Jump to content
Dogomania

Huba z Radys ma DS. Zamieszkała w Bielsku-Białej razem z radysianką Wegunią :)


Recommended Posts

  • 1 month later...

Uzupełniam wpłaty i serdecznie za nie dziękuję :)

  • 40zł -Jagoda Kotecka /13.01.2020 /stała XII,I
  • 150zł -Aldona Mijalska /23.01.2020/stała I + bonus
  • 50zł -anonimowy darczyńca /30.01.2020 / styczeń
  • 20zł -Iwona Ivvka Brzos /30.01.2020 / styczeń
  • 50zł -Joanna Zaborowska /03.02.2020 /stała I
  • 10zł -Czarna Kafka /31.01.2020 /stała II
  • 20zł -Iwona Iwstar / 06.02.2020/stała II
  • 20zł -Dulska /10.02.2020/stała II
  • 10zł -Elżbieta Rossa /13.02.2020/stała II

O Hubę zerowe zainteresowanie, juz kompletnie nie mam na nią pomysłu. Widać to chociażby po ilosci odsłon na olx, jest bardzo małe. Chyba jak ludzie widzą czarnego psa to nawet nie wchodzą w ogłoszenie :(.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może tak, jak Tysia radzi- zawiązać jej na szyi coś, co ożywi barwę jej sierści, jakąś fajną apaszkę, chustkę? Takie gadżety niestety wciąż działają na ludzi. To zasugeruje też, że ona jest radosna, pozytywna. Podeślij mi proszę messengerem krotki opis i zdjęcia Hubki. Pracuję nad koleżanką, która waha się czy wprowadzić psiaka do rodziny, oando tej pory miała tylko koty, ale powiedziała, ze może przyszedł czas na psa. Podesłałam jej już Treka i Pieguska, ale może to Hubcia skradnie jej serce? Oczywiscie jesli uwazasz, ze Hubcia moze ewentualnie iśc do niedoswiadczonej z psami ludzi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Myślę, że już bez obaw mogę podzielić się z Wami cudowną wiadomością . Otóż nasza Hubcia ma WŁASNY DOM .
Hubcia już jest w domku od kilku dni ale nic nie pisałam bo miałam pewne obawy jak to wszystko będzie :). Nie bałam się o domek bo tego jestem pewna w 100% ale tylko i wyłącznie o stosunki z sunią rezydentką. Okazuje się że zupełnie niepotrzebnie . Sunie całkiem dobrze się dogadują a z każdym dniem jest coraz lepiej. Już sunia rezydentka potrafi lizać po pyszczku naszą Hubcię a po ogrodzie razem biegają, rozrabiają, kopią razem doły (tzn. jak jedna kopie to druga stoi na czatach i się cieszy a potem druga kopie a pierwsza asystuje i merda ogonem), obszczekują razem przechodniów a potem obie wpadają brudne do domu uchachane i szczęsliwe . Ale żeby nie było, to niespodzianek ciąg dalszy. Ta sunia rezydentka to też jest "nasza sunia" . Tak, tak. Bo Hubcia zamieszkała razem z "naszą" Wegą (nie wiem czy wszyscy pamiętają Wegunię) . Pańtwo od Wegi już dawno zwrócili uwagę na ogłoszenie Hubci i sami dziwili się że ono tak długo wisi i nikt nie chce naszej ślicznotki adoptować. Więc zdecydowali że Hubcia dołączy do ich rodziny . Przyjechali więc z Wegą na zapoznawczy spacer, chcieli zobaczyć jak Wegunia zareaguje na Hubę a że wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze więc Hubcia pojechała do domu.
Państwo zaliczyli z Hubcią już przegląd u weta. Hubcia musi schudnąć ok.4 kg, wet ocenił ją na min.7 lat, osłuchowo ok ale Państwo zrobią badanie serduszka, badanie krwi i z ząbkami trzeba będzie zrobić porządek. Na pewno będzie miała zapewnioną bardzo dobrą opiekę. Ja zPaństwem jestem w stałym kontakcie, Pan często do mnie dzwonił i opowiadał o Weguni jaka to super mądra i cudowna sunia , więc teraz na pewno nie zabraknie relacji również o Hubci :).
No i taka adopcja do znanego domu w tych czasach wirusa, gdzie nie musiałam rozbić wizyta PA spadła mi jak z nieba :).
A tu Hubcia z pierwszych chwil w domku :).

93571786_931634687255545_382000579924616

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, hop! napisał:

Wspaniałe wieści. :-)

Huba miała usuwany guz z listwy mlecznej, więc trzeba kontrolować, czy coś nowego się nie pojawia. Trzeba też uprzedzić DS, że suczka źle znosiła narkozę.

Tak, DS o wszystkim poinformowany :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...