Jump to content
Dogomania

Najbardziej skrzywdzony pies na dogo – jest stary, chory, a jednak wyrzucony na pustkowiu na pewną śmierć, dlatego w oczach nie ma już nadziei. Zajrzyjcie do Małego. Mały zostaje na zawsze u pani weterynarz Magdy:)


Recommended Posts

5 minut temu, Havanka napisał:

U mnie Mały ma 7 obserwatorów i 3 odkrycia telefonów. Cały czas mam nadzieję, ze komuś złamie serce...

Tolu, byłyby szanse na dodatkowe zdjecia?

Wybieram się do  lecznicy w niedzielę, bo jadę po Napoleonkę i Omlecika - wybywają do własnych domów, ale nie wiem, czy wetka znajdzie czas, aby wyprowadzić Małego; na pewno poproszę o pokazanie chłopaka, muszę mu przecież szepnąć do ucha, że ma tutaj tylu przyjaciół i musi szybko wracać do zdrowia:)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tola napisał:

Wybieram się do  lecznicy w niedzielę, bo jadę po Napoleonkę i Omlecika - wybywają do własnych domów, ale nie wiem, czy wetka znajdzie czas, aby wyprowadzić Małego; na pewno poproszę o pokazanie chłopaka, muszę mu przecież szepnąć do ucha, że ma tutaj tylu przyjaciół i musi szybko wracać do zdrowia:)

Tak!!!  koniecznie szepnij ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2019 o 18:25, anica napisał:

Tak!!!  koniecznie szepnij ;)

Zrobione:).

Mały był  dzisiaj wyściskany nie tylko przeze mnie i TZa, ale i przez dogomaniacką malti i Jej mamę Iwonę, które wakacyjnie odwiedziły Roztocze i podjechały ze mną do Izbicy:)

Dnia 3.08.2019 o 14:35, Havanka napisał:

I spróbuj Tolu cyknac kilka zdjęć. Razem z aktualną informacja,wrzuce do ogloszenia.

Zrobiłam parę zdjęć, wszystkie podobne, bo Mały wyszedł i chciał być tylko głaskany, głaskany, miziany, przytulany, zupełnie nie interesował go obiektyw.

Ogonek faktycznie ciemniejszy, rany powoi goją się, psiak ma ogromny apetyt, ale nadal jest bardzo chudy.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parę dni temu do TZa zadzwoniła p. Kasia z Zamościa z propozycją pomocy Małemu,  ale niestety po wspólnych rozmowach z wetką przeprowadzka na 3 piętro do bloku, do mieszkania z 3 dzieci, kotem i drugim psem okazała się niemożliwa.

Ale ważne, że Mały jest zauważany, ze wzbudza chęć pomocy. 

Może wkrótce odezwie się kolejna osoba...

Wyników z Warszawy jeszcze nie ma; być może wybiorę się w następnym tyg. do Izbicy do naszych kotów, to odwiedzę też Małego.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2019 o 10:04, Jolanta08 napisał:

Tolu , jeśli będziesz to wymiziaj Małego , on jest taki uroczy a na zdjęciach wygląda jak oaza spokoju. Nie można się nie wzruszyć patrząc na niego

Oczywiście, dostanie głaski  - dużo i czule!

Mały wzrusza wiele osób, właściwie wszystkich, którzy go zobaczyli, dostaję wiele wiadomości na OLX.

Bardzo chciałabym, żeby znalazł się ktoś jedyny, kto znajdzie w swoim domu i sercu miejsce dla Małego już na zawsze.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z wetką - przyszły wyniki z Warszawy - nie ma grzybicy, sierść powolutku zarasta.

Mały prowadzi bardzo spokojne życie w lecznicy; ma małe patio, gdzie spędza właściwie całe dnie, wygrzewa się na słońcu lub robi obchody wzdłuż ogrodzenia.

Wciąż bardzo zabiega o uwagę swoich opiekunek, tak bardzo przydałby się mu  człowiek na własność...

Niestety, nikt nie dzwoni, nikt nie pyta o Małego:(

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Figunia napisał:

Taka kochana mordysia (i po takich przejsciach) musi kogoś zauroczyc i to kogoś super dobrego!

Wciąż Figuniu wierzę, że i Małemu pisany jest włąsny dom z ukochanym człowiekiem.

Cieszę się, ze jesteścieserce-ruchomy-obrazek-0861

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...