Jump to content
Dogomania

Najbardziej skrzywdzony pies na dogo – jest stary, chory, a jednak wyrzucony na pustkowiu na pewną śmierć, dlatego w oczach nie ma już nadziei. Zajrzyjcie do Małego. Mały zostaje na zawsze u pani weterynarz Magdy:)


Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Wczoraj miałam telefon z Wrocławia z zapytaniem o Małego; domu dla psiaka z tego nie będzie, ale ważne, ze jednak ktoś chciał pomóc...

 

Racja, ważne że jest reakcja, dobra reakcja. A jaką pomoc ktoś zadeklarował?

Link to comment
Share on other sites

Tak cicho, cichutko ,nadzieja rośnie! mocno zaciskajmyspoko.gif

Dnia 28.07.2019 o 17:14, Tola napisał:

Wczoraj miałam telefon z Wrocławia z zapytaniem o Małego; domu dla psiaka z tego nie będzie, ale ważne, ze jednak ktoś chciał pomóc...

 

... chciał?   tzn że nie może?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2019 o 19:30, agat21 napisał:

Racja, ważne że jest reakcja, dobra reakcja. A jaką pomoc ktoś zadeklarował?

 

11 godzin temu, b-b napisał:

Miałam zapytanie dzisiaj na Olx w sprawie Małego. 

Patryk

Dzien dobry a czy dom tymczasowy whodzi w gre

 

Poprosiłam o kontak pod podanym nr telefonu.

 

 

2 godziny temu, anica napisał:

Tak cicho, cichutko ,nadzieja rośnie! mocno zaciskajmyspoko.gif

... chciał?   tzn że nie może?

Już wyjaśniam - pan dzwonił z Wrocławia i chce adoptować Małego, ale wg mnie to nie jest dobry pomysł - pan miał już dwa duże psy i oba oddał, w tym jednego na wieś; oba z powodu zmiany mieszkania, którego nadal nie ma, nadal mieszka w kolejnym wynajmowanym.

B-b - zajrzałam, ze zrobiłaś ogłoszenia na Poznań - nikt nie dzwonił w sprawie Małego z tego miasta, w ogóle nie miałam już więcej zapytań

Link to comment
Share on other sites

Moja znajoma z portalu lokalnego na urlopie :( przepraszam - dałam słowo, że pokażę, a nie pokazuję dalej. Na fejsbuku zacznę pokazywać, ale dopiero mogę w weekend: mam problem z laptopem w domu rodzinnym, piszę z telefonu, a niewygodnie to się robi.

Myślami jestem z Małym...

Link to comment
Share on other sites

I ja również, ciepłe myśli zostawiam dla małego :)

7 godzin temu, Tola napisał:

 

 

Już wyjaśniam - pan dzwonił z Wrocławia i chce adoptować Małego, ale wg mnie to nie jest dobry pomysł - pan miał już dwa duże psy i oba oddał, w tym jednego na wieś; oba z powodu zmiany mieszkania, którego nadal nie ma, nadal mieszka w kolejnym wynajmowanym.

B-b - zajrzałam, ze zrobiłaś ogłoszenia na Poznań - nikt nie dzwonił w sprawie Małego z tego miasta, w ogóle nie miałam już więcej zapytań

.... rozumem smutny.gif

Link to comment
Share on other sites

Jakie ogłoszenie jest nie wyróżnione? Chętnie pomogę Małemu i wyróżnię na miesiąc.

Mały jest cudny i ma wspaniały charakter co widać na zdjęciu.

IMGP9539.JPG

Już widzę oczami wyobraźni,gdy wyzdrowieje,będzie zadbany,będzie cudownym psiakiem.

Tak bardzo potrzebna jest mu indywidualna opieka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

Jakie ogłoszenie jest nie wyróżnione? Chętnie pomogę Małemu i wyróżnię na miesiąc.

Mały jest cudny i ma wspaniały charakter co widać na zdjęciu.

IMGP9539.JPG

Już widzę oczami wyobraźni,gdy wyzdrowieje,będzie zadbany,będzie cudownym psiakiem.

Tak bardzo potrzebna jest mu indywidualna opieka.

To prawda!  coś ma w sobie to psisko, mam nadzieję że złapie tym spojrzeniem , kogoś za serducho prosi.gif

... w jakiś sposób przypomina mi Rokusia... może tym kochającym "spojrzeniem"???  one tak bardzo pragną, potrzebują , bliskości człowieka!.... tak pięknie ,całym sobą ,potrafią za to podziękować!.... tylko ludzie, nie wszyscy o widzą :(

11 godzin temu, agat21 napisał:

Był pierwszy telefon, będą i następne.

