Jump to content
Dogomania

Najbardziej skrzywdzony pies na dogo – jest stary, chory, a jednak wyrzucony na pustkowiu na pewną śmierć, dlatego w oczach nie ma już nadziei. Zajrzyjcie do Małego. Mały zostaje na zawsze u pani weterynarz Magdy:)


Recommended Posts

Zaglądam i płakać się chce. Jaka mordka cudowna. Biedaczek. Oby czyjeś serce na jego widok zrobiło zdjęcie i...nie potrafiło mu odmówić miłości ludzkiej ...w nagrodę...za ból ...osamotnienie....pełne ufności spojrzenie...Trzymam za to kciuki.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Wciąż Figuniu wierzę, że i Małemu pisany jest włąsny dom z ukochanym człowiekiem.

Cieszę się, ze jesteścieserce-ruchomy-obrazek-0861

Naprawdę wierzę, ze tak bedzie.

Przecież On jest cudowny, rozbrajajacy a dobrych ludzi, na szczęście, nie brakuje.

Oby Go tylko wypatrzyli...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Anula napisał:

A może z Lublina przenieść ogłoszenie na inne miasto,bardziej przyjazne psiakom.

Anulko, moje ogłoszenie na Lublin było bardzo krótko, chyba tylko tydzień, teraz Mały ma OLX na Wrocław, Warszawę, Poznań i Kraków; jak na razie nikt więcej nie dzwonił, nikt nie pytał.

 

Bardzo jestem wdzięczna Wam wszystkim za wspieranie Małego, to bardzo dużo dla mnie znaczy.

Myślę ze i Małemu wszystkie te życzenia i ciepłe myśli pewnego dnia przyniosą szczęście.

Pisałam na początku, że ten wątek będzie inny, bardziej spokojny, powolny, taki jak sam Mały i jego obecne życie;  mam nadzieję, że ta mała ilość informacji nikogo nie zniechęci do odwiedzania wątku.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, nulka07 napisał:

Właśnie. Nam wystarczyło spojrzenie ...oby i teraz tak było.Zasługuje na swego człowieka i spokój, miłość i cierpliwość.

Nulka07, zawsze o Was myślę i wspominam, jak mam trudniejszą adopcję, bo obecne wspaniałe życie zamojskiej Uli vel Mia to dowód na to, że pies i ten jego jedyny człowiek zawsze się znajdą, trzeba im  tylko trochę dopomóc w spotkaniu;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Tolu . Wiemy ,że w napięciu byli wszyscy obecni na wątku Uli..teraz Mii. I  każda adopcja wiąże się ze stresem dla  psa ,czy kotka. Ale to MY , LUDZIE mamy wpływ na to,jak wszystko się potoczy. W nas jest siła i trzeba ją przekazać psu. Tak będzie z Małym. Znajdzie się człowiek o wielkim sercu,który nie będzie oceniał po wyglądzie.Rany się goją...sierść odrośnie i nawet blizny nie są ważne. Dla niego będzie Mały najpiękniejszym psiakiem na świecie!! ZOBACZYCIE!!!

  • Like 1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Bardzo jestem wdzięczna Wam wszystkim za wspieranie Małego, to bardzo dużo dla mnie znaczy.

Myślę ze i Małemu wszystkie te życzenia i ciepłe myśli pewnego dnia przyniosą szczęście.

Pisałam na początku, że ten wątek będzie inny, bardziej spokojny, powolny, taki jak sam Mały i jego obecne życie;  mam nadzieję, że ta mała ilość informacji nikogo nie zniechęci do odwiedzania wątku.

Tola,nie ma innej opcji.Mały zawitał do naszych serc i myśli i tak pozostanie.Ten,kto jest na wątku pozostanie i będzie myślami z Małym.

Dobrze,że idą ogłoszenia,niech dowie się cała Polska o nim.

9 godzin temu, nulka07 napisał:

Dziękujemy Tolu . Wiemy ,że w napięciu byli wszyscy obecni na wątku Uli..teraz Mii. I  każda adopcja wiąże się ze stresem dla  psa ,czy kotka. Ale to MY , LUDZIE mamy wpływ na to,jak wszystko się potoczy. W nas jest siła i trzeba ją przekazać psu. Tak będzie z Małym. Znajdzie się człowiek o wielkim sercu,który nie będzie oceniał po wyglądzie.Rany się goją...sierść odrośnie i nawet blizny nie są ważne. Dla niego będzie Mały najpiękniejszym psiakiem na świecie!! ZOBACZYCIE!!!

nulka07,pięknie napisałaś.Wyssałaś całą sentencję.Niech ten aforyzm przewija się przez cały wątek Małego.Bo to jest cudny pies o wspaniałym charakterze.Jestem tego pewna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2019 o 07:46, Anula napisał:

Tola,nie ma innej opcji.Mały zawitał do naszych serc i myśli i tak pozostanie.Ten,kto jest na wątku pozostanie i będzie myślami z Małym.

