Jump to content
Dogomania

pozostawienie psów samych w domu na 2 dni


Jojo-Joanna

Recommended Posts

Hej, mam mały dylemat i chciałabym poznać opinię innych psiolubów :-)

Otóż mam u siebie w domku dwie sunie ze schroniska, jedną już od 4 lat a drugą od pół roku. Sunie się dogadują i nie mam z nimi w sumie problemów. W ostatni weekend postanowiłam wyjechać na weekend do Krakowa co spotkało się z oburzeniem znajomej ponieważ psiaki zostawiłam na te 2 dni same w domku (1 noc)

Czy psiaczkom naprawdę dzieje się taka krzywda ? Tutaj muszę dodać że psinki mają do dyspozycji cały dom i ogród do którego mają nieograniczony dostęp. W domku porozstawiane miski z wodą i jedzonkiem, na dworze również rozstawiona woda. Pieski po powrocie oczywiście się cieszą ale nie widzę żadnych zmian w zachowaniu.

Sunia którą mam od pół roku jest pieskiem który miał zostać uśpiony jako piesek nieadopcyjny, poświęciłam sporo czasu żeby jej pomóc i wyszła na prostą aczkolwiek ma nadal spory lęk przed ludźmi a sunia którą mam dłużej jest delikatnym małym psiaczkiem, typowym kanapowcem.

Czy naprawdę psinkom byłoby lepiej ze mną w centrum Krakowa na rynku, który w lato jest patelnią i przez który przewijają się tłumy ludzi ? Według mnie znacznie rozsądniejszą decyzją było pozostawienie ich w domku  ... bardzo chętnie poznałabym Wasze zdanie w tym temacie i będę wdzięczna za Wasze opinie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...