Lubię optymistów, ostatnio mam sama z tym problem!  ale ... daję się wkręcić w sugestie  ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2019 o 19:37, Anula napisał:

Jakie ogłoszenie jest nie wyróżnione? Chętnie pomogę Małemu i wyróżnię na miesiąc.

Mały jest cudny i ma wspaniały charakter co widać na zdjęciu.

IMGP9539.JPG

Już widzę oczami wyobraźni,gdy wyzdrowieje,będzie zadbany,będzie cudownym psiakiem.

Tak bardzo potrzebna jest mu indywidualna opieka.

Anulko, bardzo dziękuję, mam gości, więc na dogo tylko wpadam, stąd odpowiedz dopiero dzisiaj;).

Przejrzałam ogłoszenia i wygląda na to, ze na razie wszystkie są wyróżnione.

Cieszę się, ze Mały ma tyle przyjaznych dusz wokół  siebie, wierzę w przekazywanie tej pozytywnej energii.

Oby wasza życzliwość i te dobre myśli przełożyly się na wspaniały DS!

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

Anulko, bardzo dziękuję, mam gości, więc na dogo tylko wpadam, stąd odpowiedz dopiero dzisiaj;).

Przejrzałam ogłoszenia i wygląda na to, ze na razie wszystkie są wyróżnione.

Cieszę się, ze Mały ma tyle przyjaznych dusz wokół  siebie, wierzę w przekazywanie tej pozytywnej energii.

Oby wasza życzliwość i te dobre myśli przełożyly się na wspaniały DS!

To może jeszcze by ktoś pokusił się na dorobienie ogłoszenia? Niech pozna tą tragedię psa cała Polska.W każdym razie u mnie ma zapewnienie,że będę wyróżniać i tego pilnować.

Może uda się jeszcze kilka zdjęć nowych uzyskać i zrobić dodatkowe ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Anula napisał:

To może jeszcze by ktoś pokusił się na dorobienie ogłoszenia? Niech pozna tą tragedię psa cała Polska.W każdym razie u mnie ma zapewnienie,że będę wyróżniać i tego pilnować.

Może uda się jeszcze kilka zdjęć nowych uzyskać i zrobić dodatkowe ogłoszenie.

Mogę zrobić dodatkowe tylko Tola musi powiedzieć na jakie miasto :)

16 minut temu, Tola napisał:

Rozmawiałam przed chwilką z wetką - Mały ma  świrzbowca i nużeńca, bierze leki i już widać poprawę, sierść zaczyna odrastać!

Na wynik posiewu z Warszawy  trzeba czekać czasami nawet ok. 3 tyg.

Tak myślałam czy czasem nie jest coś na rzeczy oglądając zdjęcia zwłaszcza ogonka.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, b-b napisał:

Mogę zrobić dodatkowe tylko Tola musi powiedzieć na jakie miasto :)

Tak myślałam czy czasem nie jest coś na rzeczy oglądając zdjęcia zwłaszcza ogonka.

Może Szczecin...

Można tez sprać Lublin...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

To może jeszcze by ktoś pokusił się na dorobienie ogłoszenia? Niech pozna tą tragedię psa cała Polska.W każdym razie u mnie ma zapewnienie,że będę wyróżniać i tego pilnować.

Może uda się jeszcze kilka zdjęć nowych uzyskać i zrobić dodatkowe ogłoszenie.

Mały na Lublin :) https://www.olx.pl/oferta/czy-czlowiek-to-tylko-bol-i-niedola-CID103-IDAXVkS.html

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Rozmawiałam przed chwilką z wetką - Mały ma  świrzbowca i nużeńca, bierze leki i już widać poprawę, sierść zaczyna odrastać!

Na wynik posiewu z Warszawy  trzeba czekać czasami nawet ok. 3 tyg.

To dobre wiadomości! dziękujemy Tolu :)  to można leczyć, nie puszczam thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

 

7 godzin temu, Anula napisał:

Dzięki b-b za pomoc.OLX wyróżnione do 31.08.19

 

2 godziny temu, anica napisał:

To dobre wiadomości! dziękujemy Tolu :)  to można leczyć, nie puszczam thumbsup.gif

Bardzo dziękuję za ogłoszenie, za wyróżnienie i za kciuki, przy takim wsparciu Małemu musi się w końcu udać!serce-ruchomy-obrazek-0880

 

Jak tylko znany będzie wynik posiewu w kierunku grzybicy  - dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...