Jump to content
Dogomania

Najbardziej skrzywdzony pies na dogo – jest stary, chory, a jednak wyrzucony na pustkowiu na pewną śmierć, dlatego w oczach nie ma już nadziei. Zajrzyjcie do Małego. Mały zostaje na zawsze u pani weterynarz Magdy:)


Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Mały wygląda już całkiem dobrze. Widać, ze do szczęścia dużo nie potrzebuje. Wrzuciłam 3 aktualne zdjecia do swojego ogłoszenia i trochę świeżych informacji. Tolu, ile lat moze mieć Mały?

Patrząc na zęby, a właściwie ich brak  to ma ponad 13 lat, a może i  więcej.

Ale można też przyjąć, że jest młodszy, a zęby to skutek ciężkiego życia, fatalnego jadzenia...

Link to comment
Share on other sites

Jakie wspaniałe zdjęcia Małego! Jak on pięknieje :) Jak rozkwita :)

Szkoda, że pan nie może go wziąć, myślę, że razem z sunią ze schroniska stanowiliby wspaniałą rodzinę. Gdyby pan miał kogoś młodszego i silniejszego do pomocy w razie kłopotów z psiakiem, to byłaby naprawdę wspaniała szansa. Mój tato ma 74 lata, codziennie rano robi 5 km nordic walkingu z kijkami. Jak wyjeżdżamy bez psa, zostawiamy mu go pod opieką. I pies jest genialnie wyspacerowany zawsze i zaopiekowany :)

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2019 o 21:25, Tola napisał:

Patrząc na zęby, a właściwie ich brak  to ma ponad 13 lat, a może i  więcej.

Ale można też przyjąć, że jest młodszy, a zęby to skutek ciężkiego życia, fatalnego jadzenia...

Mały to chyba duży pies - gdyby mial 13 lat - byłby staruszkiem, a na tych nowych zdjęciach jeszcze na takiego staruszka nie wygląda:-)

Mały bardzo "wypiękniał". Kolor sierści mu się zmienił. Chyba, że zdjęcia "przekłamują". 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 5.10.2019 o 11:00, anica napisał:

Anulko jesteś Aniołem angel_mini.gif 

widać wyraźnie że się chłopakowi ,stan sierści poprawił :)

Aniu,to za wielkie słowo.Jestem normalnym człowiekiem jedynie tylko to,że lubię pomagać i to daje mi ogromną satysfakcję.Nawet pod sklepem na mnie czekają bezdomni aby dać im na chlebek,bułki.I to cieszy.Nie ważne jak człowiek jest ubrany,nie istotne jest czy coś sobą reprezentuje,czy nie, jedynie ważne jest,że jest człowiekiem i trzeba pomóc.Cudnie jest popatrzeć na zmęczone życiem oczy i w tym momencie szczęśliwe,roześmiane.Teraz wróciłam ze sklepu,stąd mój post.

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cudowny Psiak, bardzo łapie za serce. Sama dobroć, uległość i pokora na tym pysiu. Patrzy tak, jakby patrzył na Boga. Bo też pewnie nigdy dotąd nie poznał człowieka od dobrej strony. Nie znał co to dobre słowo, glaski, cieplo i dobre jedzenie. Chyba mysli, ze trafil do Raju.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2019 o 23:07, Figunia napisał:

Cudowny Psiak, bardzo łapie za serce. Sama dobroć, uległość i pokora na tym pysiu. Patrzy tak, jakby patrzył na Boga. Bo też pewnie nigdy dotąd nie poznał człowieka od dobrej strony. Nie znał co to dobre słowo, glaski, cieplo i dobre jedzenie. Chyba mysli, ze trafil do Raju.

Przepięknie napisałaś Figuniu, jutro przemycę trochę tego piękna  do ogłoszenia

Dnia 6.10.2019 o 00:52, agat21 napisał:

Jak tu przekonać mojego psa, że potrzebuje większego braciszka? ;))

Tak jak napisała anica - są sposoby, można zacząć próbować;)

15 minut temu, Anula napisał:

Bardzo dziękuję Anulka - za pomoc i konsekwencję w działaniu; wierze, ze przyniosą skutek!

kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Przepięknie napisałaś Figuniu, jutro przemycę trochę tego piękna  do ogłoszenia

Tak jak napisała anica - są sposoby, można zacząć próbować;)

Bardzo dziękuję Anulka - za pomoc i konsekwencję w działaniu; wierze, ze przyniosą skutek!

kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

Będę bardzo szczęśliwa Tolu, jeśli to co napisałam, przyda się na coś.  

Trzymam kciuki z całych sił, za najlepszy, mądry i kochający dom dla tego cudownego Pieska.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2019 o 19:48, Tola napisał:

Dzisiaj napisała do mnie jakaś pani na OLX, zapytała, czy małym ktoś już się zainteresował.

Odpisałam, że mały nadal szuka swojego człowieka.

Pani pisała ze mna na OLX, wypytywała.

Obiecała zadzwonić, ale niestety nie zrobiła tego.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

Mały wiele cioteczek chwycił za serduszka, to wyjątkowe psisko,zasługuje na wyjątkowy domek :)

... nie martw się Tolu, widocznie to nie była TA pani!..

 

Ja się też zakochałam w Małym.Jest śliczny,a te grube łapinki to tylko całować.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tola napisał:

Pani pisała ze mna na OLX, wypytywała.

Obiecała zadzwonić, ale niestety nie zrobiła tego.

Może jeszcze zadzwoni? Ja też mam słabość do psich staruszków i nie mieści mi się w głowie, że na starość można je porzucić ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...