Dobrze,że idą ogłoszenia,niech dowie się cała Polska o nim.

nulka07,pięknie napisałaś.Wyssałaś całą sentencję.Niech ten aforyzm przewija się przez cały wątek Małego.Bo to jest cudny pies o wspaniałym charakterze.Jestem tego pewna.

Dokładnie tak samo myślę :) jest jakaś magia w jego spojrzeniu :)   może spróbuję w przyszłym tygodniu jeśli znajdę chwilkę też zrobić jakieś ogłoszenie?  może spróbować na jakieś mniejsze miejscowości?  ... tak mi coś przyszło ,do głowy, gdzie dokładnie jest mały?   czy daleko od Jeleniej Góry?

Serdeczności dla Wszystkich zostawiambuzki.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Dokładnie tak samo myślę :) jest jakaś magia w jego spojrzeniu :)   może spróbuję w przyszłym tygodniu jeśli znajdę chwilkę też zrobić jakieś ogłoszenie?  może spróbować na jakieś mniejsze miejscowości?  ... tak mi coś przyszło ,do głowy, gdzie dokładnie jest mały?   czy daleko od Jeleniej Góry?

Serdeczności dla Wszystkich zostawiambuzki.gif

Mały jest w Lecznicy w Izbicy k/Zamościa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Mały jest w Lecznicy w Izbicy k/Zamościa.

Dziękuję :)   to jednak ,za daleko.... pomyślałam o tym wspaniałym domku ,który przeszedł niestety, Lakusiowi... tam jest jeden warunek... nowego członka rodziny musi zaakceptować Łatek...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

Dziękuję :)   to jednak ,za daleko.... pomyślałam o tym wspaniałym domku ,który przeszedł niestety, Lakusiowi... tam jest jeden warunek... nowego członka rodziny musi zaakceptować Łatek...

Tak wiem o Łatku.To jest specyficzny dom ze specyficznymi warunkami.Tam nie można wepchnąć psiaka bez sprawdzenia reakcji na zachowanie.Podejrzewam,że do tego domu nie może trafić żaden pies,Łatek musi zostać jedynakiem.Nie można Łatkowi jak i innemu psu stworzyć z życia gehenny.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Anula napisał:

Tak wiem o Łatku.To jest specyficzny dom ze specyficznymi warunkami.Tam nie można wepchnąć psiaka bez sprawdzenia reakcji na zachowanie.Podejrzewam,że do tego domu nie może trafić żaden pies,Łatek musi zostać jedynakiem.Nie można Łatkowi jak i innemu psu stworzyć z życia gehenny.

Trochę również mam takie obawy , Państwo chcą drugiego psa, ale to może być trudne ... może jak by się tak spotykały, przyzwyczajały do siebie przez jakiś czas?  może wtedy?    to cudowni ludzie o ogromnych sercach, więc kolejna bida mogła by mieć wspaniały domek.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wyróżnienie Małego już się skończyło. Czy ktoś mógłby zafundować mu kolejne? Inaczej "zginie" wśród natłoku innych. Chcę zmienić teraz województwo na dolnośląskie.

https://www.olx.pl/oferta/za-milosc-i-wiernosc-skazany-na-glodowa-smierc-CID103-IDAMXlr.html

Tutaj też wyróżnienie skończyło się, jakby ktoś mógł pomóc, Mały bardzo prosi...

 

Wczoraj rozmawiałam z wetką - Mały ma się dobrze, to spokojne życie bardzo mu chyba odpowiada, a lecznicę uznał już za swój dom i czuje się tutaj bezpieczny.

Niestety, Mały wciąż załatwia się w lecznicy; w najbliższych dniach czeka go badanie moczu i zobaczymy...

Z ogłoszeń nikt nie dzwoni:(

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Małego.  Nic już nie mówię,żeby nie zapeszać. Nie mogę przestać myśleć o Arusiu. Poczekajmy. Nie spieszmy się. Niech na razie zdrowieje. Dobrze,że na razie jest bezpieczny w lecznicy....ale trzeba będzie go zabrać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...