisiaj jak wychodziłam do pracy wystartował do drzwi, gdy powiedziałam "zostajesz" obszczekał mnie, a jak byłam już na dole słyszałam, jak wyje i szczeka.

Jest zazdrosny o Kajunię. Bardzo go interesował fakt, że Kajunia leży na kanapie, bał się wejść, kładł tylko pyszczek, aż  w końcu:

loz.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bilans po niemal 13u godzinach mojej nieobecności: 1 raz siku, kupki brak.

Rano jedna była na dworze, jedna w łazience, nadal konsystencja wodnista, ale kolor brązowy, pewnie po Intestinalu.

Byliśmy niedawno po kontynuację antybiotyku na kolejne 5 dni.

Chciałam zamienić szelki na inne, nie ma takiej możliwości, mimo, iż te zakupione są z ceną, kodem i nawet nie przymierzone.

Paranoja totalna.

12.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2019 o 13:09, maarit napisał:

zapisujemy maluszka...

Witaj maarit u Gacunia!!!

Dnia 30.07.2019 o 14:03, Tyś(ka) napisał:

Zgodzę się z dwbem i z kiyoshi. Royal stosowany stale to słaby pomysł, ale akurat na podreperowanie zdrowia ten weterynaryjny jest dobry. Wierzę, że potem stan poprawi się na tyle, żeby można było przestawić na inną karmę. Aczkolwiek np. Hills weterynaryjny też ma świetne opinie, a  z tego co kiedyś patrzyłam to i ma lepszy skład niż Royal i cena bardziej przystępna. Może warto z nim spróbować zamiast RC? Bardziej przekonuje mnie Hills niż RC. Moi weci, którzy do tej pory wciskali RC każdemu, sami teraz proponują inne karmy na zdrowotne problemy.

Tysiu, bardzo dziękuję za opinię!!!

Dnia 30.07.2019 o 14:16, Figunia napisał:

Odwiedzam Malucha. Cieszę się, ze wielki strach mija i zaczyna ufać. Oby przełożyło się to na stan zdrowia! 

Przykro mi, ze nie moge pomoc, ale mój tymczasek - dotychczasowy niejadek zamienił się w zarloczka i jak tak dalej pójdzie, to chyba puści mnie z torbami...

Zaglądam więc tylko i wspieram myślami i dobrymi życzeniami.

Witaj Aniu, wsparcie myślami i dobre życzenia, również na wagę złota, dziękuję serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, yucca napisał:

Dziękuję za zaproszenie do Gacusia :) W wolnej chwili poczytam ale już cieszy mnie fotka maluszka na tapczanie :) Poproszę o numer konta to po wypłacie podeślę parę złotych.

Witaj yucca, pięknie dziękuję za przybycie i oferowane wsparcie!!!

Link to comment
Share on other sites

Od dwóch godzin Gacuś źle się czuje, chodzi po mieszkaniu,  piszczy i się trzęsie. Zwymiotował.

Mam nadzieję, że uda mi się wziąć wolne i iść rano do weta.

Bardzo się o niego martwię

Wczoraj było wszystko ok. Kupka bardzo ładna

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem u malutkiego Gacusia, straszne biedactwo z niego, oby tylko nie przyplątało się więcej chorobowych przypadłości bo jak na takiego maluszka to i tak za dużo ich jest. Gabi, podziwiam Cię za to robisz dla niego.Poproszę Skarpetę Talcott o wsparcie malucha, na dzień dzisiejszy tylko tak mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2019 o 23:44, yucca napisał:

Dziękuję za zaproszenie do Gacusia :) W wolnej chwili poczytam ale już cieszy mnie fotka maluszka na tapczanie :) Poproszę o numer konta to po wypłacie podeślę parę złotych.

 

Dnia 1.08.2019 o 11:13, teresaa118 napisał:

Staruszki to moje przeznaczenie. Poprosze o konto, wspomoge groszem

Z całego serca dziękuję w imieniu Gacusia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2019 o 12:54, Jolanta08 napisał:

Jestem u malutkiego Gacusia, straszne biedactwo z niego, oby tylko nie przyplątało się więcej chorobowych przypadłości bo jak na takiego maluszka to i tak za dużo ich jest. Gabi, podziwiam Cię za to robisz dla niego.Poproszę Skarpetę Talcott o wsparcie malucha, na dzień dzisiejszy tylko tak mogę pomóc.

Witaj Jolu, bardzo dziękuję!!!

Ech, siedzę i chce mi się płakać.

Wczoraj było wszystko ok. a dzisiaj Gacunio taki biedny i do tego ten atak padaczki.

U weta  podczas ataku zesikał się bardzo obficie i zrobił kilka razy rzadką kupę.

Dostał kroplówkę i antybiotyk, ten sam, co w tabletkach, bo rano nie mialam jak mu podać.

Miał robione USG: stan zapalny jelit się utrzymuje, wątroba z tego powodu obtłuszczona, nie widać śledziony.

Mój kochany maluszek, teraz śpi.

119.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gabi trzymam kciuki za Ciebie i Gacusia.

Dobrze Cię rozumiem, Twój strach o malucha bo ja finiszuję z leczeniem parwo u mojego nowego tymczasa. Człowiek by tym zwierzakom nieba przychylił a tymczasem musi czekać żeby leczenie zadziałało...

Będzie dobrze, tak jak u mojego Figo :-).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, AlfaLS napisał:

Gabi trzymam kciuki za Ciebie i Gacusia.

Dobrze Cię rozumiem, Twój strach o malucha bo ja finiszuję z leczeniem parwo u mojego nowego tymczasa. Człowiek by tym zwierzakom nieba przychylił a tymczasem musi czekać żeby leczenie zadziałało...

Będzie dobrze, tak jak u mojego Figo :-).

Witaj Alfa!!!

Gacunio już od pierwszych chwil skradł moje serce, nie da się go nie kochać.

Dzisiaj już Gacunio lepiej się czuje.

Byliśmy nawet w odwiedzinach u Saruni.

Rafał, Pańcio Sarci po nas przyjechał.

Kajunia oczywiście pierwsza się władowała do auta, a Gacunio za nią.

Czy ktoś potrafi wstawić tu skan, bo jakoś mi się nie udaje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...